Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пикадо

+14
Punk
Bleak
корун
Болиглава
REGINA
мирАл
hollow
folder
sokol
Alexandra
kojgode
Mary Jane
mitan
Ludi Milojko
18 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Пикадо - Page 2 Empty Re: Пикадо

Пишување by REGINA Пет Фед 20, 2009 8:11 pm

не играм редовно, ама ко ќе играм победвам... сеа рачунајте. хехех
не бе на среќа играм, ама вистина среќава не ме имат изневерено во та игра.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Пикадо - Page 2 Empty Re: Пикадо

Пишување by Marej Саб Фед 21, 2009 1:56 am

Најмалце ми ојт 15ка, 99% ја промашвам. Избришите ја мојана тема за пикадо во спортој зш немав видено дек ја имат овде.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Пикадо - Page 2 Empty Re: Пикадо

Пишување by Punk Саб Фед 21, 2009 2:01 am

мене пак најмногу ми одет 15ки и 17ки а најмалце 20ки.. 15ки 99% тројна погодвам Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Пикадо - Page 2 Empty Re: Пикадо

Пишување by Marej Саб Фед 21, 2009 2:05 am

Абе шоооо четворна.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Пикадо - Page 2 Empty Re: Пикадо

Пишување by Punk Саб Фед 21, 2009 2:08 am

Marej напиша:Абе шоооо четворна.
ај ќе се пресметаме и ќе видиш
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Пикадо - Page 2 Empty Re: Пикадо

Пишување by TONI Пон Мар 02, 2009 1:57 pm

Punk напиша:
Marej напиша:Абе шоооо четворна.
ај ќе се пресметаме и ќе видиш
Кој високо лета,ниско паѓа.
Дадо,кога сакаш јас и ти пикадо-
-
-
-
-
-
-
-
-
-ПО КЕШ Cool Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Пикадо - Page 2 Empty Re: Пикадо

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 05, 2009 9:02 pm

абер неам од пикадо едвај машинана ја погодвам на срекаRazz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Пикадо - Page 2 Empty Re: Пикадо

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот