Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LA Lakers

+4
Болиглава
Mary Jane
mitan
корун
8 posters

Go down

LA Lakers Empty LA Lakers

Пишување by корун Пон Фед 02, 2009 1:26 pm

Лејкерс ми се омилена екипа иако неам гледано НБА 2-3 години.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by mitan Пон Фед 02, 2009 1:28 pm

корун напиша:Лејкерс ми се омилена екипа иако неам гледано НБА 2-3 години.
и мене ми се омилена екипа ама јас неам глеано 5 годд негде...последно глеав со филаделфија финалето ко го победија...цела сезона ја глеав таа и после нишо ич...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by Mary Jane Пон Фед 02, 2009 9:44 pm

Бравос за темава. Од играчи кој ви се омилени? Мене Меџик Џонсон И Коби Брајант. Се карактеризирет со прекрасен стил на игра...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by Болиглава Пон Фед 02, 2009 10:28 pm

Јас сум тврдокорен фан на Лејкерс, само шо не пратам последнава сезона многу. Знам дек се први на западов(многу знам).

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by мирАл Пон Фед 02, 2009 10:29 pm

Болиглава напиша:Јас сум тврдокорен фан на Лејкерс, само шо не пратам последнава сезона многу. Знам дек се први на западов(многу знам).

Најголем си ти фан ми теквит постелнини имаше за спиејне од лејкерс Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 02, 2009 10:33 pm

и мене ми се лејкерси омилени, и неам гледано кошарка едно 17 год и 2 месеци
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty LA Lakers

Пишување by bojan_acm Чет Фед 05, 2009 3:41 pm

Лејкерси се закон екипа.Брајант метит заедно со Гасол....Не ги гледам многу во живо ама резултати обавезно пратам.
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by mitan Пон Фед 09, 2009 2:47 am

bojan_acm напиша:Лејкерси се закон екипа.Брајант метит заедно со Гасол....Не ги гледам многу во живо ама резултати обавезно пратам.
дали испрати ко даде коби 61???нов рекорд...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by noviot Пон Фед 09, 2009 11:49 am

mitan напиша:
bojan_acm напиша:Лејкерси се закон екипа.Брајант метит заедно со Гасол....Не ги гледам многу во живо ама резултати обавезно пратам.
дали испрати ко даде коби 61???нов рекорд...
не е бе рекорд, пред некоја година 81 даде мислам , ама рекордот е од Вилт Чемберлен 100
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

LA Lakers Empty Re: LA Lakers

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот