Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iphone 3g во Т-мобиле

4 posters

Go down

iphone 3g  во Т-мобиле Empty iphone 3g во Т-мобиле

Пишување by Obibos Пет Мар 06, 2009 1:12 am

Да ке сттигнит утре и лажет дека е за еден денар за претплата од 900 денари.. Беф јас денеска да прашам и ми рекоја со 3600 денари претплата е за 1 денар со 1800денари претплата е 17 000 денари и со 900 денари претплата е 21 000...и тарифафа за ајфон е убиствена....цени за повик невидено големи
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

iphone 3g  во Т-мобиле Empty Re: iphone 3g во Т-мобиле

Пишување by корун Пет Мар 06, 2009 12:39 pm

Лопови, ем го носет една година покасно, ем го крадет народов. Вип сеа носит BlackBerry Storm ко за конкуренција ама не вервам и тој да е нешо ногу поефтин...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

iphone 3g  во Т-мобиле Empty Re: iphone 3g во Т-мобиле

Пишување by Bahus Пон Мар 09, 2009 12:52 am

корун напиша:Лопови, ем го носет една година покасно, ем го крадет народов. Вип сеа носит BlackBerry Storm ко за конкуренција ама не вервам и тој да е нешо ногу поефтин...


Уште најтрагично е шо во САД коштат 200 -250 $ ....
Bahus
Bahus
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 3

Вратете се на почетокот Go down

iphone 3g  во Т-мобиле Empty Re: iphone 3g во Т-мобиле

Пишување by Mary Jane Пон Мар 09, 2009 12:57 am

Рачунајте дек iPhone коштат 199/299$ надвор, тука негде се цените и кај нас, ама сепак во споредба со то шо идат на пазаров, не е толку јака ствар.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

iphone 3g  во Т-мобиле Empty Re: iphone 3g во Т-мобиле

Пишување by корун Пон Мар 09, 2009 1:03 am

Mary Jane напиша:Рачунајте дек iPhone коштат 199/299$ надвор, тука негде се цените и кај нас, ама сепак во споредба со то шо идат на пазаров, не е толку јака ствар.

То е со две годишна претплата на AT&T, иначе е 400-500 долари...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

iphone 3g  во Т-мобиле Empty Re: iphone 3g во Т-мобиле

Пишување by Mary Jane Пон Мар 09, 2009 1:06 am

корун напиша:
Mary Jane напиша:Рачунајте дек iPhone коштат 199/299$ надвор, тука негде се цените и кај нас, ама сепак во споредба со то шо идат на пазаров, не е толку јака ствар.

То е со две годишна претплата на AT&T, иначе е 400-500 долари...

Зборвам за најниски цени, а не се исплати појќе да дајш за iPhone. Најмногу шо ми сметат е батеријата, која многу кратко трае.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

iphone 3g  во Т-мобиле Empty Re: iphone 3g во Т-мобиле

Пишување by Bahus Пон Мар 09, 2009 1:10 am

Imat jaki aplikacii inaku ... Guitar , iNav i uste 2000 drugi
Bahus
Bahus
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 3

Вратете се на почетокот Go down

iphone 3g  во Т-мобиле Empty Re: iphone 3g во Т-мобиле

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот