Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

+20
p4eli4ka
nance
RoTkViCa
KaTeRiNcE
Ivana
*Rhythm Divine*
Mimi
Gallowsraven
мирАл
Mule
Mary Jane
PhiLL * E
REGINA
Lastojca
Болиглава
malina
Marej
Master
T&T
Bleak
24 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Bleak Вто Фед 10, 2009 2:08 pm

Јас искрено зависи од ситуација ама после крај на нешо сум некако изгубен премногу и то е то... малу емотивен и онака длабока трага во душава ми остават.
Ај сеа вие Idea
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by T&T Вто Фед 10, 2009 2:17 pm

Јас љубов досега не сум доживеала, а таја шо ја доживувам сега за среќа уште трајт.
Ама можам да кажам за загуба на другар шо многу ми значеше. Не сум личност шо трчат и прашвит зш така се деси дај да се смириме. Само му дозволив да се оддалечит од мене и да згрешит. Некое време ми беше многу тешко, ама болката е минлива Smile
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 10:16 pm

...Ај не ме потсејќајте......најгадно искуство во животов....

Иначе јас ко ќе речам дека заборавам некого и заборавам, шо е најтрагично знам да се испонашам најладно.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Marej Вто Фед 10, 2009 10:53 pm

Последниот пат ги частев сите околу мене, така да..Smile)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by malina Вто Фед 10, 2009 11:02 pm

НЕ СУМ ОСЕТИЛА ТАКВО НЕШТО И НЕЗНАМ КАКО Е,А И НЕ САКАМ ДА ЗНАМ
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Болиглава Вто Фед 10, 2009 11:15 pm

malina напиша:НЕ СУМ ОСЕТИЛА ТАКВО НЕШТО И НЕЗНАМ КАКО Е,А И НЕ САКАМ ДА ЗНАМ
ЖИТИ СВЕ?!?!?!!?!?!?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Lastojca Сре Фед 11, 2009 12:16 am

Marej напиша:Последниот пат ги частев сите околу мене, така да..Smile)

втф??
јас немам осетено нешо вакво..значит не сум патела по некој зш не сум имала некој посебен порано
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by malina Сре Фед 11, 2009 12:21 am

Не се разбравме,љубов имам доживеано т.е ја доживувам сеуште ама сакав да кажам дека никогаш не сум патела претходно зошто никогаш претходно не сум била заљубена,а се надевам и дека немат да доживеам такво нешто(патење),а ако веќе доживеам нејкам да е за брзо
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 12:43 am

еднаш сакав премногу, и успеав некако да оплескам.. барав рокчиња, си најдов... и многу ми беше тешко,
АМА помина и појќе не ризикувам да се заљубам!!! остатоков ќе е ради реда Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 15, 2009 1:18 am

Сакав!
Патев!
Оставив!
Бев оставен!
Мразев се!

Но потоа дојде друга личност во мојот живот!
И се се смени... се се поправи ... мислите на место дојдоа...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 15, 2009 1:20 am

Лошо е, многу лошо, но доволно сум силна за да преболам и го сторив тоа.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Mule Нед Фед 15, 2009 9:08 pm

Уште патам макар шо беше пред година - две! Sad
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 32
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by REGINA Пет Фед 27, 2009 8:18 pm

Mule напиша:Уште патам макар шо беше пред година - две! Sad

уууу многу бе... зш не напрајш блок+делит на личноста од животот? (многу исто ко на мсн) и делуват... привремено хехе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by мирАл Пет Фед 27, 2009 8:20 pm

Мн сакав една личност пресакав, и после то патев патилаRazz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by REGINA Пет Фед 27, 2009 8:23 pm

мирАл напиша:Мн сакав една личност пресакав, и после то патев патилаRazz

зш мислам дек знам која беше? Neutral невермајнд не спомвам имиња хехе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by мирАл Пет Фед 27, 2009 8:31 pm

REGINA напиша:
мирАл напиша:Мн сакав една личност пресакав, и после то патев патилаRazz

зш мислам дек знам која беше? Neutral невермајнд не спомвам имиња хехе

Шо мислиш ти?
(на заебанција е постот) Shocked
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Gallowsraven Саб Фед 28, 2009 12:46 pm

Уфф.. Лани... Многу го сакав, попатив 2-3 дена и толку беше. И частев исто. XD
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Mimi Нед Мар 08, 2009 6:42 pm

Сакав и патев ама шо го ебам

Mimi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 2

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by *Rhythm Divine* Нед Мар 15, 2009 9:45 pm

2 години...
заврши...па не заврши никако
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Ivana Нед Мар 15, 2009 9:58 pm

мислеф дек сакаф... и мислеф дек ме сакат јест да не бев сигурна ама времето го покажа сосема спротивното...така да се е во ред сега Smile)))
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by KaTeRiNcE Вто Мар 17, 2009 3:55 pm

I love you хмм...па го сакаф можам да кажам многу чим ова патњево не мојт да
дозавршит некако...ај не се жалам ...супер ми е сега,во фаза на
одљубвење сум...ако успејт колку до сега шо успеа Very Happy
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 17, 2009 5:16 pm

Master напиша:

Иначе јас ко ќе речам дека заборавам некого и заборавам, шо е најтрагично знам да се испонашам најладно.


д сејм Very Happy

ми се имат деесено да завршам нешто шо ми било убо...ама сеа сфаќам дека никогаш до сега немам сакано...така да уште не знам шо е љубов и не се замарам Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by nance Вто Мар 17, 2009 10:40 pm

Иам патено два дена глеам немат аир и ајт нова тура.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Ivana Вто Мар 17, 2009 10:44 pm

браво за нанче :D
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by p4eli4ka Нед Мар 22, 2009 8:40 pm

хммм имам до сега доживеано такво нешто се имам еднаш заљубено и имам мн мн патено....и уште имат малце од то патењето ....ама ке поминит валда со тек на време...и појке од тогаш реков дека немат да се ЗАЉУБВАМ. А ако се заљубам ке гледам да е то ко ке се мажам.хахаха

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то? Empty Re: Колку многу сте сакале некој/а и колку сте пателе од ко се завршило то?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот