Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Цртани

+24
malina
Punk
Lucybell
Jas**
folder
fairy
blesava008
PhiLL * E
L S D
sk1t
TONI
Alexandra
A GiRL
The Breaking Dawn
Mary Jane
noviot
мирАл
Marej
grgrgr
tHeJunKy
T&T
kojgode
Master
комшивка
28 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Цртани Empty Цртани

Пишување by комшивка Чет Фед 05, 2009 2:23 am

вака пред легвење обожавам цртани да си гледам.. хахахах

комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Цртани Empty Re: Цртани

Пишување by Master Чет Фед 05, 2009 2:40 am

Јас си гледам одвреме-навреме, а особено на работа со Киро и Коле Smile
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Цртани Empty Re: Цртани

Пишување by kojgode Чет Фед 05, 2009 2:49 am

Јас глеам понекоаш зш дома само то е уклучено ради сестра ми. Шеф кафане е.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Цртани Empty Re: Цртани

Пишување by T&T Чет Фед 05, 2009 1:13 pm

јас најмногу ги сакам Том и Џерии

И онај со еден плави тип мислам Johnny се викаше..
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Цртани Empty Re: Цртани

Пишување by tHeJunKy Чет Фед 05, 2009 2:00 pm

Dexter's Lab Twisted Evil
иначе South Park ми се најзакон Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Цртани Empty Re: Цртани

Пишување by grgrgr Чет Фед 05, 2009 2:09 pm

Sakam da gledam mnogu crtani a ubedlivo najubaj mi se onie od Disney ko na pr. Pepelaska,Anastasija,Zaspanata ubavica,Ubavicata i dzverot ....a od ovie pokratkive gi sakam onie od Looney tunes so Bugs Bunny,Duffy Duck i ostanati.

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Цртани Empty Re: Цртани

Пишување by Marej Чет Фед 05, 2009 11:11 pm

Цел живот сум смртно заљубена во Багз Бани.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Цртани Empty Re: Цртани

Пишување by мирАл Чет Фед 05, 2009 11:16 pm

Порано бев опседнат бев со цртани, дома само бомеранг, картун нетворк се глеаше!!! Ама сеа заради недостик на време поретко да глеам!!
Иначе убо е да се глеат цртани одвреме навреме бидејќи те одвојуваат од реалноста!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Цртани Empty Re: Цртани

Пишување by noviot Чет Фед 05, 2009 11:27 pm

најак е онај со петелон и кучено , ево исечоци