Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Црн хумор и мрсни вицеви овде.

+28
Наташа
*UnIqUe*
s...
METALBOY
Bleak
RoTkViCa
kirce
П.
Stefk0
noviot
Punk
Master
T&T
Џајко
комшивка
Gangi
мирАл
LED ZEPP
mitan
dzole
Лана
Ludi Milojko
psycho
Blume
корун
nance
Болиглава
kojgode
32 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by комшивка Вто Јан 20, 2009 12:53 am

Шо се смејш ти бе на други смешки? Напрај си смешка смеј си се Very Happy А за ова.. награда така? Razz ххх ај неморат и онака многу сте лоши.. Болест не давате, не пак нешо поубо..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Џајко Вто Јан 20, 2009 12:56 am

-Мамо мамо шо имам јас? рипче?
-Не сине чути сеа имам работа.
-Ама мамо, кажи ми шо имам? крапче?
-Ракче имаш ај оди играј си сеа.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by мирАл Вто Јан 20, 2009 7:06 pm

Си биле близнаци брат и сестра и после роденденот сестрава му викат некој си имат барбика некој си имат јојо, некој си имат точаче некој си имат јојо, некој си имат мече некој си имат јојо, некој си имат топка некој си имат јојо, му скурчило на братот и и рекол некој си имат јојо некој си имат ЛЕУКЕМИЈА!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Лана Сре Јан 21, 2009 2:52 pm

Еден ден кога мајката си дошла од работа детето и рекло:
- Мамо, мамо бато се обесил во кујната!!!
Мајката почнала да плачит, и синот почнал да викат:
- АПРИЛИ-ЛИ се обеси во дневната.
Лана
Лана
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 20
Хоби(работа) : Ем хоби, ем работа...
Забавен? : Нормално

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 4:19 pm

Фантом, кај си, темава е за тебе!
Црн хумор!!!!
Ајде појави се. Или инспирација ти идат само на германски? Smile Razz Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 4:20 pm

Влегвит некоја жена во автобус и му се обраќат на шоферот
Ве молам, да ли е дозволено пушење во автобус?
Возачов, Како да не, само ако не ви пречи воланот!!! Razz

Прашвит една плавуша на друга, знајш ти шо е црн хумор!?
Како не знам, то ти е ко ќе се смеет двајца црнци

Мујо кај е татко ти?
- Падна в Бунар пред 1 недела
И како е?
- Па сега му е пубо, вчера престана да се дерит
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Ludi Milojko Сре Јан 21, 2009 8:20 pm

Sho vikat peder ko ke vlezit vo dzamija? Shvecka masa
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Ludi Milojko Сре Јан 21, 2009 8:26 pm

Nosi Trpe knishka polna edinici doma i majka mu go kara: dali znaesh shto ke se sluci koga tatko ti ke ja vidi knishkata i koga ke go izvadi kajshot ?!!? Znam, ke mu padnat pantolonite .
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 12:29 am

Што му вели мртвата баба на Жан Митрев?
- Врати ми го срцето!

Вечерва журка за евреи. Дј Ханс ке пушта плочи. И евреите, Какви плочи? БЕТОНСКИ!!!

Како се вика гасна комора на Германски?
- Jewbox.


Последната промена е направена од корун на Чет Јан 22, 2009 10:08 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : споени мислења, да...)
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Punk Чет Јан 22, 2009 3:04 pm

Влегвит Хитлер во ВЦ и гледат дете како зборвит со сапун и му викат : Шо прајш бе мало? а детево : Ништо се збогувам со баба

Си било некое дете со дрвена нога и мајка му и татко му му рекле: -Сине ако поминеш одличен годинава ќе ти ја налакираме.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by kojgode Чет Јан 22, 2009 3:18 pm

Хитлер ошол во логор коцентрационен кј шо гладувале овие типојве и ги постројл таму сите. И ги прашвит по ред:
-Ти колку кила имаш?
-50.
-Ти?
-48.
-Ти?
-53.
-Ехх бе буцко.
-Ти зад метлата колку имаш?
-Кој зад метлата? Тројца сме.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Ludi Milojko Чет Јан 22, 2009 8:02 pm

Vlegvit pijan TRPE doma i go nacekvit TRPANA i mu vikat :-Kj si be supermen, kj beshe dosega??? TRPE:- so drugarine se najdov i se napivme tro.TRPANA:- A so drugarine a ?! mfmfmf pijavte ?! TRPE :- dada e javise ak sakas . a da te prasam zs me vikas supermen? TRPANA :- ZS SAMO TI I SUPERMEN GI NOSITE GASTITE VRZ PANTOLITE!!!! XD
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by noviot Чет Јан 22, 2009 11:45 pm

Си седат таткото и синот на тераса и одеднаш таткото:
Сине што не идеш надвор да играш фудбал со другарчињата??
Синот:Ама тато јас немам нозе,инвалид сум
Таткото:Знам бе се заебавам...
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by noviot Пет Јан 23, 2009 12:18 am

Шетат татково со керкава инвалид низ чаршија и поминвет кај слаткара, и
керкава : тато тато сакам колаче
татково : неможит
керкава : тато те мољам сакам колаче
татково : неможит! Evil or Very Mad
керкава : абе тато жити се едно колаче
татково : ај покажи кое го сакаш
керкава : ам тато јас немам рачиња
татково : епа керко нема РАЧЕ нема КОЛАЧЕ
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by мирАл Пет Јан 23, 2009 6:27 pm

Ги викнал хитлер на евреиве и им викат ќе морам да ве пуштам!!!!
и сите јееееееееееееееее
ама ќе требит да се тркате и ќе ги убиваме првиот и последниот
пак овие јееееееееееееееееее
Хитлер., наредете се во парој Twisted Evil

Требало да ги горет на евреиве и меѓу нив се нашол некој џуптин Very Happy И овај им викат на стражариве абе пуштете ме да одам до дома жими мајка ќе се вратам! Стражариве му викет абе како да те пуштиме сеа ќе те гориме, овај пак! Дошол Хитлер и шо е проблемов, абе пушти ме да си одам жими тебе ќе се вратам и Хитлер го пуштил!! После 5 мин се враќат џ... будала и го пикет в комора!!! Поминале 30 мин орварет коморава сите пепел џуптинов црн катран напраен само забине бели му светет Shocked го прашвет овие шо бе ти???? Ништо бе бев до дома си зедов крема за сунчање да поцрниш да не изгориш
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 8:35 pm

-Што е среќа во несреќа????
-Жена ти да ти каже дека имаш најголем "алат" во соседството.

Го шетал дедото внукот низ зоолошка и го прашува: - Што е ова животно?
Детето: - Тигар
-Што ќе добиеш ако му го издркаш на тигарот?
- Не знам!
- Ќе добиеш сперма од тигар!
И продолжуваат понатаму кај лавот.
- Што е ова животно?
- Лав
-Што ќе добиеш ако му го издркаш на лавот?
- Не знам!
- Ќе добиеш сперма од лав!
Продолжиле кај слонот и дедото пак прашува:
Што е ова животно?
- Слон
-Што ќе добиеш ако му го издркаш на слонот?
Сеа дететево веќе сфатило и вика:
-Ќе добијам сперма од слон!
- Е браво бе внучко, а кажи ми сега што ќе добиеш ако му го издркаш на дедо?
- Ќе добијам сперма од дедо!
- И чоколадо!


Се вратила женава касно вечерта дома и мажот ја прашува
М: Кај беше до сега?
Ж: На курс
М: Да бе на курс, мене ке ме лажеш!
Ж: Тоа “с“ ми е за множина !!!
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Stefk0 Саб Јан 24, 2009 10:23 pm

Одат дечково и девојкава далеку од град за да се е**т на некое романтично место.. Девојкава му велит, еј заборајв да ти кажам.. јас сум всушност проститутка и за да ме е**ш ќе требит да платиш 50 евра.. мислит дечково и вели ај зш да не.. И плајќат и свршвет работа, и дечково културно си запалил цигара.. А девојкава се чудит шо е работава зш не се враќаме... По некоја минута дечково
- еј заборајв да ти кажам.. јас сум всушност таксист а до град ќе ти требаат 60 евра.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by П. Саб Јан 31, 2009 2:36 pm

Oдело дете по улица и го згазило комбе на кое пишувало :
'' ПЛАЗМА , НЕ ТЕ ПУШТА ДА ПОРАСНЕШ ''
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by мирАл Пон Фед 02, 2009 10:54 pm

Се будит некој чоек после операциј и прашвит
Докторе успешна беше операцијава
Пријателе јас сум Св Петар!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by мирАл Сре Фед 04, 2009 10:18 pm

Ги прашале на двајца човеци за последна желба.
Првиот викат уш еднаш да ја слушнам фато мори душманке
Вториот одма после него Јас сакам прв да ме стрелате!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by nance Пон Фед 09, 2009 10:45 pm

Си биле две баби, едната везе а другата без везе.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by kojgode Пон Фед 09, 2009 10:51 pm

Нанче, Алмир, Каро и Џајко налето.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by мирАл Пон Фед 09, 2009 10:55 pm

kojgode напиша:Нанче, Алмир, Каро и Џајко налето.
Shocked
Ти матер Razz
се заебавам ме изнасмеа Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by nance Вто Фед 10, 2009 12:14 am

Јака шега немат шо.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by мирАл Чет Фед 12, 2009 11:14 pm

Оди малиот Трпе во јавна куќа, а газдарицата го прашува:
- Што сакаш бе мали?
- Дајте ми девојка со СИДА.
- Ама, како така, тоа е опасна болест, не е добро таква девојка да бараш.
- Не берете вие гајле, само дајте ми девојка со СИДА.
Газдарицава се сложува и оди да бара девојка, а Трпе за тоа време си мисли:
- Ја ќе се изработам со девојкава и ќе добијам СИДА, ќе одам после и секретарката на татко ми ќе ја поминам, она ќе добие СИДА. Секретарката ќе му ја пренесе на татко ми, татко ми на мајка ми, мајка ми ќе му пренесе СИДА на комшијата, па ќе види он после на кого му ја буши топката.
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Црн хумор и мрсни вицеви овде. - Page 2 Empty Re: Црн хумор и мрсни вицеви овде.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот