Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој е појак?

+13
xpert
tHeJunKy
L S D
Alexandra
hollow
мирАл
Џајко
Master
T&T
kojgode
Lastojca
Fantom
noviot
17 posters

Go down

Koj e појак

Чак Норис
 
Рамбо
 
 
 
Види ги резултатите

Кој е појак? Empty Кој е појак?

Пишување by noviot Вто Јан 27, 2009 2:59 pm

Чак Норис или Рамбо ?
Кој е појак? Chuck-norris-0021

Кој е појак? Rambo
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Fantom Вто Јан 27, 2009 3:09 pm

Мислам дека е или.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Lastojca Вто Јан 27, 2009 3:11 pm

Чаки
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by kojgode Вто Јан 27, 2009 3:13 pm

Jaс мислам дека и Стивен Сегал требит да се додајт во анкетава.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by noviot Вто Јан 27, 2009 3:16 pm

kojgode напиша:Jaс мислам дека и Стивен Сегал требит да се додајт во анкетава.
не бе тој друга категорија е со жан клод ван дам заедно
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by T&T Вто Јан 27, 2009 3:17 pm

Нормално дека Чаки....
шема е
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Master Вто Јан 27, 2009 5:22 pm

Чак Нолис Laughing

И јас се разбира!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Џајко Вто Јан 27, 2009 5:40 pm

Јас сум за Рамбо:
We life for nothing, but we die for something!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by мирАл Вто Јан 27, 2009 6:30 pm

Чак Норис зш ми е пријател иначе Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by hollow Вто Јан 27, 2009 6:40 pm

Чак Норис дефинитивно
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Џајко Вто Јан 27, 2009 7:26 pm

Додајте ја бе гргргр и не бришете и го мислењето ве молам, затоа што мене ми се довери дека нема веќе да пишува на овој форум бидејќи сте и ги бришеле мисљењата!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Alexandra Вто Јан 27, 2009 8:05 pm

Чак НорисКој е појак? Icon_flower
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by L S D Вто Јан 27, 2009 8:11 pm

Чаки нормално Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by tHeJunKy Вто Јан 27, 2009 9:57 pm

kojgode напиша:Jaс мислам дека и Стивен Сегал требит да се додајт во анкетава.

не бе тој незнајт да се бијат, само аикидо црн појас 7/10 дан е и нешо др дан знајт, иначе врска немат Smile
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by xpert Сре Јан 28, 2009 12:24 am

Чак зш имат појке вицој за него
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 28, 2009 2:17 am

Чак зш бил на Девствените Острови...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by комшивка Сре Јан 28, 2009 4:19 pm

Рамбо.. за инает на Чак Норис дека е најак.. Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by корун Сре Јан 28, 2009 8:09 pm

Рамбо, тој го држит рекордот.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 8:12 pm

а јас мисљам дек имат и многу појаки маној, дури и во мојон клас имат еден многу опасен Smile
проширите ја анкетана Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by корун Сре Јан 28, 2009 8:13 pm

Така е, само шо овие се комерцијала Дуди е андерграунд. Дуди рокс.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by tHeJunKy Сре Јан 28, 2009 8:18 pm

корун напиша:Така е, само шо овие се комерцијала Дуди е андерграунд. Дуди рокс.

тачно, ама сеа имат и една многу опасна дружина, и ојт со аце во комплет, ко ќе видиш уште појаки се така
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by комшивка Сре Јан 28, 2009 10:10 pm

немој многу за комшијана Cool
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 9:13 pm

Рамбо и повреден од куршум, ак се качит на машинка по 100-200 души минимум сам убиват.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 8:04 pm

Јаки м,и се филмојне со Рамбо, ама уш појаки со Чак Норис вицојне Smile така да Чак норис What a Face
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој е појак? Empty Re: Кој е појак?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот