Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најголема глупост во својот живот?

Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Најголема глупост во својот живот?

Пишување by ноунејм Нед Мар 15, 2009 5:20 pm

најголема глупост што сте ја направиле во својот живот..
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 27
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by мирАл Чет Мар 19, 2009 11:41 pm

Скокнав во базен со мм вода!!!!
Баба летото не викна на вечера и имаше базен за дечињава. И ај демек ќе скокнам штица итака после да се искапам и да излезам.
Скокање и бузава на пола Razz Embarassed Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 29
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 4:28 pm

На тренинг пред 4 лета негде... спиеф во трчањето имаф во 3 легнато во 8 станат... и трчаф и го шутнаф едно од ступчињана кај парк онде... 5 конци на левово колено... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by METALBOY Сре Мар 25, 2009 9:38 pm

Во четврто едно момиче ме сакаше, а јас малу појке сакав друго шо не ме поднесвеше и наместо да одам со то шо ме сакаше..ги изгубив и двете pale (потребно беше, за сега да знам да не пребирам многу)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by Џими Сре Мар 25, 2009 9:55 pm

METALBOY напиша:Во четврто едно момиче ме сакаше, а јас малу појке сакав друго шо не ме поднесвеше и наместо да одам со то шо ме сакаше..ги изгубив и двете pale (потребно беше, за сега да знам да не пребирам многу)
Два зајаци бркај, двата ќе ти избегет...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by Marej Сре Мар 25, 2009 10:23 pm

Не е најголема ама прилично голема е. Се шетавме со бифшиов, тазе бевме и случајно не застанвет срби и не прашвет кј е хотел Милениум. И јас во брзањето - Straight ahead. Глуперда, ама се смеев после, така да пола ми се прости.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мар 25, 2009 10:58 pm

лее и јас се иам избрукано јако така ко ме прашаа
ама едно мн секси типче ме праша и се збунав
ми рече демек кај некојси споменик и јас му покажвам на климент споменикон ич не ни глеав во тој правец и ми рече тој (а од странство беше) -не е тој споменикот
и јас- а да овој кирил и методиј е Embarassed tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by Џими Сре Мар 25, 2009 11:35 pm

И го украдов точакот на една дебела типка.
После ме стигна.. и ко ме фати ми еба матер. Од тогаш не крадам точаци.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by Punk Сре Мар 25, 2009 11:46 pm

The Breaking Dawn напиша:лее и јас се иам избрукано јако така ко ме прашаа
ама едно мн секси типче ме праша и се збунав
ми рече демек кај некојси споменик и јас му покажвам на климент споменикон ич не ни глеав во тој правец и ми рече тој (а од странство беше) -не е тој споменикот
и јас- а да овој кирил и методиј е Embarassed tongue
мислам дек беф тука ко падна таја брука.. и тие тоаш ко ме прашвеа кај е пабон а јас појма неам англиски и ги пуштив негде врска неам кде
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 26, 2009 12:11 am

Punk напиша:
The Breaking Dawn напиша:лее и јас се иам избрукано јако така ко ме прашаа
ама едно мн секси типче ме праша и се збунав
ми рече демек кај некојси споменик и јас му покажвам на климент споменикон ич не ни глеав во тој правец и ми рече тој (а од странство беше) -не е тој споменикот
и јас- а да овој кирил и методиј е Embarassed tongue
мислам дек беф тука ко падна таја брука.. и тие тоаш ко ме прашвеа кај е пабон а јас појма неам англиски и ги пуштив негде врска неам кде

хаха дааа ми теквит
ито целата беше сигурна кај ги пракашtongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by REGINA Нед Мар 29, 2009 9:33 pm

во осмо требаше нешо да се јавам во братство крш џамија да го викнам психологот пошо една наставничка ја бараше итно за некој проект... се јавувам и.. добар ден - добар ден... и им викам таму.. ми требит психијатарот нешто, ама итно.
Ми викат жената оттаму дека немале психијатар таму, јас си мислев ме заебават некое момиче од школото, и со дерење по тел. психијатааааааааааар ми требит, ми рекоја да се обратам овде, сега дај те ми го психијатароооооот и точкаааааааааааааа.
хистерија ме имаше фатено тоаш и то многу.
ги помешав термините психијатар и психолог ама ај... никој не разбра дека бев јас Embarassed
по се изглеа вистина ми требало психијатар.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот