Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали се давате за евтина пара?

+12
Obibos
noviot
Marej
sokol
hollow
комшивка
Master
kojgode
grgrgr
Џајко
T&T
mn jak coek
16 posters

Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Дали се давате за евтина пара?

Пишување by mn jak coek Сре Фед 04, 2009 2:06 am

Vo sekoja smisla

mn jak coek
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by T&T Сре Фед 04, 2009 2:08 am

хехе
леле темава.....

Јас мн сакам поклони и прам услуги за поклони, нека кажет Мастер, којгоде и The breaking dawn.. Ама не ја погодив баш смислата...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by Џајко Сре Фед 04, 2009 2:08 am

јас се давам само за поскапа пара некоја
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 2:09 am

апсолутно

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by kojgode Сре Фед 04, 2009 2:10 am

Јас за скпа пара се давам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by Master Сре Фед 04, 2009 2:15 am

За чоколадо Razz ќ

И го потврдвам она шо го рече Т
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by комшивка Сре Фед 04, 2009 2:20 am

Во друга насока малце, ама ми беше интересно.. невиност на продажба
22- годишната студентка од Калифорнија за прв пат ја спомна продажбата на својата невиност во една радио емисијата на Хаурд Стерн, а од тогаш интересот за само една ноќ помината со неа расне со енормна брзина.
Поводот за оваа несекојдневна одлука е недостатокот на пари. Натали има диплома од женски студии, но потребен и е дополнителен приход за да магистрира за семејна терапија.
Без разлика колку интересот и наддавањето на мажите за нејзината невиност шокира, уште поинтересен е фактот што Натали на 22 години е се уште девица, што денес е навистина голема реткост.
Натали до оваа бизарна идеја дошла благодарејќи на постапките на нејзината постара сестра која на сличен начин дошла до заработка за време на додипломските студии. Нејзината сестра работела како проститутка само три седмици и заработила неколку илјади долари, што и овозможило добар студентски живот.
Натали ја ужива поддршката од нејзината сестра, но единствено ја измачува фактот што толку долго чуваната невиност ќе ја загуби со тотален странец.

Ево ви ја и Натали
Дали се давате за евтина пара? Navinost-na-prodazba-03Дали се давате за евтина пара? Navinost-na-prodazba-01
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by hollow Сре Фед 04, 2009 2:28 am

Браво за Натали cheers
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by mn jak coek Сре Фед 04, 2009 2:30 am

bravo za hollow

mn jak coek
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by sokol Сре Фед 04, 2009 12:46 pm

јас за безпари се давам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by Marej Сре Фед 04, 2009 2:01 pm

Ne be, bas pred nekoj den zarabotav liker, rum i cador.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by noviot Сре Фед 04, 2009 2:24 pm

за едно пакетче харибо се давам
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by Obibos Сре Фед 04, 2009 2:30 pm

noviot напиша:за едно пакетче харибо се давам
Те чекам вечер..обобооооо
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by Stefk0 Сре Фед 04, 2009 6:25 pm

Неам харибо, се дават некојА за пакетче орбит мастики?
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 6:44 pm

јадам доста корпи ама зато некоја има да се помачит (мада не се имат најдено таква Smile ) за љубаф ак се прајт муабет Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by мирАл Сре Фед 04, 2009 9:32 pm

се давам за -3463782
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by FalcoN eYe Пет Фед 06, 2009 1:32 am

Stefk0 напиша:Неам харибо, се дават некојА за пакетче орбит мастики?

најдов муштерија... Laughing ама по можност наместо орбит да се airwaves(појке сакала такви) Laughing Laughing Laughing
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Дали се давате за евтина пара? Empty Re: Дали се давате за евтина пара?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот