Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која реченица најмногу ја употребувате?

+29
Punk
STIFLER
кокошка
tHeJunKy
putnica
REGINA
PhiLL * E
комшивка
noviot
kisela krastavica
Master
мирАл
kojgode
корун
Stefk0
Bleak
misticnata
Mule
fairy
The Breaking Dawn
Болиглава
zzz
Fantom
TONI
T&T
Mary Jane
Alexandra
malina
Ludi Milojko
33 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 14, 2009 3:00 am

Ebi SE!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by REGINA Саб Фед 14, 2009 3:08 am

абе ај не зезај!
пфффффф!
е убооооооо!
мрш.
ај прекини одма.. ама одма Very Happy
такви некој мн глупи ми се и за безвезе ситуации ги користам секогаш.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by putnica Пон Фед 16, 2009 4:56 pm

Ај гони се да не те глеам веќе!А иначе имат и некој глупи зборчиња шо ги користам шо ми се во навика како шо се а убаво,убаво,шо паиш? Иначе....па пак иначе во една реченица десет пати ќе го кажам и ред други .....
putnica
putnica
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 4

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 5:04 pm

аууу браат! коска!!! + оваона...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by кокошка Пон Фед 16, 2009 5:10 pm

хммммм реченица шо најмногу ја користам??????????????
ај мрш........
фактички.........
ам појма немам шо користам јапојќе не сум стајла дикат на такви работи хаххаха

кокошка
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 1

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by мирАл Вто Фед 17, 2009 9:41 pm

waaaaaaaaaaazzz uuuuuuuuuuuuuuuuup!!!! afro
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Bleak Вто Фед 17, 2009 10:04 pm

Во последно време се нервирам и ми премина и ко фраза и за заебавање си ја користам...: У пичку матер и 3 кила песок! Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Bleak Вто Фед 17, 2009 10:05 pm

putnica напиша:Ај гони се да не те глеам веќе!А иначе имат и некој глупи зборчиња шо ги користам шо ми се во навика како шо се а убаво,убаво,шо паиш? Иначе....па пак иначе во една реченица десет пати ќе го кажам и ред други .....

Лее сваќаш или ти теквит хаха по едно 20 пати... глуп да се осетиш ко ќе разговараш со мене со она сваќаш... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by STIFLER Вто Фед 17, 2009 10:43 pm

На пример некој ке ми објасвит нешо за себе и ке зборвит едно 10 мин и на крајот само така неосетно ке му речам "Кој ти" и типацов ке почнит пак од почеток да бе јас вака така..
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Punk Вто Фед 17, 2009 11:03 pm

кој те ебат Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Bleak Вто Фед 17, 2009 11:07 pm

Punk напиша:кој те ебат Smile

ми ту си иам неколку оуверјусед фрејзес Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Ludi Milojko Пет Фед 20, 2009 7:57 pm

Цицај бе!
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Obibos Пет Фед 20, 2009 8:12 pm

најмногу : Ќе те опакостам или ќе наебиш
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Lastojca Пет Фед 20, 2009 8:56 pm

мхм да ..или..абее..други не знам не ми теквит
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Bleak Пет Фед 20, 2009 9:39 pm

љеље бре.... ка минтуф бре... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by FalcoN eYe Нед Фед 22, 2009 11:03 pm

неам некоја шо најмногу ја користам...(можда имат некое зборче ама не ми теквит сега)......иначе морат да ја кажам реченицата од Влатче зш ме потече нашкола со неа а таа гласит: На шо ловите бе...? На шо ловите море...? Гризит рибава,гризит!?
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Болиглава Нед Фед 22, 2009 11:05 pm

FalcoN eYe напиша:неам некоја шо најмногу ја користам...(можда имат некое зборче ама не ми теквит сега)......иначе морат да ја кажам реченицата од Влатче зш ме потече нашкола со неа а таа гласит: На шо ловите бе...? На шо ловите море...? Гризит рибава,гризит!?
Нем е...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by корун Пон Фед 23, 2009 12:06 am

Да го/ја/ги евам вгс...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by REGINA Пон Фед 23, 2009 2:01 am

ко ќе сакам да ја затнам устата на некој, во последно почнав да велам само Зип Ит!... незнам зш делуват
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 23, 2009 10:41 pm

hmm....talk to the hand...
пфф....колку е шмизлачки Razz;)
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 9:22 pm

Најголем дел од денот го поминуваме нашкола и многу често станвит досадно и од тука произлегвит следнава реченица која најмногу ја употребувам - "Ај да сјојме" - некогаш уште невлезен ја употребувам.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? - Page 2 Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот