Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Јосип Броз Тито

+12
Marej
Болиглава
мирАл
sokol
hollow
Кирил
pankerishte
mitan
Mary Jane
L S D
корун
Ludi Milojko
16 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Јосип Броз Тито - Page 2 Empty Re: Јосип Броз Тито

Пишување by pankerishte Сре Фед 25, 2009 11:08 pm

Како и да е Марсизмот е Идеал.А идеалите се неостварливи....во поголемиот број случаи Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Јосип Броз Тито - Page 2 Empty Re: Јосип Броз Тито

Пишување by Фазлија Чет Фед 26, 2009 12:19 am

Сосема нормално. Ама, подобар свет е можен! Што би рекол Фидел
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 35
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Јосип Броз Тито - Page 2 Empty Re: Јосип Броз Тито

Пишување by pankerishte Чет Фед 26, 2009 5:15 am

Нормално.Нешто што нема да е капитализам или социјализам.Нешто ново cyclops
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Јосип Броз Тито - Page 2 Empty Re: Јосип Броз Тито

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 1:21 am

Хрватски изрод. Гнаса од чоек. Ги стрелал Македонците на Голи Оток, не им ја дал егејска ко требело...Све на све втор диктатор после вечниот А. Хитлер.
Зиг Тито!
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Јосип Броз Тито - Page 2 Empty Re: Јосип Броз Тито

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот