Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Атлетика

+8
Punk
корун
Master
Mary Jane
tHeJunKy
мирАл
kojgode
Bleak
12 posters

Go down

Атлетика Empty Атлетика

Пишување by Bleak Саб Фед 07, 2009 8:42 pm

Мене најубаф спорт ми е атлетика и зато си го тренирам. Wink Дисциплина: 400 м пречки. То е една работа и друга работа зш го сакам овај спорт е дека ретко кога мојт да те заебит судијата Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 8:53 pm

Мене интересно ми е да глеам атлетика ама мразам да ја практикувам. Посебно нашкола низок старт лајна ова она Влатче нешо не терат а јас сум најспор чоек на планетава.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by мирАл Саб Фед 07, 2009 8:59 pm

Ха ха на горново Smile Јако е атлетика одев едно време ама се прадив операција и не можев да продолжам, бев јак едно време на 100 м (едно време)
Вон тема малце:
Професорон влатче и мене ми предават и не тераше да трчаме 6 круга најбрзо темпо шо мојмт, и Никола Скендеров од кај нас не моеше да дотрчат и му викат Проф не можам јас појќе!
Влатче на ова уш 2 круга Smile Twisted Evil
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by Bleak Пон Фед 16, 2009 9:47 pm

мирАл напиша:Ха ха на горново Smile Јако е атлетика одев едно време ама се прадив операција и не можев да продолжам, бев јак едно време на 100 м (едно време)
Вон тема малце:
Професорон влатче и мене ми предават и не тераше да трчаме 6 круга најбрзо темпо шо мојмт, и Никола Скендеров од кај нас не моеше да дотрчат и му викат Проф не можам јас појќе!
Влатче на ова уш 2 круга Smile Twisted Evil

Јас си знам најубо 3 години средни патеки во сала по 100 круга тренинг 6 години секој ден Shocked
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 9:50 pm

блажо е најјак, влатче е најбудала... денес гимнастики шитој срања лајна почнафне :S
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by Mary Jane Вто Фед 17, 2009 12:38 am

И јас сум многу спора во трчање. И плус Думбалова ко ќе не натерат да трчаме низ дворон, леле бруки цел град гледат, после ми велат дек ме глеале на физичко, а да не прам муабет дека и другине класој сеир си гледет.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by Master Вто Фед 17, 2009 1:01 am

Море шити сте сите - брачед ми најјак е во атлетика!!! Му немат рамен во Македонијава, а имат и доказ за то.

Иначе и јас сум голем обожавател на атлетика. Си тренирав кај Влатче пред да почнам со карате. И сега премногу ме форсират на физичко. Сепак си го сакам! Very Happy
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by корун Вто Фед 17, 2009 9:04 pm

Сите знајме кој ти е брачед...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by Master Сре Фед 18, 2009 1:24 am

корун напиша:Сите знајме кој ти е брачед...


Јас да си се исфалам!!! Laughing
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by Punk Сре Фед 18, 2009 1:32 am

Блажо исфалисе дек беше осми од осум турција жити се!
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by Bleak Саб Фед 21, 2009 2:23 am

Punk напиша:Блажо исфалисе дек беше осми од осум турција жити се!

Oсми од осум беф турција жими се!!! тогаш на панкоф преку смс и се фалеф Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by МаКсач Саб Фед 21, 2009 3:23 am

Punk напиша:Блажо исфалисе дек беше осми од осум турција жити се!

Laughing
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by Master Саб Фед 21, 2009 4:05 am

Епа некој е грција сега, а некој ќе се фалит со осмо место од осум. Razz
Блажоу се зезам, не ми се љути. И то е некаков резултат.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 21, 2009 4:17 am

Сеа за неколку сати на таламаска атлетика ќе има !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 8:00 pm

хахахха...баш е интересен спорт атлетика..зато го тренирав ама искрено се немат време за трениранје многи тренинзи имат...а баш е убо да трчаш

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 7:26 pm

Од атлетика најмногу ми се свиѓат скок во висина(как не им е страв дан се прекршет?)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Атлетика Empty Re: Атлетика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот