Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мис на форумот

+24
RoTkViCa
princess
STIFLER
Marej
Punk
Strange kind of woman
PhiLL * E
A GiRL
Lastojca
Кирил
Master
The Breaking Dawn
Bleak
T&T
комшивка
корун
harms
Bojancha
TONI
Болиглава
kojgode
Alexandra
malina
sokol
28 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by Lastojca Пет Фед 13, 2009 12:16 am

и мис имало а?
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by Master Пет Фед 13, 2009 3:57 am

Кирил напиша:дефинитивно Сокол

Shocked Very Happy Twisted Evil
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by T&T Пет Фед 13, 2009 11:48 am

Кирил напиша:дефинитивно Сокол
И јас мислам Сокол да е МИСИЦА на форумов Twisted Evil Twisted Evil
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by kojgode Саб Фед 14, 2009 1:42 am

Kaко најуникатна јас за мис ја номинирам Мареј.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by A GiRL Саб Фед 14, 2009 3:24 am

За ова требит појќе машкиве.Ама ај еве и јас да се искажам Razz.
По мое немат неубо моме на форумов.Сите си се убај на свој начин alien.
Е сеа во зависност од вкусот на машкото некоја му се свиѓат појќе некоја помалце.
Така да јас со сите претходни предлози се согласувам geek afro
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 14, 2009 3:26 am

имат и грди ногу шо се не мојш сеа да кажвиш !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by The Breaking Dawn Саб Фед 14, 2009 2:14 pm

PhiLL * E напиша:имат и грди ногу шо се не мојш сеа да кажвиш !

уф ова болеше... Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by A GiRL Саб Фед 14, 2009 3:08 pm

The Breaking Dawn напиша:
PhiLL * E напиша:имат и грди ногу шо се не мојш сеа да кажвиш !

уф ова болеше... Laughing

Уф дури и мене ме здоболе Neutral Razz

Е ај кажи пример жиииити мене Very Happy (добро сеа јас не се рачунав,за се остало зборвев Razz)
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by Strange kind of woman Нед Фед 15, 2009 1:45 am

sokol напиша:Напишете којa мислите дека е мис на форумот.

JAS:D

Strange kind of woman
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by Punk Нед Фед 15, 2009 2:03 am

kojgode напиша:Kaко најуникатна јас за мис ја номинирам Мареј.
се сложвам.. глас за марина посебно за очине Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by Lastojca Нед Фед 15, 2009 2:07 am

kojgode напиша:Kaко најуникатна јас за мис ја номинирам Мареј.

јас како стручен кадар се сложвам со оваа номинација
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by Punk Нед Фед 15, 2009 2:08 am

јер.. мареј ќе е мис на форумов, светов и пошироко..глори мареј Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by kojgode Нед Мар 01, 2009 1:21 am

Mnogu dusi mi rece deka Master mu bila najubava. Kj zizi sum zato neam kirilica. 1300 mislenje.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by Marej Нед Мар 01, 2009 2:48 am

Јас давам глас за мојата љубов Кејти ама није активан члан.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by malina Нед Мар 01, 2009 6:36 pm

И јас сум за Мареј
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 03, 2009 11:44 pm

kojgode напиша:Mnogu dusi mi rece deka Master mu bila najubava. Kj zizi sum zato neam kirilica. 1300 mislenje.

Дали жижи е кривицата и за контекстов на реченицава "многу души ми рече" ?? Laughing Laughing Laughing
хаха tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by STIFLER Вто Мар 03, 2009 11:59 pm

Jaс ги предложвам малина и александра само тие ги знам ..
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by kojgode Сре Мар 04, 2009 11:15 am

The Breaking Dawn напиша:
kojgode напиша:Mnogu dusi mi rece deka Master mu bila najubava. Kj zizi sum zato neam kirilica. 1300 mislenje.

Дали жижи е кривицата и за контекстов на реченицава "многу души ми рече" ?? Laughing Laughing Laughing
хаха tongue
На албански одам на часој зато.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by princess Чет Мар 05, 2009 12:01 pm

epa super jas ke gi brojam glasojte vo idnina vie samo glasajte:)
princess
princess
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 5:57 pm

јас нова сум и не ги знам никој...зато сум воздржана..т.е. сум за таја со ке победит cheers
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by TONI Саб Мар 14, 2009 7:04 am

RoTkViCa напиша:јас нова сум и не ги знам никој...зато сум воздржана..т.е. сум за таја со ке победит cheers
епа ти си првата која си гласа за себе Wink Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 17, 2009 3:51 pm

TONI напиша:
RoTkViCa напиша:јас нова сум и не ги знам никој...зато сум воздржана..т.е. сум за таја со ке победит cheers
епа ти си првата која си гласа за себе Wink Very Happy


хехехехех значи јас сум таја со победилаааа ааааа хехехехехехехех

не озбилно сеа.....ич не ве биват за избирање...едно нешто не го напрајвте до крај Evil or Very Mad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by Marej Вто Мар 17, 2009 4:29 pm

Сите млади луѓе се убај.8-|
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 8:23 pm

хммм јас мислам малина требит да е мис..хахха а мистер којгоде или корун хахахах тие ми текнаја во моментов а иначе имат мн мн мистери

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by Џими Саб Мар 21, 2009 10:46 pm

Шехерезада
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Мис на форумот - Page 2 Empty Re: Мис на форумот

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот