Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која смрт е најдобра?

+34
Азра
RoTkViCa
Angelic
folder
Karan
REGINA
*UnIqUe*
bojan_acm
Џими
Ane
METALBOY
Рокси
ноунејм
Unforgettable
malina
The Breaking Dawn
Bleak
PhiLL * E
L S D
fairy
hollow
pankerishte
lela
Master
Stefk0
Ludi Milojko
Karamba
Lastojca
мирАл
Џајко
sokol
kojgode
nance
T&T
38 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 7:40 pm

Да те сецкаат делче по делче или нешто слично на Хостел филмот.
Насссдровјееее....тој што го има гледано...хахаха
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 7:47 pm

pankerishte напиша:Да те сецкаат делче по делче или нешто слично на Хостел филмот.
Насссдровјееее....тој што го има гледано...хахаха


Сакаш јас да те сецкам???? Very Happy
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by L S D Чет Јан 29, 2009 7:52 pm

hollow напиша:В кревет на 80 години со 20 годишна плавуша
ам одма ке те стегнит срцето така, немат да успејш ни да свршиш SmileSmile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by мирАл Чет Јан 29, 2009 8:01 pm

L S D напиша:
hollow напиша:В кревет на 80 години со 20 годишна плавуша
ам одма ке те стегнит срцето така, немат да успејш ни да свршиш SmileSmile
Дал ќе ти станит!!!! Ќе требит вијагри да се настегаш ама дур ти станит за еден сат џабе до тогаш мојт да умриш
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by L S D Чет Јан 29, 2009 8:17 pm

мирАл напиша:
L S D напиша:
hollow напиша:В кревет на 80 години со 20 годишна плавуша
ам одма ке те стегнит срцето така, немат да успејш ни да свршиш SmileSmile
Дал ќе ти станит!!!! Ќе требит вијагри да се настегаш ама дур ти станит за еден сат џабе до тогаш мојт да умриш
абе да реЧиме дека уШте ти работит тоа адаптерот..хххх ама џабе пак срцето Ќе те издајт....хххх
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 8:46 pm

Master напиша:
pankerishte напиша:Да те сецкаат делче по делче или нешто слично на Хостел филмот.
Насссдровјееее....тој што го има гледано...хахаха


Сакаш јас да те сецкам???? Very Happy
хм....не...сепак...фала за понудата Very Happy
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by PhiLL * E Пет Јан 30, 2009 1:47 pm

наубава смрт е онаа смрт кадешто најпрвин сите ќе умрат ... па и ти мораш ... ради колективност...

планирав јас кога бевме на полуматура... да ги турнам сите автобуси во ендек ... па да се чудат на нтв и морис и микитв ... од охрид деца ајмо самоубиство си напраиле... а уствари шофериве криви да ти биле... и така јас да ти кажам... нели ?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 4:00 am

Од запек брат да ти се затнит гозо со извинење на форумџииве за збороф и да здригниш пред даа умриш Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 01, 2009 4:38 am

смрт за паметење....
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 4:46 am

Најдобра смрт споредмене е ко ке умриш заедно со цело свое семејство на пример во автомобилска несреќа,зш сепак ке бидиш со своите најблиски и во слушај да живееме после смртта пак ќе сме среќни и никогаш немат да ни е жал дека сме оставиле некој близок,а и тие немат да не жалат нас и се ќе си е најнормално
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 4:54 am

malina напиша:Најдобра смрт споредмене е ко ке умриш заедно со цело свое семејство на пример во автомобилска несреќа,зш сепак ке бидиш со своите најблиски и во слушај да живееме после смртта пак ќе сме среќни и никогаш немат да ни е жал дека сме оставиле некој близок,а и тие немат да не жалат нас и се ќе си е најнормално
Колку болно но добро Shocked Cool Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 4:56 am

најдобра смрт пак ке кажам е она кај шо сите умираме... никој не не жали и никој не жалиме ...!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Unforgettable Вто Мар 10, 2009 2:09 pm

Хихихихиииииииих пааа да возам колаа ама ептен брзо и..така Very Happy

Unforgettable
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 8

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by ноунејм Сре Мар 11, 2009 12:26 am

да умриш од мирно стоење на шеесетина години, да не си ебаш матер по операциони сали,шок соби и термални бањи
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by мирАл Сре Мар 11, 2009 9:50 pm

Слингшот да ти напрајт некој и да го пробиеш звучниот ѕид и да изгориш!!!
Барем не ќе трошет пари семејствово за кремирање и глупости
Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by lela Сре Мар 11, 2009 10:21 pm

kojgode напиша:
lela напиша:najdobra smrt e da umres po site onie sto gi sakas!Taka nemas pricini za zivot a i nema nekoj na kogo mu ostavas rana vo srceto?
И најубо е да умриш после твојте деца шо ги сакаш?
Не ја гледам смртта по 20години туку сега, а и зборуваме за тоа која смрт е најдобра, а смртта во кои и да е случај може да биде добра освен кога немаш причини за живот?

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by ноунејм Чет Мар 12, 2009 12:39 am

сори ту интерапт.. али која е логикава да бараме нешо убо во смртта?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Рокси Саб Мар 14, 2009 9:55 pm

Секоја работа во животов си имат добра и лоша страна.
Е сеа, сите ја знајме лошата страна на смртта, зошто да не размислиме и за добрата?
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 9:59 pm

Хммм... да умриш во прегратките на таа шо ја сакаш(конкретно за мене кажвам) вау... хау роментик...? Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Рокси Саб Мар 14, 2009 10:12 pm

Леееј блажо дај не зезај, мн американски филмој глеаш

Ко ќе си во прегратките на таја шо ја сакаш жал ќе ти е да умриш пошо ќе сакаш да ја смуваш... а ти одма да требит да цркниш? ноуп

Најуба смрт.... хмм... некоја со страдање, ама не многу xD
а можит и смрт заштитувајки нешто шо мн цениш Smile
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 10:49 pm

Абе ќе ја смуваш па ќе умриш знајш во сигурни прегратки си заминал на оној свет... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Рокси Нед Мар 15, 2009 11:40 am

Ам ќе ја смуваш па после ќе сакаш нешто појке и тогаш најмалку ќе ти се умират... чоечкото око е ненаситно lol!
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 2:41 pm

Нај убава смрт е кога ке ја завршиш мисијата која самијот си ја задал...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Ane Пон Мар 16, 2009 12:30 am

bela smrt ili da si umris od starost Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Џими Пон Мар 16, 2009 10:09 pm

T&T напиша:Со темава од којгоде, се инспирирав и ми текна ова.
Шо мислите која смрт е најдобра или најбезболна?

Јас мислам дека сепак најбезполна е неочекуваната, а за најдобра не знам...Можеби во сон..Најбезгрижна е..
Најлоша смрт е онаа кога Лок ќе умрит во 7ма епизода од 5та сезона на Изгубени.

Поздрав до темава! И до тој шо ја отворил!
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Која смрт е најдобра? - Page 2 Empty Re: Која смрт е најдобра?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот