Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Армагедон!

+10
noviot
Mary Jane
misticnata
Bleak
корун
kojgode
mitan
hollow
grgrgr
PhiLL * E
14 posters

Go down

Армагедон! Empty Армагедон!

Пишување by PhiLL * E Вто Фед 10, 2009 4:09 am

нели ви е прејак филмон ...

Јас ќе кажам сеа нешто .... плачам на делот кога ке оди татково место зетов во бесмртниот му продолжеток на живот Embarassed
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by grgrgr Вто Фед 10, 2009 12:14 pm

lelle mn jak film...i jas ovde placam sekogas

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by hollow Вто Фед 10, 2009 12:26 pm

Стар ама прејак го иам 100 пати гледано и секогаш многу жал ми паѓат на крај
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by mitan Вто Фед 10, 2009 12:28 pm

мн јак филм...имат и смеење а шо викате имат и плачење на крај...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by kojgode Вто Фед 10, 2009 12:50 pm

Јас го немам гледано овој филм.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by корун Вто Фед 10, 2009 1:32 pm

Лле ја наодеав тататурава не м раотет думинва
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by Bleak Вто Фед 10, 2009 2:10 pm

Јас на спотон насолзвам во очиве не пак филмоф да го гледам ама ќе го гледам денојве обавезно Rolling Eyes
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 2:28 pm

закон филм дефинитивно..еден од по омилените ми е и е единствен филм шо му го имам името запамтено иначе не памтам многу имиња од филмој
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by Mary Jane Сре Фед 11, 2009 1:14 am

Најубав саундтрак на сите времиња.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by noviot Сре Фед 11, 2009 1:18 am

класика, и ке останит ... еден од мојте топ 10 филмови на сите времиња
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by Master Сре Фед 11, 2009 4:55 am

Абре шо ви е брее ејјј! Шо почнавте вака многу емотивни да сте!?!?!?
Шо е ова сите емовци, за безвеза солзи трошите, филм е, ебаго!
Жити филмот, уствари....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by Alexandra Сре Фед 11, 2009 2:52 pm

Многууу го сакам...и и јас плачам на делон ко ќе зборвит со татко и за последен пат...пфффф : (
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by harms Сре Фед 11, 2009 5:28 pm

ja sakam liv tajleer.... Crying or Very sad
harms
harms
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 21

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by kojgode Сре Фед 11, 2009 9:26 pm

И јас плачам на делот со таткото. Не можам никако да се воздржам. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by harms Сре Фед 11, 2009 9:54 pm

demek evo go izgledav filmov i da se vklucam vo muabeetov :PPP
harms
harms
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 21

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by Ane Нед Апр 12, 2009 10:54 pm

Mn e dobar filmov a i eden od omilenite mi e
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Армагедон! Empty Re: Армагедон!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот