Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

+9
Џајко
Ludi Milojko
dzole
sokol
hollow
kojgode
Mary Jane
корун
Болиглава
13 posters

Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by Болиглава Нед Јан 11, 2009 1:20 am

Во оваа тема барам детално да се разгледаат деталите за вечерашниов скандал, при чие тргање на столот во станот на hollow беше истурена чаша вино, повторувам: чаша вино на тепихот.
Кој ѓавол го натерал корун да го направи ова злодело?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 1:28 am

Сакав да му покажам на господинот Којгоде потенцирам КОЈ ГОДЕ, да не си играт играчки на форумов, и во никој случај да не се труди да ме надмине, се надевам дека му одржав добра лекција...Иначе слики од инцидентот:

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Wine0


Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode WineGoneBad

Меѓутоа се заврши без посериозни последици, само неколку груби закани на хостот кои беа брзо санкционирани.

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode CarpetCleaningШто го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Hands
Потемните раце се од сокол и нанче

А, да сакам да напоменам дека овој настан нема да го прикрие скандалот на Болиглава, за кој јас како фаундер се залагам да биде немилосрдно санкциониран


Последната промена е направена од корун на Нед Јан 11, 2009 1:32 am. Мислењето е променето 1 пати
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by Болиглава Нед Јан 11, 2009 1:31 am

Хахахаахахахахахахаахаххахаахааа
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 2:14 am

јак записников xD
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 3:05 am

Корун не смееш да си дозволиш како админ да се однесуваШ така малоумно. И плус не е во ред така да ја понижуваш конкуренцијата.


Едит од ФАУНДЕР
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 3:08 am

Добро бе бев во афект Mad
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by hollow Нед Јан 11, 2009 2:48 pm

Важно се заврши добро благодарение на брзото размислување на Кирче а мислам Којгоде и Корун треба да направат ферка и да видат кој е појак
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by sokol Нед Јан 11, 2009 3:15 pm

да а и сеа тепихот многу е убав и солен
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 4:39 pm

hollow напиша:Важно се заврши добро благодарение на брзото размислување на Кирче а мислам Којгоде и Корун треба да направат ферка и да видат кој е појак

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Neimenovannq1.th

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by dzole Чет Јан 15, 2009 5:56 pm

ХаахаХАхАхахахахахахахахахахахаха
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by Ludi Milojko Чет Јан 15, 2009 7:57 pm

Ne za dzabe se reklo "vo vinoto e vistinata " toa gi pokaza zlobnite nameri na korun
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by корун Чет Јан 15, 2009 8:01 pm

Сега вистината е на подот.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by Ludi Milojko Вто Јан 27, 2009 1:15 pm

темава е за в корпа
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by Џајко Вто Јан 27, 2009 1:23 pm

Ludi Milojko напиша:темава е за в корпа

доста бе ти да се прашвеше шо е за вкорпа админ ќе беше.
Море админи (фоундер) шо ви се стегат тошо олку??
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by kojgode Вто Јан 27, 2009 1:39 pm

Џајко напиша:
Ludi Milojko напиша:темава е за в корпа

доста бе ти да се прашвеше шо е за вкорпа админ ќе беше.
Море админи (фоундер) шо ви се стегат тошо олку??
Залепи му ја една.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by grgrgr Вто Јан 27, 2009 8:05 pm

jas mislam deka nekoja visa sila e vo prasanje ovde....

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by Marej Вто Јан 27, 2009 8:16 pm

Ili to ili pak mozebi isfrustriranost poradi toa sto kolega mu e nekoj koj gode, namesto nekoja seksi porno zvezda.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by A GiRL Вто Јан 27, 2009 8:53 pm

хХАаХАаАхахХАХАхаХхахАа мн јака илустрација на настанов морам да признам lol!
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by noviot Вто Јан 27, 2009 10:14 pm

корун напиша:Сакав да му покажам на господинот Којгоде потенцирам КОЈ ГОДЕ, да не си играт играчки на форумов, и во никој случај да не се труди да ме надмине, се надевам дека му одржав добра лекција...Иначе слики од инцидентот:

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Wine0


Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode WineGoneBad

Меѓутоа се заврши без посериозни последици, само неколку груби закани на хостот кои беа брзо санкционирани.

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode CarpetCleaningШто го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Hands
Потемните раце се од сокол и нанче

А, да сакам да напоменам дека овој настан нема да го прикрие скандалот на Болиглава, за кој јас како фаундер се залагам да биде немилосрдно санкциониран
Very Happy хеахреахеахеахеахеахеахеа , не си држел струја и ти ....
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode Empty Re: Што го натера founder-от корун да го турне столчето на kojgode

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот