Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Criss Angel

+8
Џајко
T&T
Болиглава
Odyssey
zzz
kojgode
Mary Jane
tHeJunKy
12 posters

Go down

Criss Angel Empty Criss Angel

Пишување by tHeJunKy Саб Фед 07, 2009 1:05 am

шо мислите за манов?

tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Criss Angel Empty Re: Criss Angel

Пишување by Mary Jane Саб Фед 07, 2009 1:58 am

ОК е, само ми смета неговото грчко потекло.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Criss Angel Empty Re: Criss Angel

Пишување by tHeJunKy Саб Фед 07, 2009 2:34 am

Mary Jane напиша:ОК е, само ми смета неговото грчко потекло.

не бе шо ти е Razz некој егеец е, наш чоек...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Criss Angel Empty Re: Criss Angel

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 2:56 am

Многу големо будаличиште. Иам глеано клипој кј шо пикат рка низ чоек и кј шо го мават кола ништо не му е. Куршум не го дупит на овај.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Criss Angel Empty Re: Criss Angel

Пишување by zzz Саб Фед 07, 2009 3:07 am

ме зачуди клипоф хах
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Criss Angel Empty Re: Criss Angel

Пишување by Odyssey Саб Фед 07, 2009 3:08 am

Ме интересират како го прајт ова еј...
закон
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Criss Angel Empty Re: Criss Angel

Пишување by Болиглава Саб Фед 07, 2009 3:12 am

Odyssey напиша:Ме интересират како го прајт ова еј...
закон
Откријани се појќе негови илузии. Побарај на Јутуб ќе најш. Ме мрзит мене сеа да барам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Criss Angel Empty Re: Criss Angel

Пишување by T&T Саб Фед 07, 2009 4:42 am

Еј закон....Морат да имат некое објаснување бе... Ај ако упеам нешто да дознам, ќе напиша. Ме заинтересира типов
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Criss Angel Empty Re: Criss Angel

Пишување by Џајко Саб Фед 07, 2009 3:45 pm

Објаснување за Крис е то шо тој никогаш ни изведвел точки пред публика! Све шо прајт прајт на телевизија и све, сите љуге, сите предмети, све све све е наместено.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Criss Angel Empty Re: Criss Angel

Пишување by Lastojca Саб Фед 07, 2009 3:50 pm

ау овај будала го имам гледано неколку пати на телевизија ...се мрдвит
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Criss Angel Empty Re: Criss Angel

Пишување by The Breaking Dawn Саб Фед 07, 2009 3:52 pm

уф...јас не вервам во ова..чим ниту еден клип не напрајл пред луѓе..шо знам...морничаво е....а зш го немат делот кај шо ке ја составет типкана??
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Criss Angel Empty Re: Criss Angel

Пишување by мирАл Саб Фед 07, 2009 4:35 pm

Мн ми е законски типов!!! Давет мислам на алфа тв "магии" кај шо прајт. Последно глеав во блиндирано комбе влезе од надвор и ко ја отворија вратана од комбено внтре беше Shocked
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Criss Angel Empty Re: Criss Angel

Пишување by katusch Пет Aвг 07, 2009 10:16 pm

јас иам доста емисии глеано со типов и баш ми е закон, ама стварно делуват све ко наместено... и исто ко некој погоре, и мене ме интересират зш го немат делот кај шо ја составувет типкана?
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Criss Angel Empty Re: Criss Angel

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот