Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ефремов Мартин - МОРАТ ДА СЕ СЛУШНИТ !!!

+5
folder
kojgode
Golub-Samoubica
Mary Jane
noviot
9 posters

Go down

Ефремов Мартин - МОРАТ ДА СЕ СЛУШНИТ !!! Empty Ефремов Мартин - МОРАТ ДА СЕ СЛУШНИТ !!!

Пишување by noviot Нед Фед 08, 2009 10:06 pm

Ова е невиден талент од драчево , незнам дали постојт некој шо мојт да се мерит со него во неговите авторски способности , вакво дело еднаш се ваѓат... Very Happy Very Happy