Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зевањето е заразно...?

+14
blesava008
METALBOY
корун
FalcoN eYe
tHeJunKy
комшивка
malina
Lastojca
REGINA
zzz
мирАл
Stefk0
Marej
PhiLL * E
18 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Зевањето е заразно...? - Page 2 Empty Re: Зевањето е заразно...?

Пишување by Батерфлај Пон Мај 11, 2009 11:34 pm

Гледав емисија и научно е докажано дека ако вие се зевате, најмалку 50% од луѓето околу вас ке почнет да зевет. Значит заразно е. Пробај нашкола прозевај се, ке видиш сите после тебе како ке почнет.
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот