Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Мистични" особи!

+12
TONI
Џајко
sokol
комшивка
malina
мирАл
Lastojca
T&T
Marej
Болиглава
kojgode
Mule
16 posters

Go down

"Мистични" особи! Empty "Мистични" особи!

Пишување by Mule Пет Фед 06, 2009 8:45 pm

Ваше мисљење ште ве моља!

Јас за жал сретнав една таква "екстравагантно мистична" особа, со многу негативна енергија и прилично изразено "брадајчиште" помеѓу левата и денсната ноздра и "гадно-патетично" заебана насмевка!

Пазете се од вакви личности мојт да ви се десит од вакви "мистици"!Морав малце да се истушам! afro
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 32
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by kojgode Пет Фед 06, 2009 8:47 pm

Taja e нашироко позната мистична личност, а исто така Нанче е огромно мистичиште во некои случаеви.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by Болиглава Пет Фед 06, 2009 8:48 pm

Хахахахахаахахахахаахахааааа!!!!

И јас исто бев запрепастен и уште сум од горенаведената особа. Добро е то шо не ја гледам секој ден.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by Marej Пет Фед 06, 2009 8:49 pm

Hahahahahaha!!!!! Mule aj kazi i na klasnava ak i kazvis za da prodolzam da odgovaram!!!!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by T&T Саб Фед 07, 2009 4:47 am

Јас имам еден мистичен познаник. Не покажвит емоција, ниту зборвит, телото му е секогаш во една иста положба...Едноставно е поинаков. Ама го поштовам. Свој си е, иако малце се делит од сите останати, и иако некогаш не ми одговарат на прашања туу само се вртит и си ојт....Чудно...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by Lastojca Саб Фед 07, 2009 3:30 pm

мене искрено оваа мистична особа која ја анализирате не ми беше мистична воопшто...вие само не знаете како да се поставите со такви личности..тоа е ваш хендикеп..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by мирАл Саб Фед 07, 2009 6:03 pm

Јас! Во темница сад ме видиш сад не ме видиш
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by malina Саб Фед 07, 2009 9:19 pm

Ви теквит на нашата соученичка претходните 2 год тако звана(МИСТИЧНАТА) епа видите вие сега шо е мистично хехехехехе
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by комшивка Саб Фед 07, 2009 9:35 pm

мене ме интересират за мите од 5ка (валда е таму незнам не го имам видено), до лани таму учеше.. Rolling Eyes ево Џајко е сведок.. мнооогу таен тип
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by sokol Саб Фед 07, 2009 9:52 pm

помистичен од џајко немат
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by комшивка Саб Фед 07, 2009 10:01 pm

sokol напиша:помистичен од џајко немат

не бе џајко.. мите! џајко мојт да ме поддржит
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by Џајко Саб Фед 07, 2009 10:17 pm

ах бе каро бе... иначе да не ми текна на мите, ја поддржувам комшивкава
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by Болиглава Саб Фед 07, 2009 10:51 pm

Џајко напиша:ах бе каро бе... иначе да не ми текна на мите, ја поддржувам комшивкава
Јас за овај тип немав слушнато до ден денешен. Стварно бил мистичен.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 10:52 pm

Абе дота играше едно време не е мистичен. Чим дота играше.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by TONI Саб Фед 07, 2009 10:54 pm

комшивка напиша:мене ме интересират за мите од 5ка (валда е таму незнам не го имам видено), до лани таму учеше.. Rolling Eyes ево Џајко е сведок.. мнооогу таен тип
Неговата тајност можда е заради страмежливоста и недоволно дружење и ненавлегување во реалниов свет,па си живеат во свој.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by Lucybell Саб Фед 07, 2009 11:57 pm

комшивка напиша:мене ме интересират за мите од 5ка (валда е таму незнам не го имам видено), до лани таму учеше.. Rolling Eyes ево Џајко е сведок.. мнооогу таен тип

со мене на математика идет, од цела година ниту еднаш не му го имам слушнато гласот Neutral
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by Marej Нед Фед 08, 2009 3:15 am

Со мене учеше до 4то Cool Тогаш знаеше да зборвит, бе..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by Mule Нед Фед 08, 2009 1:12 pm

Lastojca напиша:мене искрено оваа мистична особа која ја анализирате не ми беше мистична воопшто...вие само не знаете како да се поставите со такви личности..тоа е ваш хендикеп..

Јас мислам дек ти Сашке имаш хендикеп и то голем зш сите имаја и имет проблем со та особа која многу мистично делуват. Smile
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 32
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by Lastojca Нед Фед 08, 2009 5:24 pm

мене ак сакаш да знајш во прва ми скина ливче за распоредот да си го напишам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by nance Нед Фед 08, 2009 5:56 pm

Оо абе многу комуникативен е тој чоек а ?
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by Master Нед Фед 22, 2009 10:07 pm

T&T напиша:Јас имам еден мистичен познаник. Не покажвит емоција, ниту зборвит, телото му е секогаш во една иста положба...Едноставно е поинаков. Ама го поштовам. Свој си е, иако малце се делит од сите останати, и иако некогаш не ми одговарат на прашања туу само се вртит и си ојт....Чудно...

Хаха!!! Леле за кого зборвиш!!!
Па не е толку мистичен, така делуват надворешно. Требат подобро да го запозајш, ама ретко кој мојт да му се приближит.
Знајш дека знам од лично искуство, зато да не ти објашњавам.
Ама сепак, пак ќе кажам, неговата 'внатрешност' е сосема обична. понекогаш збунувачка, но и мнооогу ограничена....


Назад на темава....неам сретнато мистик...сите ги решавам под итна постапка.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by Рокси Пон Мар 02, 2009 5:50 pm

Мистични особи? Не, само поинакви, свои... или можеби особи кај кои „мистичноста“ е всушност заштитен механизам! Зошто да не
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

"Мистични" особи! Empty Re: "Мистични" особи!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот