Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лост .. т.е изгубени

+13
Lucybell
Lastojca
fairy
sk1t
Jas**
Mary Jane
мирАл
комшивка
TONI
Master
pankerishte
tHeJunKy
Stefk0
17 posters

Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Лост .. т.е изгубени

Пишување by Stefk0 Саб Јан 31, 2009 3:39 am

Епа.. Тешко кој немат слушнато за серијава.. а Пошо е ептен закон серијава (за мене бар) сите сезони ги иам глеано на копмјутер. (Торенти напред).. Некој друг од форумов вака, ја пратит? нешто коментари за глумцине нешо.. морат да имат Very Happy..

Сеа иначе започна петта сезона.. и едвај чекам да излезит нова епизода Very Happy.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by tHeJunKy Саб Јан 31, 2009 4:22 am

јас одвај чекам да сватам како мојт некој да гледат ваков булшит Very Happy многу ми е безвезна, нелогична итн итн
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by pankerishte Саб Јан 31, 2009 4:52 am

tHeJunKy напиша:јас одвај чекам да сватам како мојт некој да гледат ваков булшит Very Happy многу ми е безвезна, нелогична итн итн
И мене ми е.Али требало од 1ва епизода да ја фатиме да ја сфатиме.
Јас некогаш ко ке ми се згрешит 5 мин ке гледам и ништо не разбирам.
Ај стеф објасни малце ко вовед.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by Master Саб Јан 31, 2009 5:52 am

јас на почетокот ептен на пратев...после пропуштив неколку епизоди и ми се изгуби филингот па прекинав да ја гледам
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by pankerishte Саб Јан 31, 2009 6:04 am

Само тој дебелиот со косата долга го памтам.др не знам.
Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by TONI Саб Јан 31, 2009 1:18 pm

И јас на почетокот мн го пратев и ми беше мн закон па после прекинав да гледам тв и заборајв скроз.После пак го начекав на тв ама веќе касно ми беше да продолжам да го гледам.Памтам ко го гледав се дешаваше со она копчето ко ќе мораа да го стегаат до одредено време.после нишо
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by Stefk0 Саб Јан 31, 2009 1:36 pm

јас одвај чекам да сватам како мојт некој да гледат ваков булшит Very Happy многу ми е безвезна, нелогична итн итн

.Абе шо е безвезна мистерија е најјако нешо во лост..А многу интересно е дек според директориве се ќе се објаснит на некој не толку абстрактен начин.. хаха Very Happy забегани се сине..


И мене ми е.Али требало од 1ва епизода да ја фатиме да ја сфатиме.
Јас некогаш ко ке ми се згрешит 5 мин ке гледам и ништо не разбирам.
Ај стеф објасни малце ко вовед

За вовед да дам ќе требит есеј ко за на македонски да пишам tongue

Само тој дебелиот со косата долга го памтам.др не знам.
Laughing

Hurley. Најзабеган чоек. односно најузгубен од сине Very Happy..
Ама без него не ќе биваше серијава

Можда најјако нешо шо сум го глеал на тв е.. едвај чекав сезона до сезона, а сеа пошо е последнава сакам се полека да се дешават Very Happy... Незнам како не вие беше доволно интересна да ги гледате сине Very Happy многу јак хумор имат во серијана а приказнана е лудница и пол.. А то шо на а1 се назад со 5-60 епизоди е друга работа..
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by комшивка Саб Јан 31, 2009 3:06 pm

Neutral неможам вакви серии да гледам, незнам зш, се нервирам..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by мирАл Саб Јан 31, 2009 5:00 pm

Ги глеав првите 2 сезони и тро о третата и почнаја мн да одолговлечвет и се изнервозирав и престанав да го глеам!!!

(((шо се случи со црниот детектив confused )))
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by Mary Jane Нед Фед 01, 2009 12:48 am

Досадна ми стана после втората сезона...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by Jas** Сре Фед 04, 2009 12:23 am

уфффф колку тупет тие Lost значит....дали уште имат некој шо ги гледат??? :D
Jas**
Jas**
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by sk1t Пон Фед 09, 2009 3:09 am

aberrr nemattttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
sk1t
sk1t
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 24
Хоби(работа) : Fudbal
Забавен? : Isprobaj :D

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by fairy Пет Фед 13, 2009 1:20 am

уффф најјака серија шо сум ја гледала е лост, дефинитивно...се е толку мистериозно, непредвидливо дека ке се случит, а не ко на некој серии знајш уште пред да почнит како ке завршит...
ги имам гледано сите три епизоди а од четвртата ми останаја уште неколку :D и ко ке имам време ке ги догледам...
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by Lastojca Пет Фед 13, 2009 1:22 am

јас немам гледано ниту една епизода од ова серија..знам дек сум тупа ама никогаш не ја загледав
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by Lucybell Пет Фед 13, 2009 1:32 am

Lastojca напиша:јас немам гледано ниту една епизода од ова серија..знам дек сум тупа ама никогаш не ја загледав

без грижи... не си сама Wink
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by Lucybell Пет Фед 13, 2009 1:40 am

Lastojca напиша:јас немам гледано ниту една епизода од ова серија..знам дек сум тупа ама никогаш не ја загледав

без грижи... не си сама Wink
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by Џими Пет Мар 06, 2009 2:14 pm

Една од најдобрите серии, ретко да гледам некоја серија со над 4-5 сезони. Ама оваа е дефинитивно класа серија! Една од подобрите излезени во последно.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by Gallowsraven Пет Мар 06, 2009 4:18 pm

Јаки ми беа на почетокот, ама по некое време го отупеа ептен.. Се остадоја на онај островон. Прекинав да ги глеам по некое време.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by Marej Пет Мар 06, 2009 10:12 pm

И шо се деси на крај? Завршена е воопшто?
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by zzz Пет Мар 06, 2009 10:24 pm

јас разбраф дека ке испаднело нешто ко реално шоу дека биле на тестирање..
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Лост .. т.е изгубени Empty Re: Лост .. т.е изгубени

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот