Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблеми со софтвер или оперативен систем...

Go down

Проблеми со софтвер или оперативен систем... Empty Проблеми со софтвер или оперативен систем...

Пишување by корун Вто Мар 10, 2009 1:28 pm

Ак имате некој вируси, спајвери, други ерори во Виндоусот овде е местото да се обратите.... мвах

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Проблеми со софтвер или оперативен систем... Empty Re: Проблеми со софтвер или оперативен систем...

Пишување by kojgode Вто Мар 10, 2009 1:34 pm

Јас имам бактерија Ешерихија Коли дали некако можеш да ми помогнеш?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Проблеми со софтвер или оперативен систем... Empty Re: Проблеми со софтвер или оперативен систем...

Пишување by корун Вто Мар 10, 2009 1:35 pm

Кога ке сериш бриши се нагоре.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Проблеми со софтвер или оперативен систем... Empty Re: Проблеми со софтвер или оперативен систем...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот