Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***ДРИМ ТИМ***

+4
sokol
Stefk0
корун
dzole
8 posters

Go down

***ДРИМ ТИМ*** Empty ***ДРИМ ТИМ***

Пишување by dzole Саб Јан 31, 2009 1:38 am

Охридски?
Македонски?
Светски?
Basketball
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

***ДРИМ ТИМ*** Empty Re: ***ДРИМ ТИМ***

Пишување by корун Саб Јан 31, 2009 1:44 am

Јас мислам Македонски.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

***ДРИМ ТИМ*** Empty Re: ***ДРИМ ТИМ***

Пишување by Stefk0 Саб Јан 31, 2009 1:45 am

Пубо охридски не ќе е?
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

***ДРИМ ТИМ*** Empty Re: ***ДРИМ ТИМ***

Пишување by sokol Саб Јан 31, 2009 2:02 am

за што е овај тим од соништата???
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

***ДРИМ ТИМ*** Empty Re: ***ДРИМ ТИМ***

Пишување by kojgode Саб Јан 31, 2009 4:32 am

За кантер ак зборвиме тоаш дрим тим е Јас, Џоко, Симјан, Корун, Димо. А за дота сокол, сокол, сокол, сокол, сокол.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

***ДРИМ ТИМ*** Empty Re: ***ДРИМ ТИМ***

Пишување by tHeJunKy Саб Јан 31, 2009 10:04 pm

kojgode напиша:За кантер ак зборвиме тоаш дрим тим е Јас, Џоко, Симјан, Корун, Димо. А за дота сокол, сокол, сокол, сокол, сокол.

јас? Very Happy Very Happy хехехе
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

***ДРИМ ТИМ*** Empty Re: ***ДРИМ ТИМ***

Пишување by hollow Саб Јан 31, 2009 10:24 pm

Ти некоја стратегија ке играш ова се тимој за на WCG
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

***ДРИМ ТИМ*** Empty Re: ***ДРИМ ТИМ***

Пишување by psycho Вто Фед 03, 2009 3:47 pm

Кој Ебит ВСГ, јас на EEDC sum afro
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

***ДРИМ ТИМ*** Empty Re: ***ДРИМ ТИМ***

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот