Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Курви

+17
Fantom
RoTkViCa
*UnIqUe*
Mary Jane
TONI
T&T
Stefk0
корун
PhiLL * E
Lastojca
L S D
мирАл
pankerishte
hollow
xpert
mitan
Џими
21 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Курви Empty Курви

Пишување by Џими Чет Јан 29, 2009 5:40 pm

Насловот на темата е премногу јасен. Која е дефиницијата за поимот курва?
(во темава не е дозволена дискусија за близначкине шо шетет со мајка им)
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 31
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by mitan Чет Јан 29, 2009 5:45 pm

јас за курви ги сметам само оние со се издавет(или шо ги издавет)....а ко ке се речит за некое момише така нз дебилно е некако...мн навредлив збор е....иам речено ама ко помал(ко немав 2 грама ум)и сеа мислам дека е мн грд збор...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by xpert Чет Јан 29, 2009 6:31 pm

Знајте како се викат на турски за курви?
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 7:15 pm

xpert напиша:Знајте како се викат на турски за курви?
Кажи Тиле убо ке е да го иам тој збор во речников
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 31
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 7:36 pm

Уште еден добар збор за колекцијата :
Фљама Razz
хахаахххахаха
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 34
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by мирАл Чет Јан 29, 2009 7:43 pm

Курва, фукса Very Happy И јас сум со митанов и мислам дека е мн грд збор!! За курви ги сметам оние шо се продавет за пари, зш мислам дека не е оправдано то тие шо го прает за да преживеат!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 31
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by L S D Чет Јан 29, 2009 7:48 pm

абе фуфици ко фуфици, сите сеа ги плукате им јајте лајна а ко Ќе ви затребет окс се.... Razz Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 31
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by мирАл Чет Јан 29, 2009 7:50 pm

L S D напиша:абе фуфици ко фуфици, сите сеа ги плукате им јајте лајна а ко Ќе ви затребет окс се.... Razz Smile

Ак ти требет тебе, немојш да најш то е веќе друга работа! Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 31
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by L S D Чет Јан 29, 2009 8:11 pm

мирАл напиша:
L S D напиша:абе фуфици ко фуфици, сите сеа ги плукате им јајте лајна а ко Ќе ви затребет окс се.... Razz Smile

Ак ти требет тебе, немојш да најш то е веќе друга работа! Razz

шо сакаш да кажиш со ова? шо неможам да најдам?
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 31
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 11:42 pm

абе курви ко курви се знајт шо се..то шо се употребвит зборот за све и свашта денес то е друго
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by PhiLL * E Пет Јан 30, 2009 12:00 am

ne stvarno ozbilen sum ... kaj da najme 2-3 ?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 31
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by корун Саб Јан 31, 2009 1:41 am

2 - близначкине, 3 - комбо со мајка им
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by Stefk0 Саб Јан 31, 2009 3:33 am

Ама за мајката доплата требит.. + ддв ќе требит после да рачунаш..
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by T&T Саб Јан 31, 2009 12:46 pm

Хахаха
Темава...
па курви се тие шо менвет партнери за секс на секое. Мислам дека проститутка беше за при, а к**** е сопствен избор. Имаше некоја разлика ама не сум сигурна дали беше ова...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 32
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by TONI Саб Јан 31, 2009 12:54 pm

T&T напиша:Хахаха
Темава...
па курви се тие шо менвет партнери за секс на секое. Мислам дека проститутка беше за при, а к**** е сопствен избор. Имаше некоја разлика ама не сум сигурна дали беше ова...
То ќе да беше и плус нели курвите ги знајме и како ороспии,а ороспиите ти се шо менват секојден.Проститутка веќе сакала несакала таа си работит не од кејф туку за пари.То е профитабилна работа Smile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by мирАл Саб Јан 31, 2009 4:50 pm

Payback is a BITCH!! Twisted Evil
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 31
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by Mary Jane Саб Јан 31, 2009 11:15 pm

Абе како и да е, немојш да си на арно со нив.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 11:57 pm

Абе курви односно курвање веќе професија стана...луѓево пари прает од то...
ептен грда работа.
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by RoTkViCa Пон Мај 11, 2009 3:44 pm

абе шо ви е то е најстариот занает хахахахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by Fantom Вто Окт 20, 2009 7:58 pm

Курва ти е во суштина многу уба работа. За одржавање коштат отприлика исто ко и женска да имаш, само шо не мораш да излегвиш на шетање со нејзе, да ја носиш на кафе, да ја чекаш дур лакират нокти и така.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by комшивка Чет Окт 22, 2009 1:56 pm

^^
земи си за жена таква некоја пошо не ќе ја гледаш многу време, не ќе те нервират, не ќе те коштат многу, плата ќе си земат, немораш да ја носиш на кафе итн.
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by Kiril Вто Окт 27, 2009 12:34 am

јас сум курва, ама скапа

Kiril
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 5

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by Angelic Вто Ное 03, 2009 12:37 am

^ Good for yooooou (хахах)

*

Спонзоруши - курви? која е разликата? Грубо гледано немат... само начинот на кој ги земаат парите...
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 31
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by Џајко Вто Ное 03, 2009 1:47 am

Курвиве се дирекни, а спонзорушиве се подмукли. :D:D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 32
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by Џими Сре Ное 25, 2009 1:32 am

Angelic напиша:^ Good for yooooou (хахах)

*

Спонзоруши - курви? која е разликата? Грубо гледано немат... само начинот на кој ги земаат парите...
Разликата е шо курва мојш да го употребиш и ко метафора.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 31
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Курви Empty Re: Курви

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот