Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПАРТИЗАН

Go down

ПАРТИЗАН Empty ПАРТИЗАН

Пишување by Фазлија Пет Фед 13, 2009 12:28 am

Воопшто за Партизан, како институција, и фудбал, и кошарка, ватеропло, и све
Колку сме?
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

ПАРТИЗАН Empty Re: ПАРТИЗАН

Пишување by kojgode Пет Фед 13, 2009 12:36 am

Јас сум за партизан не пратам многу многу ама за нив сум.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ПАРТИЗАН Empty Re: ПАРТИЗАН

Пишување by Фазлија Пет Фед 13, 2009 12:40 am

Ево на пример, нова победа во евролига. Годинава шампиони и таму
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

ПАРТИЗАН Empty Re: ПАРТИЗАН

Пишување by mitan Пет Фед 13, 2009 12:03 pm

не сум за нив...али имат најстрашна публика...незнам она...за кошарка е дефинитивно најаката публика на светов....сеа со уникаха на полувреме се ежев како навиваја...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

ПАРТИЗАН Empty Re: ПАРТИЗАН

Пишување by Page Пет Фед 20, 2009 11:17 pm

Шампиони во секаква конкуренција. Многу сме јаки за ѓупциве. И во пикадо тим да имавме најјаки ќе сме.

Плус ја имаме најјаката гробарка - Ана Ивановиќ!!bounce
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 33
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

ПАРТИЗАН Empty Re: ПАРТИЗАН

Пишување by Фазлија Чет Фед 26, 2009 12:32 am

За кошарка е, ама овде ќе сведвиме резултати (победи само) во сите спортој
Ево, сосема очекувано и рутинирано во први 8 во евролига
Браво!
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

ПАРТИЗАН Empty Re: ПАРТИЗАН

Пишување by Фазлија Пет Мар 06, 2009 12:57 am

Победа против Панатинаикос, во одлично исполнета сала, со одлична публика и одлични играчи. Само вака се одит напред, со младост, со борбеност, со промовирањње на кошарката. Браво,само напред, мислам дека прашањето на првакот е решено: ПАРТИЗАН
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

ПАРТИЗАН Empty Re: ПАРТИЗАН

Пишување by kojgode Пет Мар 06, 2009 1:01 am

А во фудбалов како ојт?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 29
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

ПАРТИЗАН Empty Re: ПАРТИЗАН

Пишување by pankerishte Саб Мар 07, 2009 2:41 am

Фазлија еден клип за тебе специјален.
Види провери видео на јутјуб од Директори.
хахахахах pirat
Пиши директори и се ке ти бидит јасно Razz

Се шалам.За Вардар сум иначе Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

ПАРТИЗАН Empty Re: ПАРТИЗАН

Пишување by mitan Нед Мар 08, 2009 12:35 am

https://www.youtube.com/watch?v=vRQRqGdg5c8
видите шо е навиванње...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

ПАРТИЗАН Empty Re: ПАРТИЗАН

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот