Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PalTalk

2 posters

Go down

PalTalk Empty PalTalk

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 4:15 am

Тој шо незнајт шо е, нека ојт на download.com нека го спуштит, и ова е нешто ко мирц ама 100 пати појако, и неморат веќе да се мачите со радио, овде прајте соба и пуштате дирекно музика Very Happy јас имам една ја крстиф Pacienti Very Happy кој сакат нека влезит Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

PalTalk Empty Re: PalTalk

Пишување by PhiLL * E Вто Фед 10, 2009 4:17 am

paltalk scene ?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

PalTalk Empty Re: PalTalk

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 4:19 am

да да
интересно е
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

PalTalk Empty Re: PalTalk

Пишување by PhiLL * E Вто Фед 10, 2009 4:21 am

sporo ide da mu ebam majkata ... aj ke se povrzam sea.... ...
PS odgovori na personal
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

PalTalk Empty Re: PalTalk

Пишување by PhiLL * E Вто Фед 10, 2009 4:28 am

Nonstop mi pishuva incorrect password:S
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

PalTalk Empty Re: PalTalk

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 11:58 am

епа за то нека проверет информатичариве хехе и нека кажет чаре...

едит:

или ќе побарам друга верзија на торент па ќе ти пуштам по порака.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

PalTalk Empty Re: PalTalk

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот