Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коди Бенкс

+2
мирАл
Жбафта
6 posters

Go down

Коди Бенкс Empty Коди Бенкс

Пишување by Жбафта Чет Мар 19, 2009 11:15 pm

Коди Бенкс-таен агент!
да го разоткриеме!


Последната промена е направена од Жбафта на Чет Мар 19, 2009 11:16 pm. Мислењето е променето 1 пати
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Коди Бенкс Empty Re: Коди Бенкс

Пишување by мирАл Чет Мар 19, 2009 11:16 pm

На неговата мистичност Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Коди Бенкс Empty Re: Коди Бенкс

Пишување by Жбафта Чет Мар 19, 2009 11:17 pm

Како ја објаснуваш неговата мисија?
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Коди Бенкс Empty Re: Коди Бенкс

Пишување by kojgode Пет Мар 20, 2009 12:33 am

Не те учеше брат ти во боја теми да не отвораш.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Коди Бенкс Empty Re: Коди Бенкс

Пишување by корун Пет Мар 20, 2009 12:49 am

Греота е Коги Бенкс да останит необојан.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Коди Бенкс Empty Re: Коди Бенкс

Пишување by корун Пет Мар 20, 2009 12:25 pm

Стварно море....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Коди Бенкс Empty Re: Коди Бенкс

Пишување by Џајко Пет Мар 20, 2009 3:08 pm

и ќе го разоткријат некој???
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Коди Бенкс Empty Re: Коди Бенкс

Пишување by noviot Пет Мар 20, 2009 4:14 pm

коди бенкс било детето кое со нож ја скинало својата професорка по веронаука
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Коди Бенкс Empty Re: Коди Бенкс

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот