Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Објавување збирка поезија...

4 posters

Go down

Објавување збирка поезија... Empty Објавување збирка поезија...

Пишување by Bleak Чет Фед 19, 2009 12:02 am

Дали знајте некои информации? Што се е потребно за да се објави збирка? Минимален број на песни, редактор, ау критичари која е цената отприлика итн Smile фала пријатно study
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Објавување збирка поезија... Empty Re: Објавување збирка поезија...

Пишување by tHeJunKy Чет Фед 19, 2009 1:27 am

Bleak напиша:Дали знајте некои информации? Што се е потребно за да се објави збирка? Минимален број на песни, редактор, ау критичари која е цената отприлика итн Smile фала пријатно study

хахахахахахаха Very Happy Very Happy Very Happy
блажко, само напред Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Објавување збирка поезија... Empty Re: Објавување збирка поезија...

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мар 04, 2009 4:18 pm

опааа...значит почна на то да мислиш Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Објавување збирка поезија... Empty Re: Објавување збирка поезија...

Пишување by tHeJunKy Сре Мар 04, 2009 9:42 pm

абе а дан се откажа од книгата? автобиографија или шо ќе беше, не ми теквит... Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Објавување збирка поезија... Empty Re: Објавување збирка поезија...

Пишување by Bleak Чет Мар 05, 2009 2:01 am

Од книгата...? Јас од нишоо не се откажвам само кога не ојт нешо го ставам на стендбај дур да му дојт времето да тргнит... хаха Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Објавување збирка поезија... Empty Re: Објавување збирка поезија...

Пишување by корун Чет Мар 05, 2009 11:25 am

На времето просветителите во Загреб печателе...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Објавување збирка поезија... Empty Re: Објавување збирка поезија...

Пишување by Bleak Чет Мар 19, 2009 11:04 am

Ајде се зголемвит бројката на песните да стигнет 40 стварно кул ке е Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Објавување збирка поезија... Empty Re: Објавување збирка поезија...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот