Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најголема глупост во својот живот?

+5
Џими
METALBOY
Bleak
мирАл
ноунејм
9 posters

Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Најголема глупост во својот живот?

Пишување by ноунејм Нед Мар 15, 2009 5:20 pm

најголема глупост што сте ја направиле во својот живот..
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by мирАл Чет Мар 19, 2009 11:41 pm

Скокнав во базен со мм вода!!!!
Баба летото не викна на вечера и имаше базен за дечињава. И ај демек ќе скокнам штица итака после да се искапам и да излезам.
Скокање и бузава на пола Razz Embarassed Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 4:28 pm

На тренинг пред 4 лета негде... спиеф во трчањето имаф во 3 легнато во 8 станат... и трчаф и го шутнаф едно од ступчињана кај парк онде... 5 конци на левово колено... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by METALBOY Сре Мар 25, 2009 9:38 pm

Во четврто едно момиче ме сакаше, а јас малу појке сакав друго шо не ме поднесвеше и наместо да одам со то шо ме сакаше..ги изгубив и двете pale (потребно беше, за сега да знам да не пребирам многу)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by Џими Сре Мар 25, 2009 9:55 pm

METALBOY напиша:Во четврто едно момиче ме сакаше, а јас малу појке сакав друго шо не ме поднесвеше и наместо да одам со то шо ме сакаше..ги изгубив и двете pale (потребно беше, за сега да знам да не пребирам многу)
Два зајаци бркај, двата ќе ти избегет...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by Marej Сре Мар 25, 2009 10:23 pm

Не е најголема ама прилично голема е. Се шетавме со бифшиов, тазе бевме и случајно не застанвет срби и не прашвет кј е хотел Милениум. И јас во брзањето - Straight ahead. Глуперда, ама се смеев после, така да пола ми се прости.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мар 25, 2009 10:58 pm

лее и јас се иам избрукано јако така ко ме прашаа
ама едно мн секси типче ме праша и се збунав
ми рече демек кај некојси споменик и јас му покажвам на климент споменикон ич не ни глеав во тој правец и ми рече тој (а од странство беше) -не е тој споменикот
и јас- а да овој кирил и методиј е Embarassed tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by Џими Сре Мар 25, 2009 11:35 pm

И го украдов точакот на една дебела типка.
После ме стигна.. и ко ме фати ми еба матер. Од тогаш не крадам точаци.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by Punk Сре Мар 25, 2009 11:46 pm

The Breaking Dawn напиша:лее и јас се иам избрукано јако така ко ме прашаа
ама едно мн секси типче ме праша и се збунав
ми рече демек кај некојси споменик и јас му покажвам на климент споменикон ич не ни глеав во тој правец и ми рече тој (а од странство беше) -не е тој споменикот
и јас- а да овој кирил и методиј е Embarassed tongue
мислам дек беф тука ко падна таја брука.. и тие тоаш ко ме прашвеа кај е пабон а јас појма неам англиски и ги пуштив негде врска неам кде
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 26, 2009 12:11 am

Punk напиша:
The Breaking Dawn напиша:лее и јас се иам избрукано јако така ко ме прашаа
ама едно мн секси типче ме праша и се збунав
ми рече демек кај некојси споменик и јас му покажвам на климент споменикон ич не ни глеав во тој правец и ми рече тој (а од странство беше) -не е тој споменикот
и јас- а да овој кирил и методиј е Embarassed tongue
мислам дек беф тука ко падна таја брука.. и тие тоаш ко ме прашвеа кај е пабон а јас појма неам англиски и ги пуштив негде врска неам кде

хаха дааа ми теквит
ито целата беше сигурна кај ги пракашtongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by REGINA Нед Мар 29, 2009 9:33 pm

во осмо требаше нешо да се јавам во братство крш џамија да го викнам психологот пошо една наставничка ја бараше итно за некој проект... се јавувам и.. добар ден - добар ден... и им викам таму.. ми требит психијатарот нешто, ама итно.
Ми викат жената оттаму дека немале психијатар таму, јас си мислев ме заебават некое момиче од школото, и со дерење по тел. психијатааааааааааар ми требит, ми рекоја да се обратам овде, сега дај те ми го психијатароооооот и точкаааааааааааааа.
хистерија ме имаше фатено тоаш и то многу.
ги помешав термините психијатар и психолог ама ај... никој не разбра дека бев јас Embarassed
по се изглеа вистина ми требало психијатар.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Најголема глупост во својот живот? Empty Re: Најголема глупост во својот живот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот