Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лидер

+14
noviot
PhiLL * E
Bleak
Jas**
folder
Наташа
kojgode
корун
REGINA
pankerishte
Фазлија
tHeJunKy
zzz
Master
18 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by Наташа Пон Фед 23, 2009 10:26 pm

Дали Реџина е новиот Фазлија?
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 23, 2009 10:30 pm

REGINA напиша:
tHeJunKy напиша:
PhiLL * E напиша:Регина мислам дека е најјака на форумов и нема потреба да и контрирате затоа што се што ќе каже Регина е поддржано со факти, а своите ставови ги закопува 10 метра во земјата така да обични смртници (ние другите членови на овој форум во кој што владее хармонијата на Регина) не можат да ја нарушат инфраструктурата на бетонските мислења поставени со цел да ги уништат нашите сонови и јава.

Поради ова апелирам до сите, не да ја игнорирате или пак одбегнувате на било каков начин, него да се молите да не пишува на вашата тема оти сериозно ќе ви го загрози животот а воедно ќе ве остави без една недела спиење!

РЕГИНА РУЛЗЗЗЗЗ !

многу точно. мислам дека заслужвит и администраторско место...олку учен чоек не е виден досега. со неа сигурно ќе тргнет работиве на напред.(последнава реченица звучит ко од нејзини прсти да е излезена,хаха)


Ова ако е кажано во вистинска смисла, премногу фала стварно за убавите мислења.
Ако е кажано во иронична смисла... пак фала на критиките шо да прам хехехехе Wink

Супер си маче! cyclops cyclops

Полемизирање на годината !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Пон Фед 23, 2009 11:13 pm

хехеххехех Наташа зш фазлија?

и PhiLL*E не сум маче... ама сепак фала Wink
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by pankerishte Вто Фед 24, 2009 7:35 pm

Иначе ни една влада не смее да се меша кога некоја приватна фирма пропаѓа.
Те прочитав во некој пост на претходната страна дека владава затворала фабрики.Владава?! па нема повеќе државни фирми за да може некој да ги пропадне.
За работа сите можат да се вработат.Ако ништо друго можам да бидам келнер или да копам Плаошник само што на цела младина им е понижување да работи.
Еве еден пример ке дам.Мојот родител е работодавач,4 месеци не можеше вработен да најде за едно обично работно место.
1 кандидат - ам ам ам ке видам ке размислам
2 кандидат - ам на одмор прво да одам па после
3 кандидат - неам време да работам
4 кандидат - 8 сати работно време е многу

и т н

Да ти ебам мрзите македонски...Срамота сме за Европа.!!!
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by корун Вто Фед 24, 2009 7:41 pm

pankerishte напиша:Иначе ни една влада не смее да се меша кога некоја приватна фирма пропаѓа.
Те прочитав во некој пост на претходната страна дека владава затворала фабрики.Владава?! па нема повеќе државни фирми за да може некој да ги пропадне.
За работа сите можат да се вработат.Ако ништо друго можам да бидам келнер или да копам Плаошник само што на цела младина им е понижување да работи.
Еве еден пример ке дам.Мојот родител е работодавач,4 месеци не можеше вработен да најде за едно обично работно место.
1 кандидат - ам ам ам ке видам ке размислам
2 кандидат - ам на одмор прво да одам па после
3 кандидат - неам време да работам
4 кандидат - 8 сати работно време е многу

и т н

Да ти ебам мрзите македонски...Срамота сме за Европа.!!!

Точно, не ми текна мене да го спонам ова, ама така е - ке немат леб да јајт ама чистачка немат да работат...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by pankerishte Вто Фед 24, 2009 8:14 pm

Тоа е моментот. Wink
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Пет Фед 27, 2009 12:02 am

pankerishte напиша:Иначе ни една влада не смее да се меша кога некоја приватна фирма пропаѓа.
Те прочитав во некој пост на претходната страна дека владава затворала фабрики.Владава?! па нема повеќе државни фирми за да може некој да ги пропадне.
За работа сите можат да се вработат.Ако ништо друго можам да бидам келнер или да копам Плаошник само што на цела младина им е понижување да работи.
Еве еден пример ке дам.Мојот родител е работодавач,4 месеци не можеше вработен да најде за едно обично работно место.
1 кандидат - ам ам ам ке видам ке размислам
2 кандидат - ам на одмор прво да одам па после
3 кандидат - неам време да работам
4 кандидат - 8 сати работно време е многу

и т н

Да ти ебам мрзите македонски...Срамота сме за Европа.!!!

Не затворат владава фабрики дирекно хахахахахха.... то го прајт суптилно, индиректно преку закони.. (ебати законите)

еве ви дирекно од уставот на РМ само колку онака да ги видите нивните `најпочитувани закони`... од нивна страна хеехеххехееееее

ве молам со посебен акцент на член 57 хахаххаах


Лидер - Page 3 Xgij6bсума сумаре... значи владава ич не влијајт врз затворањево на претпријатијава нели?

еве едно по едно... член 38 (виц) многу ги поддржвит тие шо штрајковет.. мнооогу хеххех

член 39... поооооооооооооооооо! на сите им е обезбедена здравствена заштита... на сииииите... се разбира хеехе ако имаш дебели врски во здравствово за да завршиш работа.

член 55... претпријатието успеват само ако сопственикот (менаџер) го дава својот глас за тие шо владеат... иначе аривидерчи ни Ф од фирмата.

член 56 е интересен пошо стварно се залагат за чистотата.

член 57... незнам шо да искоментирам, би можеле да го преместите во темата за вицови.

а со член 91 сакав да докажам дека стварно владава не им се мешат во работењево на претпријатијава... ама стварно ич хехехеххе баш како шо кажа pankerishte.

Ех то се тие закони шо една влада требит да ги поштоват ама озбилно... Сеа знајте зш ги мразам сите партии? Дек го немет прочитано ни уставон.

ма неееее... владава не затворат фабрики така? хахахаххах Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 27, 2009 12:12 am

А јел сте ви нормални људи моји !?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Пет Фед 27, 2009 12:18 am

само докажувам дека сум во право... пак Cool
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by Џајко Пет Фед 27, 2009 1:25 am

REGINA напиша:само докажувам дека сум во право... пак Cool
Најјака си жими се Wink
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 27, 2009 1:13 pm

Џајко напиша:
REGINA напиша:само докажувам дека сум во право... пак Cool
Најјака си жими се Wink
Нели е најјака ... жими се да ....
а ти реков ко ти спомнав ко праевме муабет дек регина е најјака ? ти теквит ?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Пет Фед 27, 2009 2:34 pm

PhiLL * E напиша:
Џајко напиша:
REGINA напиша:само докажувам дека сум во право... пак Cool
Најјака си жими се Wink
Нели е најјака ... жими се да ....
а ти реков ко ти спомнав ко праевме муабет дек регина е најјака ? ти теквит ?

РЕЏИНА Smile

п.с Laughing прозирни сте дек се зезате Sad ... ама ај не коментирам............... silent ..................
хехехехехе сепак ценам, повторно фала на мислењата за мене, ама темава е лидер Wink
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by Master Пет Фед 27, 2009 7:01 pm

......едноставно нели...подобро е да одам да се самоубијам....дур имам време......
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 27, 2009 7:06 pm

REGINA напиша:
РЕЏИНА Smile

шо ке прајш неписмен сум !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Пет Фед 27, 2009 7:19 pm

Master напиша:......едноставно нели...подобро е да одам да се самоубијам....дур имам време......

а финтава е шо?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by folder Пет Фед 27, 2009 7:44 pm

Реџинааааа хаехеахеахеахаех најзакон е cheers
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 27, 2009 10:31 pm

folder напиша:Реџинааааа хаехеахеахеахаех најзакон е cheers
нели ?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by Master Саб Фед 28, 2009 4:22 am

folder напиша:Реџинааааа хаехеахеахеахаех најзакон е cheers

Фолдерче многу ти е закон сликава. Ја сакам!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 28, 2009 4:50 pm

Master напиша:Фолдерче многу ти е закон сликава. Ја сакам!!!
ех бе мастер бе ... albino
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by Master Пон Мар 02, 2009 2:54 am

Е со де.... lol!

Не гледаш дек му се пуштам.... Razz Razz Razz
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Сре Мар 25, 2009 8:49 pm

криво ми е шо не влезе во втор круг имер селмани.
можда и беше најреален од сите шознам. а и би ни требало солидна конкуренција, а не ваква... никаква.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by Punk Сре Мар 25, 2009 9:27 pm

најреален дур да станит претседател после ќе не терат и орли да тетовираме
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by METALBOY Сре Мар 25, 2009 9:29 pm

Punk напиша:најреален дур да станит претседател после ќе не терат и орли да тетовираме
Зато можда требеше Бошкоски да победит-сонца ке цртавме Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by Punk Сре Мар 25, 2009 9:30 pm

не се замарам ногу, не ми требит ни сонце ни орел.. убо е шо шиптар не е претседател
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 3 Empty Re: Лидер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот