Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koлку контакти имате на мсн?

+30
Лејди ин ред
pankerishte
s...
Angelic
Џими
*Rhythm Divine*
A GiRL
Odyssey
METALBOY
fairy
мирАл
The Breaking Dawn
Рокси
Bleak
zzz
RoTkViCa
Gallowsraven
Џајко
Obibos
hollow
TONI
mitan
комшивка
корун
Lastojca
Болиглава
REGINA
Marej
STIFLER
kojgode
34 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Bleak Пон Мар 16, 2009 10:35 am

374... Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by *Rhythm Divine* Вто Мар 17, 2009 1:05 am

206 ги имам.. кај и да е ќе фатам да блокирвам и делитирвам само незнам кога
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by fairy Вто Мар 17, 2009 1:11 am

A GiRL напиша:940 моментално
охоооооооо
шо прајш со толку контакти? јас ќе се загинам во сите тие.... хахаха Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Болиглава Вто Мар 17, 2009 1:14 am

fairy напиша:
A GiRL напиша:940 моментално
охоооооооо
шо прајш со толку контакти? јас ќе се загинам во сите тие.... хахаха Very Happy
Се фалит на форум.Smile
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Џими Пет Мар 20, 2009 8:53 pm

130 контакти. Уф, сега ќе избришам неколку... 10тина, ме фати нервоза тро.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 11:58 am

Ајде спринг клининг Laughing
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Angelic Пет Апр 10, 2009 4:00 pm

50. Само тие шо ми требаат и си имам добар муабет.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by s... Нед Мај 03, 2009 3:22 pm

162 моментално
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by RoTkViCa Нед Мај 03, 2009 6:06 pm

намалиииввв...сеа имам 915
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by pankerishte Нед Мај 03, 2009 6:42 pm

150тина некаде....али бришам од време навреме по 10тина да се намалат
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Рокси Нед Мај 03, 2009 7:00 pm

64.. премногу се! требит да бришам
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Лејди ин ред Саб Мај 09, 2009 5:43 pm

Џими напиша:130 контакти. Уф, сега ќе избришам неколку... 10тина, ме фати нервоза тро.

Тебе ќе ти дајме награда.
225 иначе.
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Infected Саб Мај 09, 2009 8:56 pm

154 Mad
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 2:44 am

255.... многу непотребни имам бее...
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by NiKi Нед Јун 14, 2009 1:04 pm

па зависит на кој мсн....
на првиот имам 160, на другиот...256..а на третиот кј шо ми се најважните...35..
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 2:55 pm

269 ама појќево ми се скопјаништа планирам да ги делитнам.
сакам до 200 најсила да иам да можам да ги контролирам појќе.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? - Page 2 Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот