Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сам!!!?

+10
sweet
Mary Jane
Џајко
Punk
RoTkViCa
Џими
METALBOY
p4eli4ka
Ivana
Bleak
14 posters

Go down

Сам!!!? Empty Сам!!!?

Пишување by Bleak Сре Мар 18, 2009 9:21 pm

Колку би сакале да сте сами во моментоф или можеби не сакате да сте сами(дали сакате врска моментално или не)?Rolling Eyes
Јас во моментоф сакам да не сум сам ама приликите не ми давет шанса... така да за брзо ќе сакам да сум сам за доста долг период...

Кај вас како е? Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Ivana Сре Мар 18, 2009 9:29 pm

ах... уш то ми фалит хаха ма каква врска од слободно пубо кј имат...сеа за сеа :D :D :D
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by p4eli4ka Нед Мар 22, 2009 8:47 pm

јас не сакам да сум сама ама немојт да се најт вистинскиот за жал

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 8:52 pm

глупо ми е да сум сам. барам женска за озбилно!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Џими Вто Мар 24, 2009 5:31 pm

Ivana напиша:ах... уш то ми фалит хаха ма каква врска од слободно пубо кј имат...сеа за сеа :D :D :D
Така се тешиш?
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 24, 2009 5:44 pm

јас сум сама во моментов и на моменти ми е најубо сама а на моменти сакам да сум во врска....мн ми е комплицирана состојбава не можам да објаснам ахахах...само знам дека ако би имала врска мора да е со некој шо стварно сакам....без врска-врски поќе НЕ !!! Exclamation Rolling Eyes
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Punk Вто Мар 24, 2009 7:31 pm

поубо ми е да сум сама зш нејкам обврски и такви работи
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Џајко Вто Мар 24, 2009 7:38 pm

Џими напиша:
Ivana напиша:ах... уш то ми фалит хаха ма каква врска од слободно пубо кј имат...сеа за сеа :D :D :D
Така се тешиш?


ха ха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Mary Jane Сре Мар 25, 2009 12:19 am

Сама, сама, самичка...само јас останав...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Ivana Сре Мар 25, 2009 1:47 pm

Џајко напиша:
Џими напиша:
Ivana напиша:ах... уш то ми фалит хаха ма каква врска од слободно пубо кј имат...сеа за сеа :D :D :D
Така се тешиш?


ха ха

не да се тешам, имав шанса за врска али моментално сакам да си сум сама а ти ак не ми го разбра исказот , то е др работа........
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by sweet Саб Апр 04, 2009 7:58 pm

јас сакам ко ќе сум сама ама не е лошо ни во врска Very Happy

sweet
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 8:04 pm

RoTkViCa напиша:јас сум сама во моментов и на моменти ми е најубо сама а на моменти сакам да сум во врска....мн ми е комплицирана состојбава не можам да објаснам ахахах...само знам дека ако би имала врска мора да е со некој шо стварно сакам....без врска-врски поќе НЕ !!! Exclamation Rolling Eyes

во иста ситуација сме.. Very Happy си знајме ние двете најубо хахаха
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Рокси Сре Апр 08, 2009 1:39 pm

Неам дечко, би сакала да имам врска али сеуште неам најдено достоен за мене од ко го корпосав последниот. Razz
А ко ќе го најдам знам дека за една недела ќе го откачам... не сум чоек за врски Very Happy
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Angelic Сре Апр 08, 2009 1:41 pm

Aбе немој да мислиш дека не си чоек за врски.. на крај ќе испаднит сосем спротивното.. АКО го најдиш тој шо си го бараш Wink
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Jordison Чет Апр 09, 2009 10:57 pm

Рокси напиша:Неам дечко, би сакала да имам врска али сеуште неам најдено достоен за мене од ко го корпосав последниот. Razz
А ко ќе го најдам знам дека за една недела ќе го откачам... не сум чоек за врски Very Happy

Ama jaka si ti a ?
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 10, 2009 1:53 am

Rainbow* напиша:
RoTkViCa напиша:јас сум сама во моментов и на моменти ми е најубо сама а на моменти сакам да сум во врска....мн ми е комплицирана состојбава не можам да објаснам ахахах...само знам дека ако би имала врска мора да е со некој шо стварно сакам....без врска-врски поќе НЕ !!! Exclamation Rolling Eyes

во иста ситуација сме.. Very Happy си знајме ние двете најубо хахаха

ќе биит Wink Wink Wink хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Џими Саб Апр 11, 2009 11:27 am

I love my BFF.
И никогаш немат да им земам женски.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Ane Нед Апр 19, 2009 1:21 pm

Сакам врска SadSmile
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 19, 2009 3:57 pm

Џими напиша:I love my BFF.
И никогаш немат да им земам женски.

и не требит да си љубоморен хахахах
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Џими Нед Апр 19, 2009 7:03 pm

Љубоморен да несум.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 20, 2009 3:24 am

Џими напиша:Љубоморен да несум.

е така...си знајш хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Bleak Пон Апр 20, 2009 1:50 pm

Сакам да сум сам, колку и да нејќам... сам во секоја смисла на зборот...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Сам!!!? Empty Re: Сам!!!?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот