Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Били aka џамлии

+3
kojgode
корун
Болиглава
7 posters

Go down

Били aka џамлии Empty Били aka џамлии

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 2:49 am

Како мал ги играв со моите другари во маало. А вие?

Може да ги кажите и стручните термини што се употребуваа... шљајка мајка... не ми теквит(не ми текнува).

Повелете. kis.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Били aka џамлии Empty Re: Били aka џамлии

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 2:54 am

Јас порцелански најмногу љубеф
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Били aka џамлии Empty Re: Били aka џамлии

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 3:18 am

А кочиња?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Били aka џамлии Empty Re: Били aka џамлии

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 3:26 am

Јас ги обожавав лагерите и начинот на кој ги втерував в шлајка.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Били aka џамлии Empty Re: Били aka џамлии

Пишување by xpert Пет Јан 09, 2009 2:09 pm

Немав и немам симпатии кон овој СПОРТ. Mad
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Били aka џамлии Empty Re: Били aka џамлии

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 2:20 pm

јас нај многу сакав да правам дупки за да ги пикаме џамлиите
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Били aka џамлии Empty Re: Били aka џамлии

Пишување by karov Пон Јан 19, 2009 12:28 am

JAs sakam Slajka
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Били aka џамлии Empty Re: Били aka џамлии

Пишување by Четкар Пон Aвг 10, 2009 1:30 am

јас ги метев шлајфка сите.
еднаш собрав 100 били за два дена.
игравме по правилото кој губит една партија дават 10 били.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Били aka џамлии Empty Re: Били aka џамлии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот