Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол?

+4
pankerishte
Master
kojgode
PhiLL * E
8 posters

Go down

Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол? Empty Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол?

Пишување by PhiLL * E Пет Јан 30, 2009 1:28 pm

е ова е мистерија бе луѓе ... ама тешко да е решена ... досеа никој од нашиве женишта не се пофалил дека ја пронашол на Г...

епа ај кажете дали вие ја најдовте ?

ја иам една слика и сеа ке ја видите после ова шкрабањево мое...Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол? Locira10
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол? Empty Re: Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол?

Пишување by kojgode Пет Јан 30, 2009 1:36 pm

Фала шо ми помогна при разрешување на оваа мистерија, а баш планирав да почнам да ја барам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол? Empty Re: Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол?

Пишување by PhiLL * E Пет Јан 30, 2009 1:38 pm

абе битно е да се обидуваме... ако треба и на суво да вежбаме ... они ако не ја најдат ... а ние ја најдеме ... ние секако во предност ке испаднеме ... оти нели ... се е релативно...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол? Empty Re: Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол?

Пишување by Master Саб Јан 31, 2009 5:42 am

Браво за вас...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол? Empty Re: Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол?

Пишување by pankerishte Саб Јан 31, 2009 6:03 am

PhiLL * E напиша:абе битно е да се обидуваме... ако треба и на суво да вежбаме ... они ако не ја најдат ... а ние ја најдеме ... ние секако во предност ке испаднеме ... оти нели ... се е релативно...
Тешко нас на нас ако си најдиме....хахахаахахаххаахахахха
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол? Empty Re: Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол?

Пишување by мирАл Саб Јан 31, 2009 5:26 pm

абе никако да ја најдам од преска си ја барам Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол? Empty Re: Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 2:11 am

мирАл напиша:абе никако да ја најдам од преска си ја барам Razz
хахааххахахахах....не си тачен Shocked Cool Laughing Laughing Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол? Empty Re: Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол?

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 1:52 pm

фиљо какво просветление мислам ..браво ..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол? Empty Re: Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол?

Пишување by T&T Нед Фед 01, 2009 3:34 pm

Јас мислев дека г точката е кај секој различна..... Ама фала шо ме просветивте. Ќе се практикуват новово откритие.. :D:D
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол? Empty Re: Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 9:49 pm

Lastojca напиша:фиљо какво просветление мислам ..браво ..

grasjasss........
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол? Empty Re: Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 1:30 am

T&T напиша:Јас мислев дека г точката е кај секој различна..... Ама фала шо ме просветивте. Ќе се практикуват новово откритие.. :D:D

зш ти дан планираш да бараш???хехе се зезам tongue tongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол? Empty Re: Решена мистеријата... Најдена Г-точката кај понежниот пол?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот