Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Counter-strike

+8
dzole
psycho
Gangi
sokol
hollow
Болиглава
корун
kojgode
12 posters

Go down

Counter-strike Empty Counter-strike

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 5:01 pm

Што мислите за оваа игра? Колку години од животот поминавте играјќи ја? Кој ви е најомилен клан и слично? И последно и најбитно што мислите за новоформираниот клан ENTITU?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 5:12 pm

ENTITU rulez
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 5:19 pm

Јас со сета моја душа сакам да влезам во ENTITU, арно ама прво треба да ги излижам сите анални отвори од играчите кои се веќе во кланот.Sad
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by hollow Пет Јан 09, 2009 5:47 pm

И да не заборајш мене сокче да ми донесиш дур играм иначе за Виче ке гласам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 7:14 pm

џабе се силите можам и во кантер да ви сум професор
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 7:50 pm

sokol напиша:џабе се силите можам и во кантер да ви сум професор

Професорка...убо се пучиш на даст
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by Gangi Саб Јан 17, 2009 5:21 am

ууууф кантер се оставам од 4то играм
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by kojgode Саб Јан 17, 2009 5:27 am

Gangi напиша:ууууф кантер се оставам од 4то играм
Имаш клан? Да ве пореметиме малце. cherry
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 3:41 pm

овај којгоде е навистина добар го имам гледано само со нож убиват
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by psycho Саб Јан 17, 2009 3:47 pm

Сакаш да кажиш се внесува дечкото во играта.
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by Gangi Нед Јан 18, 2009 7:42 pm

kojgode напиша:
Gangi напиша:ууууф кантер се оставам од 4то играм
Имаш клан? Да ве пореметиме малце. cherry
Неам клан ама можам да најдам луѓе да ве расчепиме :D:DИ венци од наша ќе го зееме
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 7:44 pm

Прво со втора постава ке ве пробаме.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 7:53 pm

Gangi напиша:
kojgode напиша:
Gangi напиша:ууууф кантер се оставам од 4то играм
Имаш клан? Да ве пореметиме малце. cherry
Неам клан ама можам да најдам луѓе да ве расчепиме :D:DИ венци од наша ќе го зееме
Чим Венци играт со вас 100% ве газиме.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by psycho Нед Јан 18, 2009 11:47 pm

Можит јас со вас? Twisted Evil
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by Gangi Вто Јан 20, 2009 2:48 pm

kojgode напиша:Чим Венци играт со вас 100% ве газиме.
па да венци е дрво ама ние шо играме секој ден не знам :D :D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 6:20 pm

Gangi напиша:
kojgode напиша:Чим Венци играт со вас 100% ве газиме.
па да венци е дрво ама ние шо играме секој ден не знам :D :D
E јас ќе ви кажам дал знајте или не, не ме знајте вие уште мене бе деца кој кантераш сум. Сакате да играме денојве 5 вс 5?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by dzole Сре Јан 21, 2009 12:08 am

Ха Ха Ха Ха Ха (професионално се насмевнува!)
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by kojgode Пон Мар 02, 2009 12:21 am

Entity победија на квалификациите за kode5 во Белград и сега нивната наредна дестинација е Москва. Со среќа таму. Ќе ви пуштиме слика од сонце за да видиме како изглеат.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by Marej Пон Мар 02, 2009 12:23 am

kojgode напиша:Entity победија на квалификациите за kode5 во Белград и сега нивната наредна дестинација е Москва. Со среќа таму. Ќе ви пуштиме слика од сонце за да видиме како изглеат.
lol4e
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by Gangi Чет Мар 12, 2009 1:36 am

после дугачко време па се стајв на форумов и да оздраве венцо ќе се договориме бива?:D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by kojgode Чет Мар 12, 2009 11:47 am

Кога сакате тука сме ние да ве растуриме.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by dzole Пон Мар 16, 2009 10:10 pm

прва постава (фингер) ЧЧЧП
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by bojan_acm Пон Мар 16, 2009 10:13 pm

Абе кантер ова она
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by METALBOY Саб Мар 21, 2009 11:50 am

графикана ме потсеќат на кубизам afro
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by Џајко Саб Мар 21, 2009 5:31 pm

Ново од Entity!!!
Се формира ентити дота тим, нив можете да ги најдете како играат на г арена по префиксот пред никот entity.dotateam! Пазете се ОПАСНИ СЕ!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike Empty Re: Counter-strike

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот