Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лидер

+14
noviot
PhiLL * E
Bleak
Jas**
folder
Наташа
kojgode
корун
REGINA
pankerishte
Фазлија
tHeJunKy
zzz
Master
18 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by tHeJunKy Саб Фед 21, 2009 7:09 pm

REGINA напиша:
pankerishte напиша:Regina а ти цело време што коментираш како еден вид на анархист дали ке одиш на гласање?!

Пошто гледам не се согласуваш со ниеден став на партиите и ги обвинуваш за кражби.

Ке те чекам пред дома ти и само ако одиш на гласање Razz

хехе знајш кај живеам?

ДА, ќе гласам Smile . Стварно сум Против сите партии, пошо политички ни го перат мозоков на граѓаниве, неписмени се, многу глупи (без исклучоци), гревој смрдени... ама ќе гласам за инает Smile , ќе се одлучам за тој шо ќе гласат моево семејство ќе гласам и јас.

И којгоде, се дур не видиш дали албанциве ќе напрат голема албанија, немојш да кажиш дека ќе е така... пошо иако владата владее, народот одлучува за нивните одлуки.

п.с абе не сум за албанциве, ама не сум ни за македонциве само заради то шо го имет `напраено` досеа. мразам политика, ама ако веќе морам да се мешам, еве ќе ги критикувам.

хахахаха, кој ум го имаш, еееј. дали се читаш шо пишиш жити све. абе ај да речиме ќе видиш, ќе напрает, и? после шо?
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by Master Саб Фед 21, 2009 8:41 pm

pankerishte напиша:

И којгоде, се дур не видиш дали албанциве ќе напрат голема албанија, немојш да кажиш дека ќе е така... пошо иако владата владее, народот одлучува за нивните одлуки.Епа ова е сосема точно, јас незнам шо се плашиме толку од владава, ко мојме во еден ден да ја срушиме. Не е важно кој е на власт се додека го представуват гласот на народот, ако нешо се сменит мојме револуција да крениме! Wink
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by Наташа Саб Фед 21, 2009 8:47 pm

Да бе, ај ќе ги остајме нек си напрает голема Албанија само колку да видиме дек ќе е така. Нормални сте бе во глајте гумени?
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Нед Фед 22, 2009 3:42 am

tHeJunKy напиша:
REGINA напиша:
pankerishte напиша:Regina а ти цело време што коментираш како еден вид на анархист дали ке одиш на гласање?!

Пошто гледам не се согласуваш со ниеден став на партиите и ги обвинуваш за кражби.

Ке те чекам пред дома ти и само ако одиш на гласање Razz

хехе знајш кај живеам?

ДА, ќе гласам Smile . Стварно сум Против сите партии, пошо политички ни го перат мозоков на граѓаниве, неписмени се, многу глупи (без исклучоци), гревој смрдени... ама ќе гласам за инает Smile , ќе се одлучам за тој шо ќе гласат моево семејство ќе гласам и јас.

И којгоде, се дур не видиш дали албанциве ќе напрат голема албанија, немојш да кажиш дека ќе е така... пошо иако владата владее, народот одлучува за нивните одлуки.

п.с абе не сум за албанциве, ама не сум ни за македонциве само заради то шо го имет `напраено` досеа. мразам политика, ама ако веќе морам да се мешам, еве ќе ги критикувам.

хахахаха, кој ум го имаш, еееј. дали се читаш шо пишиш жити све. абе ај да речиме ќе видиш, ќе напрает, и? после шо?

Како шо кажав, народот одлучува. Така да ак се прајт голема албанија, македонциве немат да спиеме се разбират, постојат мн различни начини, преееемногу различни начини да се заприт то.. Ак си учел право или конституционо уредување ќе знајш, ак не кажи ќе ти подобјаснам нешо од лекциине, за да ги сватиш мојве коментари... и иначе само да знајш колку македонци ќе имат шо ќе гласет за шиптарине поооооо! и не од друго туку од револт. и сосема се во право.Наташа
неаме гумени глај. и нормални сме. и дур не видиш Немојш да знајш за та голема албанија. благодарам. точка. Smile

абе море можда стварно ќе е на поарно, шо сте песимисти хххххеххххххх? Немат да се шиптарине на власт читајте ги и мојне претходни коментари.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by tHeJunKy Нед Фед 22, 2009 4:04 am

@ REGINA ти не си нормална. хах

Шо беее, востанија, револуции, све ќе крениме. народов спијат, кај можел револуција да напрајт, ко незнајт бар да се побуднит против шиптариве, грциве и бугариве...не гледаш во грција, еден тинејџер опрале по грешка цајканите и колку време имаше нереди. а ние против други не знајме да им се псротиставиме. од шо имат паметни ко вас, шо викет, како смејт аеродромон да се викат александар велики, ќе им го повредиме чуството на грцине, Ѓерѓ Кастриот ќе го викаме скендербег, за да не ги провоцираме шиптарине, шо мислет дека ако им попуштаме поубо ќе е. тие си ги гледет нивните интереси, проблемот е шо ние не го гледаме нашиот интерес.

Народов не одлучвит бе, дур не дојт еден чоек да не соединит(а то тешко дека ќе се десит дур постоет ВМРО и СДСМ), никогаш во блиска иднина немат да ни текнит нешто заедно да прајме. до тогаш ќе не стрижет ко овци и ќе си молчиме.полесно ви е да речите дека подобро било да се откажиме од античка македонија, од етничка македонија, да си го мениме имево и да влезиме во еу...

и незнам кој е песимист овде, некој шо не очеквит од македонциве нишо, и шо очеквит од шиптариве да работет за македонциве, или тој обратно шо мислит...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Нед Фед 22, 2009 8:56 pm

tHeJunKy напиша:@ REGINA ти не си нормална. хах

Шо беее, востанија, револуции, све ќе крениме. народов спијат, кај можел револуција да напрајт, ко незнајт бар да се побуднит против шиптариве, грциве и бугариве...не гледаш во грција, еден тинејџер опрале по грешка цајканите и колку време имаше нереди. а ние против други не знајме да им се псротиставиме. од шо имат паметни ко вас, шо викет, како смејт аеродромон да се викат александар велики, ќе им го повредиме чуството на грцине, Ѓерѓ Кастриот ќе го викаме скендербег, за да не ги провоцираме шиптарине, шо мислет дека ако им попуштаме поубо ќе е. тие си ги гледет нивните интереси, проблемот е шо ние не го гледаме нашиот интерес.

Народов не одлучвит бе, дур не дојт еден чоек да не соединит(а то тешко дека ќе се десит дур постоет ВМРО и СДСМ), никогаш во блиска иднина немат да ни текнит нешто заедно да прајме. до тогаш ќе не стрижет ко овци и ќе си молчиме.полесно ви е да речите дека подобро било да се откажиме од античка македонија, од етничка македонија, да си го мениме имево и да влезиме во еу...

и незнам кој е песимист овде, некој шо не очеквит од македонциве нишо, и шо очеквит од шиптариве да работет за македонциве, или тој обратно шо мислит...


тенк ју за искрениот заклучок дека не сум била нормална... то го знам, ама вака сеа:
колку време бе ќе го чекаме тој еден чоек да не соединит?(исус не слегвит пак!) а? зш да дозволвиме да не стрижет ко офци? ЗШ СОСИЛА ДА СЕ ПРАЈМЕ ГЛУПИ?

ај малку плис излези од сонот за розова македонија со овие владини ставови... ПОШО далеку сме од то!
со ваква политика... се дури не се сменит нешо... пропаѓаме хеллоооооууу! мизерни се од прв до последен!

јас знам, тврдам, дека со шиптариве ак не друго ЌЕ имаме појака економија. дека македонциве се глупи мнооогу мноооогу многу бе(мислам ова не го кажвам дека така ми текнало, туку од ова шо го глеам во денешницава)!

и јас сум во групата на македонци и знајш.. ским си такав си... и младинава испаѓаме глупи само заради то шо постариве немет никаков напредок.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by folder Нед Фед 22, 2009 9:22 pm

REGINA напиша:
tHeJunKy напиша:@ REGINA ти не си нормална. хах

Шо беее, востанија, револуции, све ќе крениме. народов спијат, кај можел револуција да напрајт, ко незнајт бар да се побуднит против шиптариве, грциве и бугариве...не гледаш во грција, еден тинејџер опрале по грешка цајканите и колку време имаше нереди. а ние против други не знајме да им се псротиставиме. од шо имат паметни ко вас, шо викет, како смејт аеродромон да се викат александар велики, ќе им го повредиме чуството на грцине, Ѓерѓ Кастриот ќе го викаме скендербег, за да не ги провоцираме шиптарине, шо мислет дека ако им попуштаме поубо ќе е. тие си ги гледет нивните интереси, проблемот е шо ние не го гледаме нашиот интерес.

Народов не одлучвит бе, дур не дојт еден чоек да не соединит(а то тешко дека ќе се десит дур постоет ВМРО и СДСМ), никогаш во блиска иднина немат да ни текнит нешто заедно да прајме. до тогаш ќе не стрижет ко овци и ќе си молчиме.полесно ви е да речите дека подобро било да се откажиме од античка македонија, од етничка македонија, да си го мениме имево и да влезиме во еу...

и незнам кој е песимист овде, некој шо не очеквит од македонциве нишо, и шо очеквит од шиптариве да работет за македонциве, или тој обратно шо мислит...


тенк ју за искрениот заклучок дека не сум била нормална... то го знам, ама вака сеа:
колку време бе ќе го чекаме тој еден чоек да не соединит?(исус не слегвит пак!) а? зш да дозволвиме да не стрижет ко офци? ЗШ СОСИЛА ДА СЕ ПРАЈМЕ ГЛУПИ?

ај малку плис излези од сонот за розова македонија со овие владини ставови... ПОШО далеку сме од то!
со ваква политика... се дури не се сменит нешо... пропаѓаме хеллоооооууу! мизерни се од прв до последен!

јас знам, тврдам, дека со шиптариве ак не друго ЌЕ имаме појака економија. дека македонциве се глупи мнооогу мноооогу многу бе(мислам ова не го кажвам дека така ми текнало, туку од ова шо го глеам во денешницава)!

и јас сум во групата на македонци и знајш.. ским си такав си... и младинава испаѓаме глупи само заради то шо постариве немет никаков напредок.
Колку е плитка РЕЏина значит ова не е можно... Знајш ма ак дојт албанец на власт шо ке се десит? Ке учиш на албански јазик нашкола и за 10 год најногу немат да имат Македонија, пубо нек ја крадет него да ја немат Suspect I I love you Macedonia Exclamation
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by tHeJunKy Нед Фед 22, 2009 9:23 pm

џабе и кажвиш. тешко дека ќе сватит, бар нешто.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Нед Фед 22, 2009 10:45 pm

шо бе ак учам албански? дан ти се слошит ак знајш уш еден јазик?

и искрено пубо нек немат македонија отколку да имат а народов да умират заради немаштија и нервози секој ден, да си го кратат животов заради некој неспособни шо ја воделе државава?

шо ќе ти е таква држава кај шо народот е дојден до тој степен на полудвење? потенцирам Заради Малоумни ретардирани стоки на власт.

шо ак не постојт македонија? ко е нула во светов и онака немат да фалит нишо на светско ниво. Дан не сум во право?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by pankerishte Нед Фед 22, 2009 11:41 pm

Абе како 0?
имаш одено во други држави?имат и пониски од нашиве.
Романија,Бугарија,Србија,БиХ и Албанија се мн подолу каде каде.

Иначе лош став Реџина за тоа дека ке гласаш како што ти гласат фамилијата.Ти си ти,своја индивидуа и личност,не смееш да дозволиш да бидиш манипулирана од твоите.
Ако не ти се свигаат кандидатите не оди на гласање.

Стварно е глупо тоа што го кажа.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Пон Фед 23, 2009 12:14 am

pankerishte напиша:Абе како 0?
имаш одено во други држави?имат и пониски од нашиве.
Романија,Бугарија,Србија,БиХ и Албанија се мн подолу каде каде.

Иначе лош став Реџина за тоа дека ке гласаш како што ти гласат фамилијата.Ти си ти,своја индивидуа и личност,не смееш да дозволиш да бидиш манипулирана од твоите.
Ако не ти се свигаат кандидатите не оди на гласање.

Стварно е глупо тоа што го кажа.

Неможам да не одам на гласање. Морам. Ама ми е жал шо мојот глас морам да го давам на некој шо се понеписмени од мене, т.е од една тинејџерка, и имам пореални мислења од нив. За то ми е најкриво.
а иначе другине држави шо ги спомна... барем се трудат. и ќе успеат, а македонија... ќе видиме можда и та ќе успејт без разлика од кој е раководена.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by корун Пон Фед 23, 2009 12:36 am

Нек ви текнит само на промените на уставот за нова општинска поделба на Македонија, тоаш се продадовме и се виде желбата на албанциве дали сакет или не голема Албанија.
А ако беа толку успешни албанскиве политичари Реџина, Албанија немат да беше онаму кај шо е и сигурно не би останале кај нас. Смешно е да речиш дека некој друг би се залагал појке во држава која не му е татковина...

REGINA напиша: Ама ми е жал шо мојот глас морам да го давам на некој шо се понеписмени од мене, т.е од една тинејџерка, и имам пореални мислења од нив

Не е понеписмен, туку точно знајт шо прајт, само немат грижа на совест и сакат да имат пари по било која цена...

А ако веќе мораш да гласаш постојт опција да заокружиш две, три, четри, пет полиња, да го шкртниш цело лифче, да нацрташ куќарка со ограда, сонце, милион начини да не гласаш и да го изразиш незадоволството кандидатите...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Пон Фед 23, 2009 12:49 am

абе не постојт виша сила шо мојт да ме убедит дека владава е писмена.
И воведват реформи шо не се реализирет. и многу им се глупи тие реформи. и факт е дек не ојме нанапред.. ај нек отворат фабрики за да се решит невработеноста... то нека им е прв чекор... па можда ќе се согласам дека се залагале за иднината на македонија... а не само за нивната сопствена иднина.

еееее... ама не отворет... напротив (затворет). и уште низа неуспеси ме мрзит да ги пишам... општопознати се.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by корун Пон Фед 23, 2009 1:01 am

Писмена е, доказ е то шо ти не возиш џип и немаш стан во секое мало(о) во Скопје, не морат да мешаме виша сила. А за неуспесите, само ак се вразумет ке просперираме иначе ништо.

REGINA напиша:и факт е дек не ојме нанапред..

Факт е дека ојме напред, само шо Владава го утна распоредов, не знам дали плански или едноставно е послено, ама почнаја со Полиција, Образование, и нешо малу Земјоделство, а забораја на индустрија и ЗДРАВСТВО дефинитивно. Појке мојш да се фатиш бактерија одколку здрав да излезиш од болница кај нас, немат ни хигиенски, ни никакви услови...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by Jas** Пон Фед 23, 2009 1:10 am

ОООооооооООоО Боже ова Реџинааа.....да беа тие "понеписмени од тебе, т.е од една тинејџерка" немаше да се сеа во владава....немој да зборвиш така пошо очигледно не знајш како одет работиве.....
и да.....не мораш да гласаш(и онака според муабетов глеам дек немат правилно да го искористиш гласот)
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by Bleak Пон Фед 23, 2009 1:23 am

И да ојме напред нема јавно да се покажит то и секој шо е на власт колку за државата толку и за себе си го прајт кеифот и не мојс да зборвис отпамет кога требит уш ногу фурни леб да јајш за да ги сватиш некои работи( за реџина ) и толку... иначе во врска за мене ако не можам да се одлучам за кој ич нема да гласам...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Пон Фед 23, 2009 1:46 am

Jas** напиша:ОООооооооООоО Боже ова Реџинааа.....да беа тие "понеписмени од тебе, т.е од една тинејџерка" немаше да се сеа во владава....немој да зборвиш така пошо очигледно не знајш како одет работиве.....
и да.....не мораш да гласаш(и онака според муабетов глеам дек немат правилно да го искористиш гласот)

Bleak напиша:И да ојме напред нема јавно да се покажит то и секој шо
е на власт колку за државата толку и за себе си го прајт кеифот и не
мојс да зборвис отпамет кога требит уш ногу фурни леб да јајш за да ги
сватиш некои работи( за реџина ) и толку... иначе во врска за мене ако
не можам да се одлучам за кој ич нема да гласам...

јас незнам како одет работиве? хехе не ме засмејувај те молам! Laughing
можда незнам детали АМА знам факти, а го кажвам само она шо го глеам во секојдневиево.
и неписмени се. имат во парламентон со четврто одделение некој шо седет (не именувам ама ви гарантирам дека имат, пошо ги познавам!!!!)... и тие пописмени се?
лееееелеееееее имат друга тема за вицој ве молам пишете ги таму хехехехех

Bleak, сам си се закопа со коментарон шо да ти прам? ц ц ц, ај преиспитај се сега кој требит да јајт фурни леб? некако немат некоја посебна логика Laughing

Иначе кажаф дека ќе гласам за македонска партија, пошо и немат некој голем избор. и онака немат да е правилно искористен гласов (не го заслужват). ама ај нек ојт нешо и од мене.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 23, 2009 2:54 pm

Регина мислам дека е најјака на форумов и нема потреба да и контрирате затоа што се што ќе каже Регина е поддржано со факти, а своите ставови ги закопува 10 метра во земјата така да обични смртници (ние другите членови на овој форум во кој што владее хармонијата на Регина) не можат да ја нарушат инфраструктурата на бетонските мислења поставени со цел да ги уништат нашите сонови и јава.

Поради ова апелирам до сите, не да ја игнорирате или пак одбегнувате на било каков начин, него да се молите да не пишува на вашата тема оти сериозно ќе ви го загрози животот а воедно ќе ве остави без една недела спиење!

РЕГИНА РУЛЗЗЗЗЗ !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by Jas** Пон Фед 23, 2009 3:40 pm

REGINA:
'имат во парламентон со четврто одделение некој шо седет (не именувам ама ви гарантирам дека имат, пошо ги познавам!!!!)"

ај те молам кажими кој се тие со четврто одд житииии се.....фактиве твој не ти се баш точни....а аку алудираш на оние шо немет фаултет,двајца се од кој еден е Влатко Ѓорчев(шо немат завршено заради то шо Бучкоски не го поминвит на испит...мн нормално)

.....е ова за факти реџина....разликувај ги малце поимиве
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 23, 2009 3:50 pm

PhiLL * E напиша:Регина мислам дека е најјака на форумов и нема потреба да и контрирате затоа што се што ќе каже Регина е поддржано со факти, а своите ставови ги закопува 10 метра во земјата така да обични смртници (ние другите членови на овој форум во кој што владее хармонијата на Регина) не можат да ја нарушат инфраструктурата на бетонските мислења поставени со цел да ги уништат нашите сонови и јава.

Поради ова апелирам до сите, не да ја игнорирате или пак одбегнувате на било каков начин, него да се молите да не пишува на вашата тема оти сериозно ќе ви го загрози животот а воедно ќе ве остави без една недела спиење!

РЕГИНА РУЛЗЗЗЗЗ !

многу точно. мислам дека заслужвит и администраторско место...олку учен чоек не е виден досега. со неа сигурно ќе тргнет работиве на напред.(последнава реченица звучит ко од нејзини прсти да е излезена,хаха)
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by Master Пон Фед 23, 2009 4:02 pm

Ама Реџина ти изгледа не си саглам или толку мозок имаш?
Велиш уште еден јазик не е на одмет ако знајме, па јеботе, за џабе не измислиле школи за странски јазици, ој таму учи албански.
А ако го воведат албанскиот како втор јазик во сите училишта, ни ебале мајчето, тоа е само првиот чекор до станвење голема албанија.

Едно ќе речам, од вакви како тебе ни страдат државава со векови. Продаени души бре еј!!! Како мојш да зборвиш така за државава. Многу се нервирам од вакви глупости!!!
Ој албанија па ќе видиме таму колку права ќе имаш.
Јас да бев на власт, ко Хитлер ќе ги спалев сите шо ке се мешет од страна.
Ова е МАКЕДОНИЈА и Македонци требат да ја водат, а не само да ја продаваме државава на кој ќе стигниме!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by noviot Пон Фед 23, 2009 7:29 pm

непостојт некој шо немат да ја крадит , постојт само некој шо ке ја крадит многу и некој шо ке ја крадит помалку...
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Пон Фед 23, 2009 7:39 pm

noviot напиша:непостојт некој шо немат да ја крадит , постојт само некој шо ке ја крадит многу и некој шо ке ја крадит помалку...

Коментар на место. конечно во темава Smile . (мислам во најпозитивна смисла на зборот).

Мастер, имат и поим демократија. (хитлер умре одамна).
и државава е веќе продаена (не само на албанија).
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by REGINA Пон Фед 23, 2009 7:42 pm

tHeJunKy напиша:
PhiLL * E напиша:Регина мислам дека е најјака на форумов и нема потреба да и контрирате затоа што се што ќе каже Регина е поддржано со факти, а своите ставови ги закопува 10 метра во земјата така да обични смртници (ние другите членови на овој форум во кој што владее хармонијата на Регина) не можат да ја нарушат инфраструктурата на бетонските мислења поставени со цел да ги уништат нашите сонови и јава.

Поради ова апелирам до сите, не да ја игнорирате или пак одбегнувате на било каков начин, него да се молите да не пишува на вашата тема оти сериозно ќе ви го загрози животот а воедно ќе ве остави без една недела спиење!

РЕГИНА РУЛЗЗЗЗЗ !

многу точно. мислам дека заслужвит и администраторско место...олку учен чоек не е виден досега. со неа сигурно ќе тргнет работиве на напред.(последнава реченица звучит ко од нејзини прсти да е излезена,хаха)


Ова ако е кажано во вистинска смисла, премногу фала стварно за убавите мислења.
Ако е кажано во иронична смисла... пак фала на критиките шо да прам хехехехе Wink
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by Obibos Пон Фед 23, 2009 8:36 pm

noviot напиша:непостојт некој шо немат да ја крадит , постојт само некој шо ке ја крадит многу и некој шо ке ја крадит помалку...
Не! туку постојт тој шо ке крадит и шо ќе го фатет и други шо ке си крадит и ке си чутит..иначе сите многу крадет Cool
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Лидер - Page 2 Empty Re: Лидер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот