Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најглупи мисли во светоф.

+16
ноунејм
Marej
Болиглава
The Breaking Dawn
Џајко
Mary Jane
Lastojca
Master
Obibos
Bleak
lost girl
folder
PhiLL * E
корун
tHeJunKy
kojgode
20 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Најглупи мисли во светоф.

Пишување by kojgode Чет Фед 19, 2009 9:37 pm

Мене незнам која ми е најглупа ама моментално мојт да ми текнит на ова:
Зш да не се пуват ко мојт? или пострашна варијанта
Зш да не се пувам ко можам?
вака да ми речит некој и не ќе знам шо да напрам.


Последната промена е направена од kojgode на Пет Фед 20, 2009 12:53 pm. Мислењето е променето 1 пати
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by tHeJunKy Чет Фед 19, 2009 10:44 pm

па ние немаме врска со античките македонци, ние сме словени.(со сите можни варијанти со оваа смисла) Evil or Very Mad Mad
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by корун Пет Фед 20, 2009 2:06 am

kojgode напиша:Мене незнам која ми е најглупа ама моментално мојт да ми текнит на ова:
Зш да не се пуват ко мојт? или пострашна варијанта
Зш да не се пувам ко можам?
вака да ми речит некој и не ќе знам шо да напрам.

Еми ке се пронајт во овај цитат...
Иначе мене ме нервирет ко ке филозофирет професори за завршен испит, матура или како тие не можеле 5 минути порано да не пуштет...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 20, 2009 2:08 am

или пак кога ќе ги замолиш културно да одиш порано на пуш пауза а тие тебе ти кажуваат аааааааааа не ... не смеам...

Еи се професор/ке!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by folder Пет Фед 20, 2009 9:13 am

корун напиша:
kojgode напиша:Мене незнам која ми е најглупа ама моментално мојт да ми текнит на ова:
Зш да не се пуват ко мојт? или пострашна варијанта
Зш да не се пувам ко можам?
вака да ми речит некој и не ќе знам шо да напрам.

Еми ке се пронајт во овај цитат...
Иначе мене ме нервирет ко ке филозофирет професори за завршен испит, матура или како тие не можеле 5 минути порано да не пуштет...
Twisted Evil Razz
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by lost girl Пет Фед 20, 2009 12:49 pm

нај јако нешо шо до сега го имам слушнато е -јас чутев и пеев цело време хахаха
некој ке се пронајдит во муабетов али немат везе rabbit
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Bleak Пет Фед 20, 2009 1:34 pm

lost girl напиша:нај јако нешо шо до сега го имам слушнато е -јас чутев и пеев цело време хахаха
некој ке се пронајдит во муабетов али немат везе rabbit

Можеби се најдоф хаха Laughing

Абе да не дуваше ветроф не ќе мораф да се чешљам Shocked
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Obibos Пет Фед 20, 2009 2:32 pm

Најглупа мисла во светов е "живеј го секој ден ко последен" Глупости во боја
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Master Пет Фед 20, 2009 4:52 pm

Шо ме шеташ по тавани???
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by lost girl Пет Фед 20, 2009 5:21 pm

Bleak напиша:
lost girl напиша:нај јако нешо шо до сега го имам слушнато е -јас чутев и пеев цело време хахаха
некој ке се пронајдит во муабетов али немат везе rabbit

Можеби се најдоф хаха Laughing

Абе да не дуваше ветроф не ќе мораф да се чешљам Shocked

не можда ,туку се најде хахахах
а ова со ветров беше џоле или ти ?
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 20, 2009 6:37 pm

lost girl напиша:
Bleak напиша:
lost girl напиша:нај јако нешо шо до сега го имам слушнато е -јас чутев и пеев цело време хахаха
некој ке се пронајдит во муабетов али немат везе rabbit

Можеби се најдоф хаха Laughing

Абе да не дуваше ветроф не ќе мораф да се чешљам Shocked

не можда ,туку се најде хахахах
а ова со ветров беше џоле или ти ?

ја мисља џоле оту беше, или не...блажо беше...а да ги прашаме двајцава шо ќе речет?
оваона Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Lastojca Пет Фед 20, 2009 9:31 pm

kojgode напиша:Мене незнам која ми е најглупа ама моментално мојт да ми текнит на ова:
Зш да не се пуват ко мојт? или пострашна варијанта
Зш да не се пувам ко можам?
вака да ми речит некој и не ќе знам шо да напрам.

хахахахаха...може може
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by lost girl Пет Фед 20, 2009 9:41 pm

tHeJunKy напиша:
lost girl напиша:
Bleak напиша:
lost girl напиша:нај јако нешо шо до сега го имам слушнато е -јас чутев и пеев цело време хахаха
некој ке се пронајдит во муабетов али немат везе rabbit

Можеби се најдоф хаха Laughing

Абе да не дуваше ветроф не ќе мораф да се чешљам Shocked

не можда ,туку се најде хахахах
а ова со ветров беше џоле или ти ?

ја мисља џоле оту беше, или не...блажо беше...а да ги прашаме двајцава шо ќе речет?
оваона Very Happy

а да кажеше ти џоле дали беше ...и ај доста беше глупирање вон тема е разговоров хахах Very Happy
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Bleak Пет Фед 20, 2009 10:10 pm

lost girl напиша:
tHeJunKy напиша:
lost girl напиша:
Bleak напиша:
lost girl напиша:нај јако нешо шо до сега го имам слушнато е -јас чутев и пеев цело време хахаха
некој ке се пронајдит во муабетов али немат везе rabbit

Можеби се најдоф хаха Laughing

Абе да не дуваше ветроф не ќе мораф да се чешљам Shocked

не можда ,туку се најде хахахах
а ова со ветров беше џоле или ти ?

ја мисља џоле оту беше, или не...блажо беше...а да ги прашаме двајцава шо ќе речет?
оваона Very Happy

а да кажеше ти џоле дали беше ...и ај доста беше глупирање вон тема е разговоров хахах Very Happy

Па јас само можам да кажам вака "памeтна" мисла Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 20, 2009 10:18 pm

Bleak напиша:
lost girl напиша:
tHeJunKy напиша:
lost girl напиша:
Bleak напиша:
lost girl напиша:нај јако нешо шо до сега го имам слушнато е -јас чутев и пеев цело време хахаха
некој ке се пронајдит во муабетов али немат везе rabbit

Можеби се најдоф хаха Laughing

Абе да не дуваше ветроф не ќе мораф да се чешљам Shocked

не можда ,туку се најде хахахах
а ова со ветров беше џоле или ти ?

ја мисља џоле оту беше, или не...блажо беше...а да ги прашаме двајцава шо ќе речет?
оваона Very Happy

а да кажеше ти џоле дали беше ...и ај доста беше глупирање вон тема е разговоров хахах Very Happy

Па јас само можам да кажам вака "памeтна" мисла Very Happy

ако темнината е недостиг на светлина, и студот е недостиг на отплина, тогаш тишината претставува недостиг на блажо. - лично моја мисла Very Happy со која шо го тепав ајнштајн Very Happy

ова требит да ојт во најпаметни мисли(како и да се викаше, ако имаше таква тема Very Happy ) ама морав да го цитирам блаж Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by kojgode Пон Фед 23, 2009 11:09 pm

Obibos напиша:Најглупа мисла во светов е "живеј го секој ден ко последен" Глупости во боја
Мене пак оваја ми е една од поомилените и попаметните шо иам сретнато.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by kojgode Пон Мар 09, 2009 2:18 pm

Целта ги оправдува средствата." - прилично глупа,
"Снајди се па живеј." - aко снајдвењето е на добар начин тоаш уба е поракава, ама појќето ко ќе речет снајди се па живеј мислет на крадење и слични такви работи зато ми е една од поглупите.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Mary Jane Пон Мар 09, 2009 11:01 pm

Ако се рачунат за мисла, за мене прилично глупа е фразата "Мети си..." Просто необјасниво е колку ме нервира некој ко ќе ја изговори.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Џајко Пон Мар 09, 2009 11:22 pm

Mary Jane напиша:Ако се рачунат за мисла, за мене прилично глупа е фразата "Мети си..." Просто необјасниво е колку ме нервира некој ко ќе ја изговори.
Мене најјака ми е во последно време "Мети си во глата братче"
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 09, 2009 11:52 pm

kojgode напиша:
Obibos напиша:Најглупа мисла во светов е "живеј го секој ден ко последен" Глупости во боја
Мене пак оваја ми е една од поомилените и попаметните шо иам сретнато.

ова ми е мото....ама не секојпат го применвам tongue pirat
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Болиглава Вто Мар 10, 2009 12:41 am

Џајко напиша:
Mary Jane напиша:Ако се рачунат за мисла, за мене прилично глупа е фразата "Мети си..." Просто необјасниво е колку ме нервира некој ко ќе ја изговори.
Мене најјака ми е во последно време "Мети си во глата братче"
Метли во глата брат. Така да си знајш.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Marej Сре Мар 11, 2009 11:31 pm

Ногу ми е глупо некој ко ќе разговарат со некого пред друштво и речит „Знајш она..“ или „Ние си знајме“
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by ноунејм Чет Мар 12, 2009 12:42 am

глупа..
,, не трчај ко прле пред магаре,,
,, не продавај боза(пуфки) на бозаџија(пуфкаџија),,
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Џајко Чет Мар 12, 2009 12:55 am

Marej напиша:Ногу ми е глупо некој ко ќе разговарат со некого пред друштво и речит „Знајш она..“ или „Ние си знајме“

оооо најмногу ова ме нервират
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Marej Чет Мар 12, 2009 1:42 am

Marej напиша:Ногу ми е глупо некој ко ќе разговарат со некого пред друштво и речит „Знајш она..“ или „Ние си знајме“
Проследено со кикотење во смисла - ха ха we know it and you don't.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Најглупи мисли во светоф. Empty Re: Најглупи мисли во светоф.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот