Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вардар

2 posters

Go down

Вардар Empty Вардар

Пишување by Gangi Сре Фед 04, 2009 9:47 am

ајде комити на форумов каде сте?:D:D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Вардар Empty Re: Вардар

Пишување by mitan Сре Фед 04, 2009 10:11 am

ајде сеа да се надеваме со вардар...го зеде мн јак цоек...заборајв како се викаше....и сеа еден мн јак тренер ке му е...на атл мадрид имат бидено тој тренер и не ми теквит на уш некој од појакиве светски тимој....а прво по шо се глеат дека е мн јак чоеков е то шо промоцијата на новиот вардар ке е против "наполитанците" Наполи од италија:D...тие се прво лигаши (за тие шо не знает) и мн ке е јако:D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот