Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Поддржете ги гладните во Aфрика

+2
kojgode
Џајко
6 posters

Go down

Поддржете ги гладните во Aфрика Empty Поддржете ги гладните во Aфрика

Пишување by Џајко Чет Фед 26, 2009 3:07 pm

Регистрирајте се на оваа страна со што автоматски се вадат 0.3 долари од сефор на Бил Гејтс и одат во добротворна акција за храна на гладните во Африка!
Бидете хумани.

http://www.bukisa.com/join/6626

НЕ Е ЗАЕБАНЦИЈА!!!!!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Поддржете ги гладните во Aфрика Empty Re: Поддржете ги гладните во Aфрика

Пишување by kojgode Чет Фед 26, 2009 3:54 pm

Убо шо им текнало ваква работа да напрает. Jaс се регистрирав за да помогнам. Три пати ура. cheers cheers cheers

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Поддржете ги гладните во Aфрика Empty Re: Поддржете ги гладните во Aфрика

Пишување by Master Чет Фед 26, 2009 6:45 pm

И јас сум регистрирана!!! cheers
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Поддржете ги гладните во Aфрика Empty Re: Поддржете ги гладните во Aфрика

Пишување by корун Чет Фед 26, 2009 7:03 pm

Јас не сум Поддржете ги гладните во Aфрика Icon_cheersПоддржете ги гладните во Aфрика Icon_cheersПоддржете ги гладните во Aфрика Icon_cheers
Ама би сакал да му помогнам на Џајко ако е гладен...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Поддржете ги гладните во Aфрика Empty Re: Поддржете ги гладните во Aфрика

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 27, 2009 12:01 am

се регистрирав....веке се осекам подобар чоек Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Поддржете ги гладните во Aфрика Empty Re: Поддржете ги гладните во Aфрика

Пишување by fairy Пет Фед 27, 2009 12:41 am

и јасcheers .. сме биле хумани а? Very Happy sunny
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Поддржете ги гладните во Aфрика Empty Re: Поддржете ги гладните во Aфрика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот