Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Продавам, купувам, менувам...

+23
METALBOY
ноунејм
mitan
Stefk0
Bleak
БАТЕ КЕМЧЕ
karov
noviot
zzz
T&T
tHeJunKy
Џајко
комшивка
мирАл
Лана
nance
Ludi Milojko
Jordison
hollow
sokol
kojgode
Болиглава
корун
27 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by БАТЕ КЕМЧЕ Пет Јан 30, 2009 3:07 pm

мењавам собна антена за двособна со доплата :D

БАТЕ КЕМЧЕ
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 6

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by Џајко Пет Јан 30, 2009 4:02 pm

karov напиша:Менвам ШМАЈЗЕР за БАЗУКА/

хаахахахаххаахаха
ме изнасмеа еј
хахахаха
не си нормален брат!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 3:25 am

sokol напиша:продавам полуавтоматска мотика- ти ја креваш таја сама се спуштат
Ти и викаш копај ма, таја: Замоли ме пофино бе Smile 
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 3:27 am

Го изнајмувам мозокон од Чак Норис. 10 минути - 500000000 ден.

За поголема минутажа цената се зголемува на квадрат Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 3:29 am

Продавам полуавтоматски патики адидас од Чак Норис. Сами трчет само ти требит сам/а да ги облечиш Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 3:32 am

Продавам лап топ за папагалчиња со македонска поддршка. Цена по договор фиксно 846,13 $ Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by karov Сре Фед 04, 2009 12:27 am

Имам папагал и сакам да му го купам- како да се најме? можит 800 во кеш?
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by Stefk0 Сре Фед 04, 2009 12:37 am

Појќе од 1 сакат. И зависит каква состојба е папагалот, поволна?
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by karov Саб Фед 07, 2009 6:10 pm

hhhhh во целосна состојба Smile))
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by noviot Нед Фед 08, 2009 10:27 pm

продавам заушки на кило , 100 грама = 8749 денари
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by hollow Нед Фед 08, 2009 11:25 pm

Продавам 100 вакцини против заушки за 8749
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by Bleak Пон Фед 09, 2009 6:03 pm

Продавам 3 кила поховани елки зготвени на традиционален охридски начин со специфичен зачин, сос од рендани кокичиња. Цена поволна. Промоцијата во Европа ресторанон ќе е Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by комшивка Чет Фед 12, 2009 3:09 am

продавам тоалетна хартија, користена само од едната страна..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by мирАл Пет Фед 13, 2009 12:55 am

Продавам кучеПродавам, купувам, менувам... - Page 2 Nakoo

само шо имат говорна мана Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by noviot Пет Фед 13, 2009 1:02 am

менвам бубрег од жирафа за кутија родео меко
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by hollow Пет Фед 13, 2009 1:06 am

Менвам збирка математика од Писи за она од Стефче
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by noviot Пет Фед 13, 2009 1:32 am

hollow напиша:Менвам збирка математика од Писи за она од Стефче
дан ти остана и некоја од оние од шведска збиркине? зш некој ми ја имат украдено мене ... глуп и јас такво скапоцено нешто в фиока го остадов наместо в сеф да ја клам...
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by zzz Саб Мар 07, 2009 10:46 pm

продавам безжичен кабел
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by mitan Нед Мар 08, 2009 12:24 am

продавам ум од еден мој соученик по многу поволна цена(ефтино е зш имам во изобилство собрано)......некој ке сватит некој не шо е работава....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by Болиглава Нед Мар 08, 2009 6:11 pm

mitan напиша:продавам ум од еден мој соученик по многу поволна цена(ефтино е зш имам во изобилство собрано)......некој ке сватит некој не шо е работава....
Каблето, каблето Laughing Laughing
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by karov Пон Мар 16, 2009 3:54 pm

menvam bezicen telefon za fiksen
karov
karov
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 60

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by ноунејм Саб Мар 21, 2009 6:45 pm

продавам или менувам скоро нови,добро сочувани муда за бубрези
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by Bleak Саб Мар 21, 2009 7:01 pm

Продавам разочарано срце за ептен вљубено срце.... мојт и замена за пенкало... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 10:19 pm

Менувам сестра за шо било What a Face
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by Mary Jane Сре Мар 25, 2009 1:32 am

Го менвам Сион за две тетратки.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Продавам, купувам, менувам... - Page 2 Empty Re: Продавам, купувам, менувам...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот