Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која песна ја слушате во моментов?

+54
TL
REGINA
Ivana
Angelic
ноунејм
корун
Џими
METALBOY
*Rhythm Divine*
Рокси
RoTkViCa
Milan
lost girl
Obibos
James Bomb
FalcoN eYe
STIFLER
Lucybell
Фазлија
PhiLL * E
harms
МаКсач
Џајко
Stefk0
П.
T&T
Jas**
Alexandra
ThUnDeR
Calypso*
pankerishte
folder
Болиглава
TONI
Odyssey
Mary Jane
Master
Punk
misticnata
Marej
Таа...
Lastojca
tHeJunKy
noviot
The Breaking Dawn
grgrgr
Bezan
Jordison
kojgode
L S D
hollow
комшивка
мирАл
Bleak
58 posters

Страна 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by TONI Саб Фед 07, 2009 11:00 pm

T&T напиша:
TONI напиша:Love Street-The Doors
Аха Тони, од ко те инспирирав јас... Не можит! Мои се Razz:P
Од ко ја стадов сликава од дорс на форумов и после то секој ден само дорс вртиш.Епа сега ти види кој на кого го инспирира Wink

Shaman's Blues
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by МаКсач Саб Фед 07, 2009 11:08 pm

Kings Of Leon - Use Somebody
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by tHeJunKy Саб Фед 07, 2009 11:11 pm

Revolution Is My Name - PanterA
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by TONI Нед Фед 08, 2009 3:44 am

Блу Сандеј
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by noviot Пон Фед 09, 2009 12:48 pm

the game - superman
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by TONI Пон Фед 09, 2009 1:32 pm

Fat Boys & Chubby Checker-"The Twist"
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by kojgode Пон Фед 09, 2009 1:38 pm

Burn - Deep Purple
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by T&T Пон Фед 09, 2009 1:47 pm

TONI напиша:
T&T напиша:
TONI напиша:Love Street-The Doors
Аха Тони, од ко те инспирирав јас... Не можит! Мои се Razz:P
Од ко ја стадов сликава од дорс на форумов и после то секој ден само дорс вртиш.Епа сега ти види кој на кого го инспирира Wink

Shaman's Blues


O ко да не знаеше дека сум запалена по Дорс! Evil or Very Mad
Никој никој не емититат, драјцава знајме шо е музика

The end во последно време мн ми е за свршавање
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 09, 2009 1:57 pm

Advent - Opeth
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by hollow Пон Фед 09, 2009 2:12 pm

Inda - come to India
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by harms Пон Фед 09, 2009 6:00 pm

nick cave and the bad seeds - hold on to yourself
harms
harms
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 21

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Jordison Пон Фед 09, 2009 6:03 pm

Chris Rea - The Road To Hell
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by grgrgr Пон Фед 09, 2009 11:48 pm

whatever it takes-leona lewis

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 3:01 am

Nothing Else Matters - Metallica
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 3:06 am

tHeJunKy напиша:Nothing Else Matters - Metallica
ааааааааааааааааааааааа..да си купиш гитара побрзо за да ми ја свириш оту ми недостигат Sad
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 3:09 am

Wish you were here-REDNEX
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 3:09 am

misticnata напиша:
tHeJunKy напиша:Nothing Else Matters - Metallica
ааааааааааааааааааааааа..да си купиш гитара побрзо за да ми ја свириш оту ми недостигат Sad

ај да отворам една сметка за донации Very Happy

едит:

My Friend Of Misery - Metallica


преуба песна
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 3:15 am

tHeJunKy напиша:
misticnata напиша:
tHeJunKy напиша:Nothing Else Matters - Metallica
ааааааааааааааааааааааа..да си купиш гитара побрзо за да ми ја свириш оту ми недостигат Sad

ај да отворам една сметка за донации Very Happy

едит:

My Friend Of Misery - Metallica


преуба песна
многу јасно дек е преуба ,и да си отвориш сметка оту пукнав
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by PhiLL * E Вто Фед 10, 2009 3:20 am

Борн Ин Д Ју Ес Еј - Брус Спрингстин
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by T&T Вто Фед 10, 2009 2:05 pm

Depeche Mode -Best of
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by hollow Вто Фед 10, 2009 2:09 pm

Space Buddha - No shields
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 2:35 pm

Master Of Puppets - Metallica
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 2:44 pm

The First Time Ever I Saw Your Face-Roberta Flack
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Bleak Вто Фед 10, 2009 5:07 pm

Deep Purpple - Soldier of fortune... guess i will always bee... a soldier of fortune I love you
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 7:43 pm

Scar Tissue - RHCP
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 4 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот