Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Црн хумор и мрсни вицеви овде.

+28
Наташа
*UnIqUe*
s...
METALBOY
Bleak
RoTkViCa
kirce
П.
Stefk0
noviot
Punk
Master
T&T
Џајко
комшивка
Gangi
мирАл
LED ZEPP
mitan
dzole
Лана
Ludi Milojko
psycho
Blume
корун
nance
Болиглава
kojgode
32 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Master Чет Фед 26, 2009 12:13 am

Што е тоа на дното од базен, и излегуват балончиња од него?
- Лепрозен во базен!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by kirce Саб Мар 07, 2009 10:57 pm

си било не кое детиште и трескало саламчишта
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by kirce Нед Мар 08, 2009 10:18 pm

седет дедово и внуков дома и дедово гнетит чоколадо и внуков му вели дедо дедо дај малце од чоколадото
и дедово -пиле ти стигвит курето до гзето?
-детево - не
и пак така неколку пати и сеа детево јајт чоколадо и му викат дедо му-мило дај малце од чоколадото...
и фнуков-дедо ти стигвит курот до газот?
и дедово -да
и фнуков -ЕПА ЕБИ СЕ В ГАЗ
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by kirce Нед Мар 08, 2009 10:20 pm

ОЈТ вампир во самопослуга и и викат на продавачкава-дајми еден леб
и оваја... уууу кога почнаја вампириве леб да јадет?!
и овај- не бе сестрами имат добијано
па да макниме хаха
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by корун Пон Мар 09, 2009 2:23 am

Некое дете оди кај мајка си и вика :
- Мамо мамо! Може да си играм со камиончиња и колички?
Мајката му му рекла :
- Не сине! Оди играј си во калта!
Тогаш детето :
- Зошто мамо? Калта ќе ми ја излечи леукемијата?
А таа:
- Не сине! За побрзо да се навикнеш на земја!
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 09, 2009 1:05 pm

хехеех е ова со леукемијава и мене ме потсети на нешто.....

Мајка ва го викат детево: Леоооо,Леоооо...ај дома да јајме.
И комшивкава и викат: Зш го викаш детево Лео ко се викат Бојан???
Мајкава: Ам така го зезам дека имат леукемија хехехех Shocked
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 09, 2009 1:08 pm

Се возит в кола едно морбидно семејство....и мајкава ја ваѓат глата низ џам и ја мават кола и ја кинит глата. И сеа сите се смеет,замалвет од смеенје...детево плачит...Му викет: Шо ти е, шо плачиш???? Детево : Ам не видов ко и летна глата Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 09, 2009 1:20 pm

Што е полошо од 3 бебиња во контењер?
- Едно бебе во 3 контењери.
А што е уште полошо?
- 3 контењери во едно бебе. Shocked Shocked Shocked
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 09, 2009 1:23 pm

Што му вели мртвата баба на Жан Митрев?
- Врати ми го срцето! I love you

-Мамо, мамо, ќе ми купиш велосипед за роденден?
-Не сине, што ќе ти е, ти имаш инвалидска количка. pale

Си играле две деца на улица поминала кола и си играло само едно дете.Basketball


Влегува Евреин кај Хитлер и го прашува: Каде е бато?
-А Хитлер му одговара:Оди во WC вториот сапун лево.


ај доста ви се за сега :D
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Bleak Пон Мар 09, 2009 3:13 pm

Некој типац експериментирал да најт најеротски начин за самозадоволување. И земат типоф молзач за крави и кулират... пробвит да го искључит... не мојт.
Се јавуват во сервис да прашат и му одговарет:
- Нема место за грижа автоматски се исклучува после измолзени 5 литри... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by корун Пет Мар 20, 2009 1:33 am

Добива мажот повик
од болница и дознава дека жена му доживеала сообраќајка. Дежурниот
лекар му вика:

-Ќе преживее ама повредена и е кичмата. Ќе биде трајно
и потполно парализирана, што значи дека ќе мора цел живот да ја
храните. Мажот почнува да липти.

-А нема ни контрола врз бешиката, ќе
мора и пелени да и менувате, секој ден, по неколкупати на ден, до крај
на живот. Мажот почнува гласно да плаче.

-Исто е и со столицата. Секој ден миење и тоа темелно, за да не добие инфекција.

Мажот паѓа на под, се тутка и почнува да рика од плачење.

Докторот се наведнува над него, го здрмува и му вика:

- Се заебавам бе, мртва е.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 12:22 pm

Дедо Мраз ошол во африка кај некое дете и детево му викат, "леле не сум јадено и спиено со денови", а Дедо Мраз "охохохо, Дедо Мраз не дава подароци на деца шо нејадет и неспиет"
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by мирАл Пет Апр 03, 2009 10:07 pm

Зш месојадциве многу сакет трудни жени!
Kinder Surprise!
Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Bleak Саб Апр 04, 2009 3:59 pm

Ручат Хитлер и му викат некој џуптин:
А мури Хитлер шо е то?
ХVery Happyвоглед
Сакаш да видиш?
Џ: Сакам.
И Хитлер бам в око виљушката.
Џ: Мури Хитлер нишо не се гледат
Х: Абе немај гајле, сеа ке ти изоштрам... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by s... Саб Мај 02, 2009 5:18 pm

тргнала мачка од битола за охрид и се изгубила..среќава мачор по пат и му вели кази ми го патот за охрид и овој и вика дај ми па ќе ти казам,и мачкава му дала..мачорот и казал таа тргнала и пак се изгубила,среќава уште еден мачор и го прашува и тој и вели ќе одиш..абе дај ми и ќе ти казам и ова и него му дала...тој и казал таа тргнала пак се изгубила сретнала уште едне мачор и истото...и на крај мачкава останала бремена и од кој е сеа бремена??
ДАЈ МИ ПА КЕ ТИ КАЗАМ...ххххх
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by s... Саб Мај 02, 2009 5:19 pm

ошол џуптин да полагат за кола и му показвет знак и му викет ова шо е? и тој им одговарат:алуминиум..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by s... Саб Мај 02, 2009 5:26 pm

1}си била некоја зена и и умрел мазот..иде попот и почнал да пее а зенава почнала да тазит и вика: леле мазу колку богатство ми остаде шо ке му прам? и попов :со мене ќе го делиш!!зенава пак: леле мазу колкава куќа ми остаде шо ќе и прам?? и попов со мене ќе ја делиш!! и зенава пак: леле мазу три деца ми остаде шо ќе му прам?? и попов: не мешам такви работи!!!
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 11, 2009 12:29 pm

*Фамилија во чернобил...
Ќерката: Мамо мамо ми расте трета цицка.
Мајката: ме боли куров.


*Мајката си доаѓа од работа и синот и вели:
-Мамо мамо бате се обеси во дневната.......Априлилили не е во дневната во кујната е.

*Ги пушта дете рацете во кофа со солна киселина и вика:
- Еј абе ова нема дно... !!!


*Како се викат лепрозен в езеро?
Шумеча таблета.

*Си биле зоофил,пироман, некрофил, и мазохист.и виделе мачка, и
зоофилот рекол - ај да ја сексаме
пироманот рекол - ај да ја запалиме
некрофилот рекол - ај да ја запалиме, па да ја сексаме
мазохист рекол - мјау!
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Наташа Вто Мај 19, 2009 12:59 pm

Како го казнувале Саша Матич ко бил мал?
Му го менвеле распоредот на намештајот. Neutral

едит: еден глуп.
Ошол некој типац ќе купвит Ферари. И ај плаќат све и бичит низ град, ги преминвит сиве коли и тук глеат еден коњ го шишнал се изнаголтал прашина.
И се враќат назад
-море вие ме измамивте, ова не е најбрзо. И ај му го напрајле побрзо и пак фурат, фурат и пак глеат коњов го преминвит.
И пак се враќат назад.
-море доста ме мамите, дајте ми најбрзо. И овие, го убедвет ова најбрзо е. И после му викет
-абе, дан те претицвит тебе еден бел коњ?
-да бе, знајш како ме нервират.
-ам остај го тој ненормален е. Razz
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by ноунејм Вто Јун 02, 2009 4:53 pm

влегува дете дома:
-Мамо шо мириса на умрено? Мамо?! Мамо ма?!!

Си била некоја си Наташа и имала излаз до еден.Една вечер се заседала и глеа еден и пол, и за да стигне побрзо дома минала низ една шумичка.И така си оди девојчево и од некоја грмушка излегува мањак и ја тера да му го пуши.Средила работата наташа,станува, се брише во устата и овој и вика демек дај упаљач да ја запалам цигарава.Оваа пали и:
-Taто?
- Наташа...Пушиш?!
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Ane Саб Јун 13, 2009 1:39 am

Си биле двајца човекојадци и фатиле еден човек и му дале да фрли
коцка и му рекле ако ти се падне од 1 до 5 ке те изедеме, а тој прашал
што ако ми се падне 6-ка.Човекојадците: Ќе вртиш пак.

Некое дете инвалид, седело во својата количка во дворот и ги гледало
дечињата надвор како играат фудбал. Тогаш дошол таткото и му рекол на
синот:-Сине зошто и ти не одиш да играш фудбал со децата?-Па тато јас немам нозе...Таткото: - Знам бе се заебавам.
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by NiKi Нед Јун 14, 2009 6:02 pm

-Како е поубо да сомелиш бебе во машина? Со нозете надолу или со главата?
-Секако дека прво нозете за да видиш шо фаци прајт!

На некое дете без раце му рекле:
-Ај бе напрај ѕвезда ебате Very Happy
NiKi
NiKi
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 20

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by s... Пон Јун 15, 2009 10:18 am

се скарале зајачето и змијата...и еден ден ќе се мират и зајачево му вика на змијава извини што ти се смеев дека немаш нозе и змијава вика па ок нема проблем ок? епа дај си сеа рака...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 1:32 am

бели заби...
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 3 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот