Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скандал

5 posters

Go down

Скандал Empty Скандал

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 1:16 am

Скандал на адаптер форум....Сите гласови од анкетата кои би требало да одат за Тошо оделе кај Болиглава, или Болиглава има некакви комплекси шо го натерале да направи ваква збрка или телевизијата Нова е винона шо дојде до ваква несакана грешка...

Повеќе информации за скандалот тука и тука
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Скандал Empty Re: Скандал

Пишување by Болиглава Нед Јан 11, 2009 1:22 am

Ова е несфатливо. Ако во наредните 3 до 5 дена не се реши оваа мистерија, јавно се обраќаме на Нимиц.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Скандал Empty Re: Скандал

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 2:21 am

Ова е надвор од ингеренциите на Нимиц, за ова треба да се обратите кај Банки Мун...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Скандал Empty Re: Скандал

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 3:07 am

Незнам што да речам и како најак админ се извинувам за неспоразумот. (без навреда корун и болигалва)


Последната промена е направена од kojgode на Нед Јан 11, 2009 6:05 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : кретен)
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Скандал Empty Re: Скандал

Пишување by grgrgr Сре Јан 28, 2009 12:44 am

Ве молам без расправии.Се јавувам диретно од редакцијата на Нова Тв и се уверувам дека оваа фатална грешка наскоро ке биде поправена.
Ви благодарам на вниманието.

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Скандал Empty Re: Скандал

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот