Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бадминтон

5 posters

Go down

Бадминтон Empty Бадминтон

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 2:41 am

Шо мислите за овој спорт?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Бадминтон Empty Re: Бадминтон

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 2:51 am

Мислиме дека е супер и дека absolutno te podrzuvam. I love you
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Бадминтон Empty Re: Бадминтон

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 3:27 am

Ваков спорт се нема појавено досега. Нит било нит ќе бидит. Порано го играв многу сега немам време за спортување.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Бадминтон Empty Re: Бадминтон

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 3:30 am

Дали користевте ракавици?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Бадминтон Empty Re: Бадминтон

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 3:33 am

Не користев бидејќи не можев да ги приуштам во времето кога играв. Иначе радо би ги купил.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Бадминтон Empty Re: Бадминтон

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 2:23 pm

јас багминтон играм уште од малечок но вистински противник ми бил само тосе-----------------------------но тој сепак играше не правилно наместо со рекетот тој маваше со едно големо и долго што се наоѓасе меѓу неговите нозе Exclamation
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Бадминтон Empty Re: Бадминтон

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 2:24 am

Убав спорт, поненапорен од тенис...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Бадминтон Empty Re: Бадминтон

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот