Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

+11
ноунејм
METALBOY
мирАл
Obibos
Mary Jane
pankerishte
корун
Lastojca
KaTeRiNcE
Џајко
Bleak
15 posters

Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by Bleak Сре Мар 18, 2009 12:50 pm

Ахја немат на јутуб.... ко ќе ја најдам ќе ја стам... иначе можда на А1 имате гледано начекано несакајќи.... шо впечаток ви остај?

Јас се цепеф од смеење ради изразине, ама трагично е онака некултурни луѓе да се кандидирет за градоначалници...

Вие шо мислите? Cool
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by Џајко Сре Мар 18, 2009 1:16 pm

И јас мисљам од лично прераскажано искуство дека фрчко е опран дебил сељак, а ја гледав и рекламата многу е јака хахах
Браво!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by KaTeRiNcE Сре Мар 18, 2009 1:27 pm

И јас така мислам,закон е рекламана (не е дозволена личности под 18 години)незнам на шо личит она политичар онакви изрази да употребвит,ај домаму шо сакат нек зборвит,ама пред телевизи?
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by Bleak Сре Мар 18, 2009 1:29 pm

Дел од изразите(со извинење шо ги користам):
Цело село гори, баба ја боли
Зајебала вас информација
Дркаџии
Клапци
Сељачишта итн...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by Lastojca Сре Мар 18, 2009 2:40 pm

хаха фрчко./.го обожува...иначе го слушав пред некој ден па искоментира за иванов дека толку мн глупости кажвел шо цитирам ..би било најдобро да го замрзнат и на 23ти да го одмрзанат и да му ги соопштат резултатите..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by корун Сре Мар 18, 2009 4:12 pm

Можда не е за претседател пошо само некој контроверзни политики водит и мучки прајт на секој чекор, ама баш сеа гледав нешо на а1, алал да му е, се гледат дек имат искуство и е доста шеговит. Мене искрено не ми пречит претседател да кажвит онакви изрази, не само претседател - било кој политичар, обичен чоек на крај краева некоаш морат да му речит на некој ак заслужвит. Ѓорѓе можда е интелегентен ама ко марионета на Груески ми изгледат, плус некако сувопарни му се изјавине ко по некој прототип напишани.

Иначе појке од јасно е дека Иванов е следен претседател иако можеле некој пошармантен ВМРО да клает.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by pankerishte Сре Мар 18, 2009 4:43 pm

Фрчко е тепачот ако не сте знаеле.
Па лани на а1 кога даваа дека за паркинг место прво ја истепал жената од др кола,па после и мажот нејзин.
хахахаха
а рекламата е прејака....не се тачни нашиве политичари.
Село гори баба ја боли! Razz Razz Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by Mary Jane Чет Мар 19, 2009 2:29 am

И гримаси некои прајт шо не личет за претседателски кандидат. Нека се засрами, и Имер Селмани има поголем рејтинг од него.
За Ѓорге неам зборој, чоек шо делува многу смирено, сталожено, позитивно.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by Obibos Чет Мар 19, 2009 2:32 am

Вмрооо Вмрооо
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by мирАл Чет Мар 19, 2009 11:27 pm

Уште една изјава негова
Еден за сите, Сите за Фрчко Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 8:34 pm

Никако да ја фатам, ама ми имет кажвено, иначе скоро сите се такви од сдсм. Аку нека се знајт.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by Џајко Сре Мар 25, 2009 1:57 pm

Зајебала те информација!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by ноунејм Саб Апр 04, 2009 4:48 pmПоследната промена е направена од ноунејм на Саб Апр 04, 2009 4:49 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : супер сум)
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 4:54 pm

закон реклама.. не се точни од вмро хахаха закон
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by Bleak Саб Апр 04, 2009 6:00 pm

Најслатко е кога се дупчи збунета особа хахаха... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by Mary Jane Саб Апр 04, 2009 8:06 pm

Нема манири никакви. Видете само какви гримаси прави со тоа одвратното лице.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by корун Саб Апр 04, 2009 8:11 pm

Колку само аргументи имат против Фрчко а на Иванов на секоја дебата врзан му е јазикон... Ако воопшто се појавит...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by malina Нед Апр 05, 2009 10:41 pm

хаха кој сакат нек е предтседател и двајцата се лажговци исто ти се фаќат.
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by корун Нед Апр 05, 2009 11:32 pm

Не бе, едниот е лажго другиот чутало Smile
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by malina Нед Апр 05, 2009 11:36 pm

хаха да
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by malina Нед Апр 05, 2009 11:37 pm

т.е вака едниот е лажго,другиот потрчко
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by корун Пон Апр 06, 2009 12:39 am

Му честитам на противкандидатот Иванов и Господ нека и е на помош на Македонија хахахаха
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by Bleak Пон Апр 06, 2009 1:45 am

корун напиша:Не бе, едниот е лажго другиот чутало Smile

Не бе, сите се луди, а Фрчко не е со сите... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by PhiLL * E Пон Апр 06, 2009 1:49 am

битно охрид тепаше
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by комшивка Пон Апр 06, 2009 1:49 am

корун напиша:Му честитам на противкандидатот Иванов и Господ нека и е на помош на Македонија хахахаха

хахахах леле се е забегано.. се изнасмејав.. само со вакви не ојме напред.. ама убедлива победа беше
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :) Empty Re: Анти реклама за Фрчко - поклон од ВМРО - ДПМНЕ :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот