Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

+15
Jas**
FalcoN eYe
Наташа
lost girl
Bleak
kojgode
hollow
noviot
Lastojca
Master
Obibos
misticnata
комшивка
Marej
tHeJunKy
19 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Empty Re: Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

Пишување by FalcoN eYe Пон Фед 23, 2009 3:07 am

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Dsc00566.th
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Empty Re: Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

Пишување by Jas** Пон Фед 23, 2009 3:54 pm

tHeJunKy напиша:ја и Odyssey Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Image-16


ОооооОо Junky знаев дек ке ја стајш сликава...очекував:D
и мојш да кажиш кој ве сликаше......и кој ве намести во ваква поза.....и ве слика 7-8 пати дур да испаднит најубо....јас бев :D фала
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Empty Re: Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 23, 2009 3:58 pm

Jas** напиша:
tHeJunKy напиша:ја и Odyssey Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Image-16


ОооооОо Junky знаев дек ке ја стајш сликава...очекував:D
и мојш да кажиш кој ве сликаше......и кој ве намести во ваква поза.....и ве слика 7-8 пати дур да испаднит најубо....јас бев :D фала

мојш да кажиш дек не сликаше, ама позава беше моја идеја king king king king king

пази следнава слика. нашиот ни, писмен народ...
Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Image-17
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Empty Re: Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

Пишување by kojgode Пон Фед 23, 2009 11:51 pm

kokan     says:
leon drzava e be?
Димитар says:
сеат леон шо е?
Димитар says:
кола така?
   kokan     says:
da be
   kokan     says:
ama kings of leon
   kokan     says:
poubo kings of seat leon da se vikale
   kokan     says:
zs mojt pojke koli so takvo ime
   kokan     says:
a opojke drzavi nemojt
   kokan     says:
zs ke im klaet veto za vo nato
Димитар says:
епа овие то им е целта
Димитар says:
да споет појќе држави
   kokan     says:
abe kako mojt
   kokan     says:
kral na drzava da e more
   kokan     says:
glup si
   kokan     says:
kral na kralstvo mojt da e glaven
Димитар says:
со спојка ебате
   kokan     says:
abe ak e kral na kralstvo
   kokan     says:
car na carstvo
   kokan     says:
na drzava koj ke e glaven?
   kokan     says:
drzav?
Димитар says:
хахахахаха
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Empty Re: Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

Пишување by Jas** Пон Фед 23, 2009 11:56 pm

лелееее Junkyyyyyyy!!!
јас бе не ви реков вака да ги стајте метлава и лопатава на х? :D ах лелеее добро добро не ве сликам појке! хехеххехехеххе
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Empty Re: Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

Пишување by Bleak Вто Фед 24, 2009 1:01 am

море јас junkyyy ми е другарче и ќе го сликаш и . ( со зборови: точка ) Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Empty Re: Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

Пишување by комшивка Вто Фед 24, 2009 2:15 am

Jas** напиша:лелееее Junkyyyyyyy!!!
јас бе не ви реков вака да ги стајте метлава и лопатава на х? :D ах лелеее добро добро не ве сликам појке! хехеххехехеххе

лопата? Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Empty Re: Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

Пишување by Bleak Саб Фед 28, 2009 3:58 am

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Image014.th

И како што минуваа деновите сите од мојот клас се трудеа по малку и нормално од другата смена се криви за ова шо имат провев вратава... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Empty Re: Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

Пишување by Odyssey Саб Фед 28, 2009 9:40 am

Ок ок полека, не се расправајте за глупости
идејата беше моја...
хах
закон е сличено, позз
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Empty Re: Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

Пишување by Stefk0 Вто Мај 26, 2009 12:55 am

Се рушивме од смеење со ова прејеска...

Абe.. гимназија лесно е... првите 3 години можда ќе се помачиш малце, ама после втора, третаи четврта лесни се.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Empty Re: Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

Пишување by Четкар Пон Aвг 10, 2009 9:49 pm

се испосрав од смеење на откач фоткиве. хахахаах бравоС брајќа.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Empty Re: Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

Пишување by мирАл Пет Aвг 21, 2009 6:43 pm

Четкар напиша:се испосрав од смеење на откач фоткиве. хахахаах бравоС брајќа.
И јас будали сте, несте нормални.....
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;) - Page 2 Empty Re: Откачени слики, мисли, трескање зелени и слично ;)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот