Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Стрелаштво

+3
tHeJunKy
kojgode
hollow
7 posters

Go down

Стрелаштво Empty Стрелаштво

Пишување by hollow Нед Фед 08, 2009 11:39 pm

Ако е некој заинтересиран секој ден во 19:00 имат тренинг горе на стрелиштено над бензискана па слободно мојте да пробате Very Happy
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 32
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Стрелаштво Empty Re: Стрелаштво

Пишување by kojgode Пон Фед 09, 2009 2:20 am

И на Велигден работит?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Стрелаштво Empty Re: Стрелаштво

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 09, 2009 2:25 am

hollow напиша:Ако е некој заинтересиран секој ден во 19:00 имат тренинг горе на стрелиштено над бензискана па слободно мојте да пробате Very Happy

уште ојш?!
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Стрелаштво Empty Re: Стрелаштво

Пишување by aleksandra Чет Апр 02, 2009 12:21 am

jas be odam na strelishte..zakon e..!!pozZ do site tamu;)
aleksandra
aleksandra
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 7
Хоби(работа) : само компјутер и се е можно :)
Забавен? : 102% :)

Вратете се на почетокот Go down

Стрелаштво Empty Re: Стрелаштво

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 11:41 pm

По куси ракај пуштет?
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Стрелаштво Empty Re: Стрелаштво

Пишување by корун Пет Апр 03, 2009 7:43 pm

Ногу јака работа, али појке ме влечет поактивни спортој...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Стрелаштво Empty Re: Стрелаштво

Пишување by METALBOY Пет Апр 03, 2009 7:54 pm

корун напиша:Ногу јака работа, али појке ме влечет поактивни спортој...
пробај веслање, доста активен е и јас ке те учам (да не се фалам ама ме биват), а и стрелаштво не е лошо, едно време сакав да се зачленам, едино проблем беше шо ми беше далеку, а веслачково ми е пред врата Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Стрелаштво Empty Re: Стрелаштво

Пишување by корун Пет Апр 03, 2009 8:00 pm

Во план ми е то ак се откажам од ракометов...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Стрелаштво Empty Re: Стрелаштво

Пишување by Golub-Samoubica Пон Апр 06, 2009 1:22 pm

Хаха вчера баш газдана од веслачконо беше дома ...и ме викаше да сум одел на лето и дека ке ме земел и Полска ко ке оделе таму на ова она на љубавни сусрети.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Стрелаштво Empty Re: Стрелаштво

Пишување by METALBOY Пон Апр 06, 2009 2:46 pm

Golub-Samoubica напиша:Хаха вчера баш газдана од веслачконо беше дома ...и ме викаше да сум одел на лето и дека ке ме земел и Полска ко ке оделе таму на ова она на љубавни сусрети.
Газдана од веслачконо велиш полска ке те земал???

Бај д веј јас сум член на веслачконо веке 7 години и никогаш не се одело полска, да не мислиш на Радета од кајакарине. Имат разлика (огромна)

И ај доста беше после ке ми речет офтопик, имат тема веслање таму пишите или отворите за кајак, а сега да се вратиме на стрелаштво!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Стрелаштво Empty Re: Стрелаштво

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот