Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Билдинг.

+9
Master
psycho
T&T
корун
xpert
Болиглава
hollow
sokol
kojgode
13 posters

Go down

Билдинг. Empty Билдинг.

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 5:56 pm

Имаме многу билдери на овој форум па да слушнеме несто од нив. Сугестии дали пијат протеини и слично. Кој е појак на рака од сокол? и слично
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 6:08 pm

како прво не пијам протеини и слично како второ чекам предизвикувач од некој на рака
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 6:12 pm

sokol напиша:како прво не пијам протеини и слично како второ чекам предизвикувач од некој на рака
Слушам xpert те паднал во најкраток можен рок, исто така и de_labo те паднал.
Дали твојата сила попушта или причината да ја бараме во твојата психа заљубен си или нешто?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by hollow Пет Јан 09, 2009 6:14 pm

Мислам се здоби со повреда на зглобот после мечот со xpert па поради тоа изгуби од de_labo
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 6:17 pm

Дали посетувате теретани. Ако да, кои?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 6:19 pm

тоа се само спекулации xpert се отказа повеке пати
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by xpert Пет Јан 09, 2009 6:20 pm

Ам ај ак не ке се туркаме дур не ме победиш. Тогаш ке требит жиботов во тургање да ми поминит.cheers
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 6:27 pm

леле уште и мамит овај xpert кој е овај нека се засрами
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by hollow Пет Јан 09, 2009 6:31 pm

Мислам дека треба да се побара видеото на кое беше снимен овај легендарен меч
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 6:57 pm

бев денес кај понацон и ги искривив шипкине
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 7:42 pm

Крсте турга силно со зборој, на рака....губит кај ке стигнит


Последната промена е направена од корун на Нед Јан 18, 2009 6:00 pm. Мислењето е променето 1 пати
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 5:03 pm

Изгледа сум првото женско шо дават коментар овде. Јас вежбам редовно, и то ме релаксират. Знам дека за машките и не е баш релаксација, појќе е замор.
Еден од најдобрите начини да се исфрлит нервоза без да му се развикаш на некого. И плус, фит. каква комбинација!! Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by psycho Пон Јан 19, 2009 12:23 am

Искрено, мое мислење е дека дечкото на сликата(аватарот) od kojgode, секојдневно треба да посетува теретана, или барем да почне да џогира. Благодарам одназад, пуре глеај потсети го дечкото
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 12:45 am

psycho напиша:Искрено, мое мислење е дека дечкото на сликата(аватарот) od kojgode, секојдневно треба да посетува теретана, или барем да почне да џогира. Благодарам одназад, пуре глеај потсети го дечкото
Не бе, баш му е sexy салоно Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 7:05 am

sokol напиша:како прво не пијам протеини и слично како второ чекам предизвикувач од некој на рака

јас се пријавувам како достоен туркач нарака(само шо ќе те победам и послети немат да бидиш достоен да пишиш за такви работи на форумов)

И наце за темава мислам-БЉАК!!!!Природно си е природно!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by grgrgr Вто Фед 10, 2009 12:11 am

kojgode напиша:
sokol напиша:како прво не пијам протеини и слично како второ чекам предизвикувач од некој на рака
Слушам xpert те паднал во најкраток можен рок, исто така и de_labo те паднал.
Дали твојата сила попушта или причината да ја бараме во твојата психа заљубен си или нешто?
Opopooo sokol epten si bil slab ti...Jas mislev samo Martin te pobedi ama evo imalo i drugi silni turkaci.Mislam deka na skoro jas ke mozam da te pobedam

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by Bleak Вто Фед 17, 2009 12:37 am

Па теретана не посетувам стомачни грбни склекој прам колку да не сум ко скакулец Laughing не дај боже да се посветам afro
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 12:07 pm

-Надувани мускули (ако мислевте на теретана) Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by Џими Сре Мар 25, 2009 11:37 pm

Месец март, се одбира на крајов Мистер Понац за месец март.
Значи, месец март.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by hollow Саб Мар 28, 2009 3:36 pm

Мислам битката ке се води меѓу Кичеец и Никола Костовски
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Билдинг. Empty Re: Билдинг.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот