Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

+20
p4eli4ka
nance
RoTkViCa
KaTeRiNcE
Ivana
*Rhythm Divine*
Mimi
Gallowsraven
мирАл
Mule
Mary Jane
PhiLL * E
REGINA
Lastojca
Болиглава
malina
Marej
Master
T&T
Bleak
24 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? - Page 2 Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 8:47 pm

p4eli4ka напиша:хммм имам до сега доживеано такво нешто се имам еднаш заљубено и имам мн мн патено....и уште имат малце од то патењето ....ама ке поминит валда со тек на време...и појке од тогаш реков дека немат да се ЗАЉУБВАМ. А ако се заљубам ке гледам да е то ко ке се мажам.хахаха

Хех... коска... Very Happy јас сум пател појќе пати али то е... повредит се неизбежни во животот и требит да научиме да живејме со ниф... Rolling Eyes
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? - Page 2 Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 8:50 pm

малку сум пател и траело можда еден ден, не смејт појке, а и невредит
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? - Page 2 Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Џими Нед Мар 22, 2009 8:58 pm

p4eli4ka напиша:и појке од тогаш реков дека немат да се ЗАЉУБВАМ. А ако се заљубам ке гледам да е то ко ке се мажам.хахаха
Хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха.

Вака во 3то одделение ко игравме биљи праевме муабет.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? - Page 2 Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by p4eli4ka Чет Мар 26, 2009 9:13 pm

хахаха...дааа..........не се секирај ќе го прајш пак......ама не вака ко мене на зезајне.......

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? - Page 2 Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Џими Чет Мар 26, 2009 9:25 pm

p4eli4ka напиша:хахаха...дааа..........не се секирај ќе го прајш пак......ама не вака ко мене на зезајне.......
Бљак. И цел живот ќе се тргаш од фактот да не бидиш повредена? Јеби га, се дешават.
Машките се ко облаци, си идет и си одет. Сеа зависит, некои се стратуси, некои цируси, некои нимбуси. Едни ќе поминет ама џабе немат ни да ги видиш, други ќе ти грмет и така...
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? - Page 2 Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by sweet Саб Апр 04, 2009 1:29 am

ауф мн имам патено ама со тек на време се опрајв и сега сум зззззупер и сега кулирам ко сингл Very Happy

sweet
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? - Page 2 Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by REGINA Саб Апр 04, 2009 1:35 am

Џими напиша:Машките се ко облаци, си идет и си одет. Сеа зависит, некои се стратуси, некои цируси, некои нимбуси. Едни ќе поминет ама џабе немат ни да ги видиш, други ќе ти грмет и така...
Колку само стручно составен е постов. Ни јас не би можела подобро да го кажам ова. Брао (без иронија го напишав ова), значи навистина го мислам Wink
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? - Page 2 Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 3:42 am

Сум сакала многу.. со цело срце без резерва. А откако заврши сето тоа.. бев срушена еден месец .. а после како шо почна и летото.. ме просветли убавото сонце и убавата (другата) страна на светот ми се отвори Smile) иии..но ниид то крај енд ригрет Smile)
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? - Page 2 Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот