Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Педофилија

+25
Bleak
Ane
Ivana
*UnIqUe*
REGINA
METALBOY
s...
xpert
мирАл
pankerishte
Bukic
Наташа
mitan
Odyssey
Кирил
Ludi Milojko
Џајко
nance
hollow
sokol
Болиглава
Mary Jane
корун
folder
kojgode
29 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 19, 2009 8:02 pm

Nance prasaj go toj mojt strucno da ti odgovorit i da ti obrazlozit
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by pankerishte Сре Јан 21, 2009 7:32 pm

Лошо,лошо.
Абе бесилка за тоа.Кај нас благи се тоа казните.3 години колку што кажуваат на ТВ. Evil or Very Mad
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 7:36 pm

Наташа напиша:Дали некој можеби може да ми одговори со што по ѓаволите малите деца ги привлекуваат педофилите?

Колку шо знам јас маливе деца не ги привлекуваат, туку тие се принудени т.е. силувани најголем број на случаи (од тв, весник)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by xpert Сре Јан 21, 2009 8:11 pm

Од искуство дан знјаш Laughing
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 8:14 pm

xpert напиша:Од искуство дан знјаш Laughing
пишит мислам во заградана од тв , весник
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by s... Вто Мај 19, 2009 10:54 am

само бесење и мачење за таквите...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by METALBOY Вто Мај 19, 2009 11:06 am

Стрељање
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by Наташа Вто Мај 19, 2009 12:42 pm

мирАл напиша:
Колку шо знам јас маливе деца не ги привлекуваат, туку тие се принудени т.е. силувани најголем број на случаи (од тв, весник)
Не си ме разбрал брату. Јас мислев шо глеет педофилине во мали деца недоразвијани, па за да ги силувет. Фала богу нема некое дете да се попалит на шеесгодишен старец.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by Џајко Вто Мај 19, 2009 1:05 pm

Враќање со иста мерка, нека ги силовет и нив со метални шипки од по метар.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by REGINA Вто Мај 26, 2009 7:51 pm

за таквите само ПУФ - пиштолот фчело насредина над носон меѓу веѓине и нишо поќе...
т.е чек малце... овде требит да се подразмислит... дали воопшто вредит и да се потрошит тој еден и единствен куршум на таквите?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by *UnIqUe* Вто Мај 26, 2009 8:08 pm

Пореметени психопати - kill them...
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by Ivana Вто Мај 26, 2009 9:16 pm

па... јас и ане мојме да се пофалиме од излив на педофили по горицине ко ќе се враќаме... дали од на плажа, дали од тенис како и да е Shocked Sad
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by Ane Вто Мај 26, 2009 9:47 pm

Ivana напиша:па... јас и ане мојме да се пофалиме од излив на педофили по горицине ко ќе се враќаме... дали од на плажа, дали од тенис како и да е Shocked Sad
Да а исто и вмала... Shocked
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by Bleak Чет Мај 28, 2009 11:45 am

Наташа напиша:
мирАл напиша:
Колку шо знам јас маливе деца не ги привлекуваат, туку тие се принудени т.е. силувани најголем број на случаи (од тв, весник)
Не си ме разбрал брату. Јас мислев шо глеет педофилине во мали деца недоразвијани, па за да ги силувет. Фала богу нема некое дете да се попалит на шеесгодишен старец.

Ги привлекува значит младешката убавина. Педофилите се заљубвет во младешкото, детското кај децата без разлика на полот. А бидејќи ниедно дете не би остал некој акреп да се изживљават на него, ќе го силуват за жал... то е...

ЈАс мислам требит да се учит на нивниот полоф орган сецкање на салама, да му исечиш и раце и нозе и све... Rolling Eyes
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мај 28, 2009 4:45 pm

абе ова е веќе болест.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by ноунејм Чет Мај 28, 2009 6:05 pm

треба да се средат умовите на лугево.. се повеке и повеке ги има
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by TONI Чет Мај 28, 2009 7:08 pm

Јас мислам дека најдобро решение за таквите е кастрирање.Неможе да бидат лишени од живот ама може од нивното задоволство.
Инаку велат дека педофилијата е најслатка болест.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by Angelic Пет Jул 03, 2009 10:54 pm

Никако пиштолот на глава или пак бесење или шо знам јас.
Педофилот требат да осетит казна.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Педофилија - Page 2 Empty Re: Педофилија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот